Mieszkania dla młodych

Przygotuj się do składania wniosków o dofinansowanie w styczniu 2018r. bo to ostatnia szansa na to aby skorzystać. Już teraz umów się na spotkanie bo na przygotowanie dokumentów potrzeba czasu a data zarejestrowania wniosku ma bardzo istotne znaczenie...

Referencje

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii. Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Witam My równiez polecamy pana Szymona. Nie spodziewalismy sie że tak szybko można załatwic kredyt. Pan szymon szybko i kontretnie udziela informacji na wszelkie pytania i jasno przedstawia sytuacje. A przede wszystkim działa dla dobra klienta.
 
Data wpisu: 16 January 2018
Wpisane przez: Sylwia i Piotr
Witam,
Z całego serca i z czystym sumieniem polecam! p. Szymon Miąsik to w dziedzinie kredytów najwłaściwsza osoba na właściwym miejscu. Oferuje kompetentną i profesjonalną obsługę w różnorakich kredytach. Jest zaangażowany na 100 %, zawsze wszystko poprowadzi od początku i dopilnuje do samego końca. Fachowo i dobrze doradzi, tak aby wybrać najlepszą opcję z możliwych - wyszuka "perełkę" spośród ofert bankowych. :)
Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Szymona i Renię :-)
 
Data wpisu: 12 December 2017
Wpisane przez: rafał
Dorota i Rafał, Horyszów Polski
Serdecznie polecamy Pana Szymona jako doradcę kredytowego i dziękujemy za kompetentną i fachową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki jego wsparciu udało nam się uzyskać kredyt w ramach programu MDM i kompleksowo przygotować się do zakupu domu. Ogarnięcie tych wszystkich spraw byłoby dla nas samych nie lada wyzwaniem i pewnie bez odpowiedniego wsparcia zrezygnowalibyśmy w połowie drogi. <br />
Pan Szymon przez cały czas wyrozumiale odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, służył pomocą za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
 
Data wpisu: 23 October 2017
Wpisane przez: Kasia i Tomek
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Jest osobą bardzo skrupulatną, godną zaufania i rzetelnie doradzającą klientom. Mogliśmy liczyć na Jego pomoc i dyspozycyjność na każdym etapie starania się o kredyt. Dzięki Jego zaangażowaniu cała procedura przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Dziękujemy Panie Szymonie.
 
Data wpisu: 30 August 2017
Wpisane przez: Agnieszka i Marcin
Agnieszka i Marcin, Zamość
Przy wyborze kredytu hipotecznego doradzała nam Pani Małgorzata Makuch, rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku do końca. Utrzymuje stały kontakt z klientem, bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam Panią Małgosię tym, którzy chcą uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów.
 
Data wpisu: 28 July 2017
Wpisane przez: Małgorzata i Mariusz
Witam,
firma godna polecenia, rzetelna i miła obsługa, bardzo pomocna przy załatwianiu wszelkich formalności kredytowych.
Pozdrawiam.
 
Data wpisu: 27 July 2017
Wpisane przez: Iwona
Zamość
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej. Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 27 July 2017
Wpisane przez: Michał
Osobiście bardzo polecam, profesionalna obsługa, zaangażowanie, miła obsługa, Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Zachęcam do korzystania z usług!!!
 
Data wpisu: 22 July 2017
Wpisane przez: MARCIN
Zamość
Witam,
przy wyborze kredytu hipotecznego korzystałam z pomocy Pani Małgorzaty Makuch, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta pomogła mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Gosi cała procedura przebiegła szybko i pomyślnie a oferta została dostosowana do moich potrzeb.
Polecam :)
 
Data wpisu: 11 July 2017
Wpisane przez: Anna
Lublin
Do firmy Kredyty-Zamość trafiłam z polecenia koleżanki, jestem jej ogromnie wdzięczna a jeszcze bardziej Pani Małgorzacie Makuch dzięki której otrzymałam bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Pani Małgorzata zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wszystko przebiegło szybko i bez problemu. Inni doradcy zapowiadali ,że będzie ciężko a tutaj poszło "jak z płatka". Pani Małgorzata była ze mną w banku przy podpisaniu umowy, co było dla mnie bardzo ważne. Czułam się bezpieczna do samego końca. Moja rodzina i znajomi , jeśli będą potrzebowali kredytu, na pewno udadzą się do Pani Małgorzaty Makuch, gdyż jest to doradca profesjonalny, zaangażowany i uczciwy. Bardzo polecam:)
 
Data wpisu: 10 July 2017
Wpisane przez: Małgorzata Zawadzka
Biłgoraj
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo i ekspresowo. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że od początku współpracy czuliśmy, że nasze upragnione mieszkanie jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Szymonem upewniał nas w tym.
Wizyty w biurze to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła.
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć się z kredytem hipotecznym bez stresu i obaw czy wszystko się uda !!!
 
