Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Krótko i na temat: POLECAMY!:) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Szymonem, solidna pomoc na każdym etapie, ogromna wiedza oraz doświadczenie pomogła rozpocząć realizację ważnego etapu w życiu jakim jest dom. Stokrotne dzięki!
 
Data wpisu: 16 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Marta i Kamil
Zamość
Szymon to ekspert finansowy godny polecenia. Szybko, konkretnie i co najważniejsze skutecznie. Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm. Polecamy w 100%.
 
Data wpisu: 15 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Agata i Dawid
Zamość
Polecamy Pana Szymona, który pomógł nam krok po kroku w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Od przedstawienia nam opcji z najlepszymi warunkami spłaty do podpisania umowy kredytowej Pan Szymon był z nami w stałym kontakcie. Jego zaangażowanie stało na najwyższym poziomie, w każdej chwili był gotów wszystko wyjaśnić i udzielić porady. Pan Szymon znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji - dla niego nic nie jest problemem. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność!
 
Data wpisu: 15 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Gosia i Arek
Warszawa
Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, konkretnie i szybko.
 
Data wpisu: 09 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Wojciech
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Szymonem. Od razu wiadomo że ma się do czynienia z fachowcem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 07 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Piotr
Gorąco polecam pana Szymona, który w bardzo krótkim czasie pomógł mi uzyskać kredyt. Pełen profesjonaliz!! Z wielkim zaangażowaniem załatwił wszystkie dokumenty, pokierował i udzielił odpowiedzi na każde pytanie. Jednym słowem: SPECJALISTA
 
Data wpisu: 31 Marzec 2021
Wpisane przez: Alicja
Witam drugi raz korzystaliśmy z usług Pana Szymona. Tym razem udało się otrzymać bardzo duży kredyt hipoteczny. Trwało to dość długo ale dzięki wsparciu Szymona mimo trudnych czasów i masy dokumentów sprawa profesjonalnie została załatwiona.
Polecamy na przyszłość.
 
Data wpisu: 27 Marzec 2021
Wpisane przez: Pawel i Monika
Zamosc
Serdecznie polecamy Pana Szymona. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, miło, rzeczowo i szybko. Dziękujemy
 
Data wpisu: 26 Marzec 2021
Wpisane przez: Monika i Sebastian P.
Serdecznie polecamy usługi Pana Szymona. Dzięki profesjonalnej pomocy otrzymaliśmy kredyt na budowę domu pomimo trudnej sytuacji ze zdolnością kredytową. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu na spotkaniach w bankach i analizach ofert, wszystko zorganizował Pan Szymon. Jasno przedstawił możliwości, rozwiał wątpliwości i na bieżąco informował o postępach całego procesu.

Szczerze polecamy.
 
Data wpisu: 12 Marzec 2021
Wpisane przez: Ilona i Paweł
Zamość
Decydując się na kredyt hipoteczny nie do końca zdawałam sobie sprawę z ilości wymaganych do spełnienia formalności, jednak dzięki pomocy Pana Piotra Sowińskiego wszystko poszło gładko. Wytłumaczył dokładnie całą procedurę kredytową, pomógł załatwić wszystkie formalności. Dodatkowo bardzo duży plus i podziękowania za dyspozycyjność, kontakt wzorowy! Ale najważniejsze to wybór najkorzystniejszej finansowo oferty kredytu. Myślę, że samemu byłoby bardzo trudno dobrnąć do końca. Na szczęście zdałam się na pomoc specjalisty! Polecam!
 
Data wpisu: 11 Marzec 2021
Wpisane przez: Katarzyna
Lublin
Jesteśmy zadowoleni z pomocy pana Szymona Miąsika. Szczerze polecamy jego usługi. Sprawnie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny bez zbędnych wizyt w bankach, wszystko za nas załatwił w miłej atmosferze.
 
Data wpisu: 02 Marzec 2021
Wpisane przez: Kasia i Krzyś
Ostrzyca
Serdecznie polecam Pana Szymona.
Pomimo tego niepewnego okresu końcówki tamtego roku bardzo pomógł w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Wszystkie informacje oraz cała dokumentacja dokładnie przeanalizowana i przedstawiona w sposób zrozumiały. Serdecznie polecam.
Patryk
 
Data wpisu: 23 Luty 2021
Wpisane przez: Patryk
Patryk, Warszawa
Dzięki pomocy Pana Szymona otrzymaliśmy najlepszą ofertę na rynku przy niestandardowych warunkach. Pełen profesjonalizm Mega zaangażowanie. A co najważniejsze wszystko Szybko i sprawnie.
Przy kolejnej okazji skorzystamy napewno z pomocy . Polecamy z czystym sumieniem.
 
