Referencje

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii. Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Jeśli chcesz dostać kredyt, zaoszczędzić czas pieniądze i nerwy to tylko do Pana Szymona Miąsika. Fachowiec i specjalista w tym co robi, pełne zaangażowanie sprawia że klient ma wrażenie że Pan Szymon zajmuje się tylko jego sprawą, indywidualne podejście i zrozumienie klienta skutkuje znalezieniem najlepszego banku i oferty pod konkretne wymagania i sytuację danej osoby. Pan Szymon bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie pytania i niejasności nawet w dni wolne od pracy poprzez bardzo dobry kontakt telefoniczny i email. Kilka lat temu byłem klientem Pana Szymona i dzięki niemu zaoszczędziłem wiele pieniędzy i czasu dlatego przy kolejnym kredycie bez wahania udałem się ponownie do Pana Szymona i po raz kolejny się nie zwiodłem dlatego każdemu kto chce uzyskać kredyt bardzo polecam Pana Szymona Miąsika. <br />
Panie Szymonie jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc i zaangażowanie, do zobaczenia przy kolejnym kredycie
 
Data wpisu: 06 October 2019
Wpisane przez: Piotr
Piotr Elwira, Tomaszów Lubelski
Jeśli może istnieć piekło na Ziemi to jest nim właśnie załatwianie formalności kredytowych. Natomiast Pan Szymon to swoisty "Anioł Stróż", który pomoże je przejść tak żeby nic nie bolało. Kompetencje posiada dużo wyższe niż armia blondynek za bankowymi okienkami dlatego warto oszczędzić sobie czasu i nerwów pomijając te okienka i stukając od razu do drzwi Pana Szymona. Poza tym to bardzo komunikatywna, przyjazna i sympatyczna osoba, z która da się normalnie dogadać. Przez rok przygotowywał nas do osiągnięcia prawidłowej zdolności a potem załatwił całą "papierologię". Z całego serca polecamy i jeszcze raz dziękujemy. M,J & G :)
 
Data wpisu: 27 September 2019
Wpisane przez: Marek
Jeżeli wydaje się już że nie można dostać kredytu to zapraszam do Pana Szymona Miąsik. Człowiek z powołania, naprawdę robi wszystko co możliwe aby pomóc. Dostępny pod tel. w każdej sytuacji. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Duże zaangażowanie. Osobiście bardzo polecam.
 
Data wpisu: 19 September 2019
Wpisane przez: MAŁGORZATA
Biłgoraj
Bardzo polecam Pana Szymona Miąsika bardzo inteligentny, konkretny i zaangażowany w to co robi. Wszystko szybko, sprawnie i zakończone sukcesem. Naprawdę bardzo polecam!
 
Data wpisu: 16 September 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Zamość
POLECAM Pana Szymona Miąsika, bardzo dobre podejście do klienta, znakomity kontakt telefoniczny oraz mailowy(nawet po godzinach pracy), Wszystko załatwione pomyślnie i co najważniejsze mnóstwo papierkowej roboty, którą Pan Szymon wykonał za nas.
 
Data wpisu: 03 September 2019
Wpisane przez: Kuba
Polecam Pana Szymona godny doradca finansowy. Podpisanie kredytu przebiegło szybko i bez problemów. Profesjonalne podejście, znakomity kontakt. Polecam
 
Data wpisu: 02 September 2019
Wpisane przez: Rafał
Zamość
Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego! Zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiadał na nasze pytania co skutkowało podpisaniem umowy. Stały kontakt, rzetelność i empatia Pana Szymona pomimo całej procedury i zawirowań ze strony banku doprowadziły do realizacji naszych marzeń.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy :)
 
Data wpisu: 05 August 2019
Wpisane przez: Małgorzata i Tomasz
Chyża
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego domu. Znakomite doradztwo, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze odpowiadał na nasze pytania i wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Dzięki jego pomocy udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie, przy minimalnym naszym udziale. Serdecznie polecamy.
A Pana, Panie Szymonie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za współpracę.
 
Data wpisu: 12 July 2019
Wpisane przez: Justyna i Patryk
Lublin
Polecam Pana Szymona konkretny rzeczowy sympatyczny człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.
 