Data wpisu: 03 July 2017
Wpisane przez: Michał Ewelina i Jakub Kurzepa
Zamość
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Szymonem. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Pan Szymon pomógł nam załatwić wszelkie formalności, Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Bardzo miło wspominam współpracę i serdecznie polecam.
 
Data wpisu: 21 June 2017
Wpisane przez: Dorota
Jeśli szukacie odpowiedzialnej osoby która profesjonalnie zajmie się pomocą w udzieleniu kredytu, ja osobiście nie widzę innej firmy niż kredyty-zamosc.pl w Zamościu :-) ,a w szczególności Pana Szymona :-), w 100% spraw pomaga, doradza najlepszą opcję, konkretnie bez lania wody, zwięźle i na temat - POLECAMY :-)
 
Data wpisu: 21 June 2017
Wpisane przez: Hubert i Dorota
Zamość
Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Szczególne podziękowania dla p. Szymona.
 
Data wpisu: 07 May 2017
Wpisane przez: Magdalena
Pan Szymon to ekspert w swojej dziedzinie. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Ma ogromna cierpliwości w wyjaśnianiu zawiłości procedur bankowych, by dla każdego stały się jasne i czytelne. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 24 March 2017
Wpisane przez: Malgorzata i Krzysztof
Skokówka
pełen profesjonalizm w tym co robi, od początku do końca w pełni zaangażowany w sprawę, indywidualne podejście do klienta, na każdym etapie pojawiały się jakieś problemy-jednak wiedza i doświadczenie P. Szymona sprawiały że znikały bez śladu :) gorąco polecamy i dziękujemy za pomoc :)
 
Data wpisu: 17 March 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Zamość
Bardzo polecam usługi Pana Szymona, który wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Szymon jest osobą sumienną, bardzo zaangażowaną w pracę oraz ma indywidualne podejście do klienta. Ponadto pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i skompletować wymagane dokumenty w ekspresowym czasie.
 
Data wpisu: 09 March 2017
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona.
Cała droga do uzyskania kredytu hipotecznego odbyła się ekspresowo i w pełni profesjonalne.
Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do klienta to główne zalety.
Pan Szymon sprawia że uzyskanie kredytu odbywa się przy minimum formalności ze strony kredytobiorcy.
Gorąco polecamy.
 
Data wpisu: 23 January 2017
Wpisane przez: Paulina i Eryk
Zamość
Polecamy Pana Szymona.
Lepszego doradcy w powiecie zamojskim nie znajdziecie. Dziękujemy jeszcze raz Panie Szymonie i Pozdrawiamy.
 
Data wpisu: 09 January 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Pan Szymon zaciekle walczył o naszą zdolność kredytową i dostaliśmy kredyt hipoteczny idealny na naszą miarę.
Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, żaden problem nie pozostał bez rozwiązania. Przeprowadził nas niemalże za rękę przez formalności.
Polecamy.
 
Data wpisu: 05 January 2017
Wpisane przez: Małgorzata
Gosia i Paweł, okolice Zamościa
Znakomita obsługa, indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm.
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu i polecam z całego serca!
 
Data wpisu: 23 August 2016
Wpisane przez: Aneta
Zdecydowanie polecamy p. Szymona i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie.
W 100% rzetelny i profesjonalny doradca.
 
Data wpisu: 17 May 2016
Wpisane przez: Piotr i Joanna
Zamość
Polecam p. Szymona Miąsika za zaangażowanie w udzieleniu kredytu hipotecznego . sprawa była dość indywidualna i po usłyszeniu ofert z kilku banków szanse były nikłe . Dzięki pomocy p. Szymona udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie i bez specjalnego udziału mojej osoby. także bardzo dziękuję za pomoc i rzetelną pracę .
Gdyby przyszło mi się starać po raz kolejny o kredyt , również zwrócę się o pomoc do p. Szymona . Polecam i pozdrawiam.
 