Data wpisu: 21 Luty 2021
Wpisane przez: Aneta i Paweł
Zamość
Polecam pana Szymona M. Mnóstwo cierpliwości, zawsze do usług, wszystko załatwia za człowieka, wszystko wyjaśnione bardzo szczegółowo. No i bezpłatnie! Polecam! Wszystko sprawnie sfinalizowane.
 
Data wpisu: 21 Luty 2021
Wpisane przez: Kredyty Zamość
Katarzyna, Zamość
Pan Piotr Sowiński pomagał nam przy kredycie hipotecznym na budowę domu, rzeczowo wszystko wyjaśniał, dzięki niemu proces przebiegał bezproblemowo, zawsze natychmiastowo udzielał odpowiedzi, dawał dobre rady, szczerze polecam
 
Data wpisu: 03 Luty 2021
Wpisane przez: Mateusz
CHEŁM
Serdecznie polecam Pana Szymona człowiek pełen cierpliwości i profesjonalizmu. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, jest zaangażowany i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Co tylko jest w stanie -- załatwia za klienta odbiera tel o każdej porze dnia i nocy. Z czystym sumieniem polecam.
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2021
Wpisane przez: Lidia
Lidia
Znakomity doradca z Pana Szymona.
Osoba z wielkim doświadczeniem, zawsze pomocna.
Polecam z czystego serca.
 
Data wpisu: 27 Styczeń 2021
Wpisane przez: Kredyt
Roksana, Zamosc
Witam serdecznie, Pana Szymona poznaliśmy przez przypadek, a już wtedy staraliśmy się o kredyt ponad rok czasu. Byliśmy pod opieką doradcy, który zamiast pomóc, zniechęcił nas do realizacji przyszłych planów. Pan Szymon obiecał pomóc, a my do końca nie wierzyliśmy, bo nasze zaufanie było już dosyć ograniczone a sytuacja ze zdolnością dosyć skomplikowana. Kredyt dostaliśmy właśnie dzisiaj, chociaż potrzebna jest góra dokumentów, nie odczuliśmy nawet jak wiele jest z tym roboty. Niesamowicie dobry kontakt z Panem Szymonem, a dowodem na to jest organizacja dokumentów 31.12 w sylwestra.. Organizacja i opieka nad nami jako klientami sprawiła, że nie wierzyliśmy do końca że to takie proste. Polecamy z całego serca, polecam od dziś każdemu znajomemu. Pozdrawiam i zapraszamy na grilla jak się już zbuduje :) Z wyrazami wdzięczności, Piotr i Magda
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2021
Wpisane przez: Piotr i Magda
Zamość
Pomimo małych problemów związanych z dokumentami dotyczącymi budowy cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo. Wraz z Żona z czystym sumieniem polecamy usługę doradztwa Pana Szymona. Solidna firma.
 
Data wpisu: 24 Styczeń 2021
Wpisane przez: Marcin
Polecam, pełen profesjonalizm i determinacja w działaniu. Pan Szymon pomimo trudności, nie poddał sie i doprowadził do pomyślnej finalizacji kredytu. Gdybym kiedyś potrzebowała pomocy przy kredycie to tylko współpraca z Panem Szymonem.
 
Data wpisu: 24 Styczeń 2021
Wpisane przez: Ewa
Kredyt z takim doradcą już nie jest taki straszny profesjonalna pomoc, szybko, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Pan Szymon jest kompetentnym doradcą odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Bardzo polecam bo naprawdę warto.
 
Data wpisu: 18 Styczeń 2021
Wpisane przez: Katarzyna
Szczerze polecam, bardzo miła, konkretna i profesjonalna obsługa przez Pana Szymona M. mimo trudnego okresu pandemii zero problemów z załatwieniem wymaganych formalności dokumentów itp. Dzięki Pana doświadczeniu nie straciłem czasu na samodzielne zbieranie, poszukiwanie i analizowanie ofert kredytowych. Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Polecam i pozdrawiam.
 
Data wpisu: 17 Styczeń 2021
Wpisane przez: Mirosław
Zamość
W 100% polecam! Pełen profesjonalizm Pana Szymona gwarantuje sprawne ogarnięcie kwestii kredytowych.
 