Data wpisu: 09 July 2019
Wpisane przez: Kasia
Zamość
Pana Szymona polecił nam znajomy któremu Pan Szymon pomógł dostać kredyt . Nie żałujemy ponieważ człowiek wie co robi , pełen profesjonalizm, odbiera telefony nawet po godzinach swojej pracy-gdy nagle wpadło nam jakieś zapytanie. Dotrzymuje ustalonych terminów jednym słowem trzyma rękę na pulsie oraz kontroluje cały proces do podpisania umowy ostatecznej. Najważniejsze że potrafi wytłumaczyć wszystkie sprawy jak "chłop chłopu" doradzi oraz odradzi i nie używa języka prawniczego. <br /><br />
Tak naprawdę nie musieliśmy praktycznie nic robić ,oprócz dostarczenia mu dokumentów, całą reszta zajął się Pan Szymon.<br /><br />
Z naszej strony już poleciliśmy Szymona naszym 2-um znajomym Parom które myślą o kredycie.<br /><br />
My z kolei wrócimy jeżeli będziemy mieli coś do załatwienia i będzie potrzebna pomoc prawna. POLECAMY
 
Data wpisu: 26 June 2019
Wpisane przez: Grzegorz i Magdalena
:-), Zamość
Polecam Pana Szymona w 200% Jeśli chodzi o kredy to nie ma mu równego ???? Pełen profesjonalizm, doradztwo i fachowa pomoc. Krótko mówiąc odpowiedni człowiek ma odpowiednim miejscu.
 
Data wpisu: 14 June 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona- kompetentny, rzetelny i miły, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. W razie potrzeby bez wahania ponownie skorzystamy z Pana doradztwa.
 
Data wpisu: 04 June 2019
Wpisane przez: Aleksandra i Maciej
Witam.
Polecam współpracę z panem Szymonem. Obsługa jest profesjonalna, uzyskałam odpowiedzi na każde zadane pytanie, jest zaangażowanie i fachowe doradztwo w zalatwieniach dot. Kredytu .
 
Data wpisu: 30 May 2019
Wpisane przez: Ewelina
Witam, byłem bardzo sceptyczny co do pośredników do czasu kiedy zacząłem współprace z Szymonem Miąsikiem, powiem tylko tyle pełna profeska cały czas kontakt telefoniczny i wszystko się udało. Polecam z całego serca tego profesjonalistę jeśli ktoś chce mieć załatwiony kredyt szybko i sprawnie, chyba że sam rozpocznie wędrówkę po bankach i słuchania jaki to dany bank jest najlepszy a reszta beee.
 
Data wpisu: 15 May 2019
Wpisane przez: Jarosław
Zamość
Po współpracy z Panem Szymonem zmieniłam zdanie na temat formalności przy zakupie mieszkania! Z panem Szymonem formalności właściwie brak :) Dwa krótkie spotkania, same konkrety. Trzecie spotkanie w banku i po sprawie. Gorąco polecam! Pan Szymon Miąsik to profesjonalista w 100%! Dziękuję za współpracę ;)
 
Data wpisu: 07 May 2019
Wpisane przez: Nina
Wyrazy uznania i szacunku dla kredyty-zamosc.pl. na ręce Pana Szymona Miąsika. Współpraca z Panem Szymonem od samego początku nie budzila naszych obaw. Pełen profesjonalizm i zaangazowane pomogly w szybkim i sprawnym uzyskaniu kredytu. Rzetelna szczera i godna polecenia osoba.
 
Data wpisu: 04 May 2019
Wpisane przez: Jarek
., Zamość
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pana Szymona Miąsika, fachowe podejście do tematu, profesjonalizm, duża dyspozycyjność, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, cierpliwość, pomoc na każdym etapie, zwłaszcza gdy jest się "zielonym" w temacie brania kredytów, nieoceniona pomoc, dziękujemy i pozdrawiamy...
 
Data wpisu: 06 April 2019
Wpisane przez: Dorota i Michał
Zamość
Polecam Pana Szymona Miąsik szybko sprawnie i rzetelna pomoc w doradztwie kredytu hipotecznego, uczciwa osoba którą polecamy.
 