Data wpisu: 11 April 2016
Wpisane przez: Daniel
Zamość
Bardzo fachowa i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w programie MDM. Szybko, bezproblemowo załatwione bez żadnej zbędnej biurokracji.
Serdecznie polecamy wszystkim.
 
Data wpisu: 11 April 2016
Wpisane przez: Małgorzata i Grzegorz
Zamość
Polecamy w 100%! Z racji na nasze odległe miejsce zamieszkania oraz prowadzenie działalności gospodarczej, starania o kredyt hipoteczny wiązały się z wieloma niewiadomymi, przez które na pewno byśmy nie przebrnęli, gdyby nie pomoc Pana Szymona. Bezproblemowy kontakt, wysokie zaangażowanie oraz profesjonalizm były bezcenne. A ponad wszystko kultura osobista.
 
Data wpisu: 20 January 2016
Wpisane przez: Justyna i Paweł
Poznań
Fachowa i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w programie MDM.
Szybko, bezproblemowo.
Serdecznie polecamy wszystkim.
 
Data wpisu: 09 November 2015
Wpisane przez: Dominika i Paweł
Zamość
W 100% POLECAM Bardzo dobry kontakt kredyt szybko załatwiony bez żadnych problemów i po bardzo korzystnych warunkach.
PEŁNY PROFESJONALIZM
 
Data wpisu: 30 August 2015
Wpisane przez: Rafal
miodzio, Zamość
Podpisujemy się pod poniższymi opiniami w 100 procentach!! Kredyt mamy dobrany dokładnie pod Nasze potrzeby i możliwości. Powiedzieliśmy czego oczekujemy, a Pan Szymon załatwił resztę. Profesjonalizm, kultura osobista, szczerość.
Polecamy z całym sercem!!
 
Data wpisu: 29 June 2015
Wpisane przez: Justyna i Michał
Zamość
Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Pan Szymon jest rzetelny, kompetentny, profesjonalnie przeprowadził całą operację dot. kredytu hipotecznego. Ogromna sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. U Pana Szymona niemożliwe staje się możliwe!!!!!!!!
Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy Pana Szymona jako doradcę finansowego.
Małgorzata i Tomasz Czop
 
Data wpisu: 01 June 2015
Wpisane przez: Małgorzata
Bodaczów
Witam.<br />
Jeżeli ktoś zamierza się skontaktować z jakimś doradcą kredytowym to zdecydowanie polecam Pana Szymona. Miły i wysoce kompetentny człowiek. Gwarantuje iż każdy po kontakcie będzie mile zaskoczony.
 
Data wpisu: 06 February 2015
Wpisane przez: Tomasz
Zamość
Profesjonalna pomoc, dobór najkorzystniejszej oferty, bardzo dobry kontakt e-mailowy, telefoniczny oraz osobisty.

Nasz kredyt hipoteczny to wariant dość specyficzny. Pan Szymon Miąsik rzetelnie, konkretnie, a co najważniejsze owocnie przeprowadził całą tę operację z pełnym zaangażowaniem i wsparciem logistycznym.

Zresztą już po raz drugi korzystaliśmy z usług Pana Szymona - czyli po raz drugi jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

POLECAMY W 100 % NASZEGO DORADCĘ ORAZ JEGO FIRMĘ.

Serdecznie pozdrawiamy Joanna i Rafał
 
Data wpisu: 30 June 2014
Wpisane przez: Joanna Rafał
Rewelacyjna pomoc przy szukaniu najlepszej oferty oraz przy całej papierkowej robocie! Pan Szymon stanął na wysokości zadania i w ciągu miesiąca kredyt został przyznany na korzystnych warunkach. Naprawdę POLECAM
 
Data wpisu: 10 June 2014
Wpisane przez: Michał
Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Miąsika oraz całego zespołu kredyty-zamosc.pl za pomoc w realizacji marzenia jakim było dla nas własne M. Współpraca z Panem w tak ważnym momencie jakim był zakup nieruchomości była dla Nas nieocenionym wsparciem. Pan Szymon Miąsik w profesjonalny sposób przedstawił nam dostępne na rynku kredyty hipoteczne, dzięki czemu mogliśmy wybrać najbardziej elastyczną ofertę, dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości. Rzetelnie i sprawnie poprowadził cały proces od momentu złożenia wniosku w banku do podpisania umowy finalnej i aktu notarialnego. Gorąco polecamy.
Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.
Magdalena i Grzegorz.
 