Data wpisu: 21 Grudzień 2020
Wpisane przez: Piotr
Z czystym sumieniem polecam usługi kredytowe Pana Szymona Miąsika.Pomoc od początku do końca,wszystko na spokojnie wytłumaczy i wybierze najlepszą ofertę.Zero problemów
 
Data wpisu: 19 Grudzień 2020
Wpisane przez: Paweł i Marta
Zamość
Podziękowania dla Pana Piotra Sowińskiego. Dzięki niemu udało się przebrnąć całą procedurę wzięcia kredytu na wymarzony domek. Pomoc nie do opisania, udało się wybrać odpowiednie warunki, pomoc do samego końca. Zawsze dyspozycyjny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i rzeczowo rozwiewa wszelkie wątpliwości. POLECAM!
 
Data wpisu: 08 Grudzień 2020
Wpisane przez: Paulina i Dominik
Od pewnego czasu mieszkanie w bloku stało się dla nas za ciasne. Marzyliśmy o własnym domie. Wiedzieliśmy, że uzyskanie kredytu nie będzie łatwe. Znajomy dał mi nr do Pana Szymona. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jest spora szansa na uzyskanie kredytu i spełnienie marzeń. Pan Szymon pomógł nam przejść przez wszystkie etapy niełatwej procedury
 
Data wpisu: 06 Grudzień 2020
Wpisane przez: Karolina i Krzysztof
Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką uzyskałem od Pana Szymona. Profesjonalnie, szybko, skutecznie.
 
Data wpisu: 01 Grudzień 2020
Wpisane przez: Eliza i Łukasz
ELIZA I, Zamość
Witamy,polecamy pana Szymona Miąsika za bardzo rzetelną pomoc w naszej kiepskiej sytuacji.Odwiedziliśmy wielu doradców i żaden nie zdołał nam pomóc,dopiero pan Szymon tego dokonał.Polecamy jak najbardziej, miła i fachowa pomoc.
 
Data wpisu: 01 Grudzień 2020
Wpisane przez: Jadwiga i Andrzej
Serdecznie polecamy Pana Szymona!

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim skuteczny czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dziękujemy i polecamy!
 
Data wpisu: 30 Listopad 2020
Wpisane przez: Karolina i Wojciech
Łabunie
Dzięki pomocy Pana Piotra Sowińskiego udało nam się wziąć kredyt szybko i bezproblemowo w czasie szalejącej pandemii. Pan Piotr pomógł nam w załatwieniu wszystkich formalności, służył pomocą i rozwiewał nasze wątpliwości. Zawsze dyspozycyjny i chętny do pomocy. Serdecznie polecam!
 
Data wpisu: 29 Listopad 2020
Wpisane przez: Robert
Pomoc Pana Szymona śmiało możemy polecić każdemu, bez względu na możliwe przeznaczenie kredytu. Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia i przyznamy, że był to doskonały wybór. Pan Szymon wykazał się niebywałą troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności poprowadził od a do z. Polecamy!
 
Data wpisu: 28 Listopad 2020
Wpisane przez: Natalia i
Tomaszów Lubelski
Pan Szymon pomógł nam w uzyskaniu kredytu na dokończenie realizacji naszego domu. Dużym atutem jest to, że wszelkie formalności były załatwiane bezpośrednio przez Pana Szymona. W naszej gestii było dostarczenie wyłącznie niezbędnych dokumentów. Natomiast procesem realizacji uzyskania kredytu, zajął się wyłącznie Pan Szymon. Od Pana Szymona nie usłyszeliśmy wyrażenia "nie da się", wręcz przeciwnie. To nas tylko upewniło, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu. Pan Szymon jest ekspertem w swojej dziedzinie. Serdecznie polecam!
 
Data wpisu: 12 Listopad 2020
Wpisane przez: Piotr
Pan Piotr Sowiński pomógł nam w załatwieniu kredytu hipotecznego. Bardzo szybko, fachowo i profesjonalnie. Sami na pewno nie poradzilibyśmy sobie z całą papierologią i szeregiem przeciwności losu. Wyjaśnił nam wszystkie nasze wątpliwości związane z umową, odpowiedział na każde pytanie, pomagał i wyjaśniał. Bardzo polecam.
 
Data wpisu: 05 Listopad 2020
Wpisane przez: Iwona

<< Start      Poprzednia      1 2 3 4 5 6      Następna      Ostatnia >>

Strona 1 z 6


Zapisz swoje referencje
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod:*
Poniżej podaj treść referencji:*