Data wpisu: 31 March 2019
Wpisane przez: Szymon
Polecamy Pana Szymona każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w to co robi, posiada wysoką kulturę osobistą i profesjonalne podejście do klienta. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to już nasz drugi kredyt hipoteczny uzyskany z jego pomocą, i jeśli zdecydujemy się kiedyś na kolejny bezzwłocznie udamy się do Pana Szymona :)
 
Data wpisu: 26 March 2019
Wpisane przez: Carmen i Zbyszek
Zamość
Polecam usługi p. Szymona.
Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w trakcie załatwiania kredytu. Pan Szymon wszystkim się zajął, doskonała pomoc na każdym etapie.
Gorąco polecam.
 
Data wpisu: 24 March 2019
Wpisane przez: Jadwiga
Polecam wszystkim Pana Szymona Miąsika, z jego strony otrzymałem pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Dodatkowo miałem bardzo dobry kontakt oraz doskonałą pomoc w wypełnieniu dokumentów.
 
Data wpisu: 24 March 2019
Wpisane przez: Adrian
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą w swym fachu. Kompetentny, rzetelny, zorganizowany, zaangażowany w załatwianie formalności na każdym etapie, gotowy rozwiązać każdy problem w najbardziej korzystny dla klienta sposób, dyspozycyjny, kontaktowy, uczciwy, cierpliwy a przy tym otwarty i z poczuciem humoru ???? jeśli ktoś kiedyś powiedziałby mi, że tak moze wyglądać załatwianie kredytu nigdy bym nie uwierzyła. Polecam każdemu gorąco!
 
Data wpisu: 23 March 2019
Wpisane przez: Dorota i Aleksander
Witam
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Pełen profesjonalizm, nie trzeba kilka razy donosić dokumentów. Skuteczny nawet w najtrudniejszych przypadkach. Potrafi w sposób cierpliwy wyjaśnić wszelkie zawiłości w umowach. Bardzo dziękujemy za pomoc.
 
Data wpisu: 15 February 2019
Wpisane przez: Monika i Andrzej
Pan Szymon jest wielkim profesjonalista bardzo mocno zaangażowany w swoja prace. Zawsze przygotowany do każdego spotkania. Jego ogromna cierpliwość i spokój okazał się niezbędny przy załatwianiu formalności. Dzięki niemu realizujemy swoje jedno z największych marzeń jakim jest budowa domu. Bardzo się cieszymy ze spotkaliśmy na naszej drodze takiego doradcę polecamy goraco
 
Data wpisu: 13 February 2019
Wpisane przez: Joanna i Daniel
Dołączamy się do zadowolonych klientów Pana Szymona Miąsika. Bezproblemowy kontakt telefoniczny, Pan Szymon zawsze jest do dyspozycji Klienta nawet bez względu na przeziębienie :) Na pierwszej rozmowie od razu dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zostały omówione i wyjaśnione wszystkie szczegóły. Wypełnienie dokumentów odbywało się szybko i sprawnie, jak również "po ludzku" zostały wyjaśnione wszystkie kwestie prawne. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 05 February 2019
Wpisane przez: Kasia i Wiktor
Zamość
Pan Szymon jest osobą do której należy bez obaw udać się w pierwszej kolejności, zgodnie z opinią pełen profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy. Oczywiście z czystym sumieniem polecamy Pana Szymona. Dziękujemy
 
Data wpisu: 26 January 2019
Wpisane przez: Dawid i Marta
Polecamy Pana Szymona Miąsika, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Świetny kontakt i szybkie załatwienie sprawy. Doskonała pomoc w wypełnieniu dokumentów i na każdym etapie.
 
Data wpisu: 22 January 2019
Wpisane przez: Marcin i Marta
Zamość
Polecamy Pana Szymona Miąsika
Pan Szymon jest profesjonalnym, sumiennym i bardzo zaangażowanym doradcą kredytowym.
Bardzo dobry kontakt,szybkie rozwiązywanie napotkanych w trakcie starań o kredyt problemów również takich które wydają się nie do rozwiązania :)
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta -po prostu odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.
Na pewno jeszcze do Pana wrócimy,
Dziękujemy za fachową pomoc i jeszcze raz polecamy.
Joanna i Adam
 
Data wpisu: 10 January 2019
Wpisane przez: Joanna i Adam
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które miedzy innymi posiada pan SZYMON MIĄSIK. Myślę, że kto zna współpracę z panem Szymonem wie, że jest ich o wiele więcej, jeśli ktoś podobnie jak jak i mój mąż stara się o kredyt hipoteczny to bardzo polecam pana Szymona. Spotkania w sprawie kredytu przebiegały bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze a rozmowy były konkretne i zrozumiałe. Kontakt do pana Szymona dostaliśmy z polecenia znajomych a to oznacza, że wiele osób korzysta z pomocy tego Pana:)
Dziękujemy bardzo!
 