Data wpisu: 29 May 2014
Wpisane przez: Magdalena
Rzeczowo, szybko i profesjonalnie. Efekty pracy tej Firmy spełniły wszystkie moje wymagania, dzięki czemu dostałam najtańszy kredyt hipoteczny dostępny na rynku. Doradca finansowy kontaktował się ze mną osobiście, większość spraw załatwiając bez konieczności mojej obecności, co oszczędziło mi sporo czasu; musiałam jedynie dostarczyć niezbędne dokumenty oraz finalnie udać się do banku celem podpisania umowy, podczas której zresztą towarzyszył mi Pan Szymon Miąsik, doradca finansowy z kredyty-zamosc.pl. Pierwszy raz korzystałam z usług tej Firmy, ale od samego początku dało się zauważyć, że dbają o klientów, podchodzą do nich indywidualnie, uwzględniając wszystkie potrzeby i możliwości. Warto zwrócić także uwagę na łatwość nawiązania kontaktów, życzliwość oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Nawet kilka tygodni po podpisaniu kredytu, gdy potrzebowałam uzyskać pewne informacje, poradę otrzymałam od razu przez telefon. W przyszłości bez wahania skorzystam z pomocy doradców finansowych z kredyty-zamosc.pl w zakresie podobnych zagadnień. Bardzo polecam usługi tej Firmy!
 
Data wpisu: 12 February 2014
Wpisane przez: Magda
Zamość
Polecamy kredyty-zamosc.pl w Zamościu.

Bardzo nam pomogli , bez nich nie mielibyśmy własnego , wymarzonego mieszkanka. Miła , profesjonalna obsługa , cudowni doradcy. Szczególne podziękowania dla Państwa Renaty i Szymona MIąsik. Jadwiga i Piotr Szynderscy.
 
Data wpisu: 14 January 2014
Wpisane przez: Piotr i Jadzia
Zamość
Bardzo Bardzo profesjonalna obsługa. Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Gorąco zachęcam do korzystania z usług kredyty-zamosc.pl.
 
Data wpisu: 07 January 2014
Wpisane przez: Wojtek
Witam,
Polecam kredyty-zamosc.pl.
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej.
Jeżeli będę poszukiwał kredytu to tam właśnie jeszcze raz się udam.
Solidna firma!!!
Artur
 
Data wpisu: 11 November 2013
Wpisane przez: Artur
Zamość
Polecam kredyty-zamosc.pl w Zamościu. Pomagają, doradzają, załatwiają sporo kłopotliwych formalności, bardzo miła i fachowa obsługa interesanta. Firma przyjazna klientowi. Polecam, korzystałam z ich pomocy przy załatwianiu naprawdę trudnego kredytu hipotecznego i się udało.
 
Data wpisu: 06 November 2013
Wpisane przez: Anna
Zamość
Witam
osobiście polecam cechują się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Nie ma kredytu którego nie da się uzyskać. Pełen profesjonalizm
 
Data wpisu: 04 November 2013
Wpisane przez: Adam
lublin
Witam

godna polecenia firma która jest w stanie sprostać wszelkim przeciwnościom związanym z załatwianiem jakiegokolwiek kredytu. Wielkie zaangażowanie i pełna dyskrecja. Osobiście bardzo polecam
 
Data wpisu: 30 October 2013
Wpisane przez: Adam
Firma "WIKTRANS" i "GT AUTO SERWIS", Lublin
witam
sprawdzona i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu,duże zaangażowanie w trakcie załatwień oraz po,polecam
pozdrawiam
 
Data wpisu: 29 October 2013
Wpisane przez: Krzysiek
Zwódne
Zapisz referencje
* pola są wymagane.
Imię:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Twoja strona www:
Kod zabezpieczający:
Tutaj wpisz kod:*
Poniżej wpisz komentarz:*
Powered by RS Web Solutions