Data wpisu: 03 December 2018
Wpisane przez: Agata
Polecam usługi p. Szymona - pełne zaangażowanie i doświadczenie pozwoliły na szybkie załatwienie kredytu na mieszkanie. Z czystym sumieniem rekomenduję świadczone przez Niego usługi.
 
Data wpisu: 13 November 2018
Wpisane przez: Piotr
Krasnobród
Polecam kredyty-zamosc.pl. Dziękujemy panu Szymonowi za pozytywne i szybkie załatwienie kredytu.
 
Data wpisu: 01 November 2018
Wpisane przez: Marcin
Polecam pana Szymona,pełen profesjonalizm i szybkość działania .Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.
 
Data wpisu: 01 November 2018
Wpisane przez: Marcin
Krasnystaw
Polecam Pana Szymona Miąsika. Bardzo kompetentny i profesjonalny. Nie wyobrażam sobie zalatwienia tych wszystkich formalności kredytowych bez pomocy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 31 October 2018
Wpisane przez: Magda
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Szymona Miąsika. Jest osoba, którą wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością, słownością. Szanuje i stara się spełnić oczekiwania klienta. Indywidualnie dostosowuje ofertę i sposób jej skutecznego sfinalizowania, mając na uwadze potrzeby i potrzeby klienta. Zawsze udzieli odpowiedzi na pytania, wyjaśni wątpliwości oraz poinformuje o koniecznych do przeprowadzenia czynności. Pan Szymon Miąsik posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagającego klienta, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. Osoba z którą dobrze i warto się dogadać.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !!!
Piotr
 
Data wpisu: 23 October 2018
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Polecamy Pana Szymona Miąsika.
Bardzo kompetentny, skuteczny i szybki w działaniu. Przy Jego pomocy szybko i sprawnie załatwilismy formalnosci związane z kredytem hipotecznym. Pan Szymon ma bardzo dużą wiedzę i doswiadczenie, potrafi znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, był obecny z nami w banku podczas podpisywania umowy kredytowej.
Panie Szymonie bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, jestesmy bardzo zadowoleni z Pana usług.
 
Data wpisu: 29 September 2018
Wpisane przez: Monika i Jacek
Miączyn
Polecam Pana Szymona, pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Wszystkim się zajął, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, był z nami także w banku przy podpisaniu umowy. Kontaktował się z nami również po umowie, aby sprawdzić czy wszystkie formalności są załatwiane poprawnie i w terminie. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm!
 
Data wpisu: 26 September 2018
Wpisane przez: Anna
Zamość
Pan SZYMON to bardzo kompetentny i profesjonalny doradzca finansowy. Wspolpraca byla bardzo przyjmna i przebiegla bez zadnych komplikacji,byl zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Goraco poleam wszytskim ktorzy szukaja osoby ktora pomoze im uzyskac kredyt w sposob sprawny, szybki i bez zadnych problemow.Dziekujemy.
 
Data wpisu: 23 September 2018
Wpisane przez: piotr
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, któremu również pomagał w kredycie hipotecznym Wykazał się pełnym profesjonalizmem i wytłumaczył wszelkie zawiłości umowy. Wszystko sam załatwił, my tylko podpisaliśmy umowę w banku, w czym także on uczestniczył. Sumienny i bardzo zaangażowany w trakcie załatwiania i podpisywania umowy kredytowej. Szczerze polecamy Pana Szymona. Pozdarawiam.
 
Data wpisu: 20 August 2018
Wpisane przez: piotr
Pełen profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Szczerze polecamy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 11 August 2018
Wpisane przez: Iwona i Zbigniew
Zamość
Pana Szymona Miąsika znamy nie od dziś - niezmiennie pomocny, skuteczny, elastyczny i szybki w działaniu.
Z jego nieodzowną pomocą zaoszczędziliśmy dużo czasu, bo to Pan Szymon w 99% przejął na siebie "wszelki załatwienia".
Profesjonalista na dodatek zawsze w nienagannym stroju biznesowym.
Osiągnęliśmy dzięki Panu Szymonowi swój cel kredytowy.
Kto chce sprawnie i bezboleśnie załatwić kredyt niech nie marnuje czasu i energii - tylko zda się na Pana Szymona, a nie zawiedzie się na 100 %.
 
Data wpisu: 09 August 2018
Wpisane przez: Joanna i Łukasz
Zamość
Witam!!!! Miła, rzetelna, pomoc w uzyskaniu kredytu. Bardzo duże zaangażowanie w trakcie załatwiania, pomoc przy podpisaniu umowy, wyjaśnianie niejasnych kwestii w umowie. Bardzo polecam pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 July 2018
Wpisane przez: Marzena
Wielącza Kolonia
Bardzo cieszymy się że udało nam się trafić do Pana Szymona z polecenia znajomych. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Od samego początku do końca Pan Szymon wykazał się dużym zaangażowaniem, był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań oraz dołożył wszelkich starań byśmy mogli uzyskać korzystną ofertę kredytową. Śmiało możemy stwierdzić że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu :-) Gorąco polecamy !!!!!
 
Data wpisu: 20 July 2018
Wpisane przez: Sylwia i Krzysztof
Ruszów
Z pomocą Pana Szymona Miąsika udało nam się spełnić marzenie o własnym domu ! . Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy polecać usługi Pana Szymona naszym znajomym, gdyż jest godny zaufania.
 
Data wpisu: 15 July 2018
Wpisane przez: Kamila i Kamil
Zamość
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, ktoremu również pomagał w kredycie hipotecznym i tak jak mówił znajomy Pan Szymon to profesjonalista. Chciałbym żeby banki byly gotowe na energię, ktora ma w sobie Pan Szymon bo niestety wsiadaja....ale to moze tylko domena naszych bankow w PL. Dziekujemy jeszcze raz.
 
Data wpisu: 12 July 2018
Wpisane przez: Maciek
Zamość
Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia zadowolonej klientki. Bez jego pomocy na pewno mielibyśmy spore problemy aby uzyskać odpowiedni dla nas kredyt. Pan Szymon stanął na wysokości zadania co finalnie doprowadziło do podpisania kredytu hipotecznego. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę ze strony Pana Szymona. Polecamy każdemu i dziękujemy Szymonie za realizację naszych marzeń.
Po zakończonej inwestycji zapraszamy na parapetówkę;)
 
Data wpisu: 27 June 2018
Wpisane przez: Radek/Sylwia
Zamość
Pan Szymon Miąsik to doradca kredytowy, którego polecił nam znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego fachowej obsługi. Profesjonalizm i i podejście do klienta do jedna z cech, które charakteryzują tego Pana. Stały kontakt z klientem to podstawa dobrej współpracy, którą gwarantuje Pana Szymon. Polecamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania z Nim współpracy.
 
Data wpisu: 31 May 2018
Wpisane przez: Ewelina i Paweł
Zawalów Kolonia
Do p. Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych. Dziękujemy za fachową, rzetelną pomoc i z czystym sumieniem polecamy.
 
Data wpisu: 28 May 2018
Wpisane przez: Andrzej
Hrubieszów
Zdecydowanie polecamy p. Szymona Miąsika i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i szybka pomoc w sprawach dotyczących kredytu.
Jeszcze raz polecamy !
 
Data wpisu: 08 May 2018
Wpisane przez: Paulina i Łukasz
Zamość
Polecamy skorzystanie z pomocy Pana Szymona Miąsika, duże zaangażowanie, bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny, ze wszystkimi informacjami byliśmy na bieżąco. Dodatkowym plusem jest oszczędność czasu - kilka podpisów i wizyta w banku i wszystko załatwione. Bardzo dziękujemy za pomoc.
Dorota i Kamil
 
Data wpisu: 01 May 2018
Wpisane przez: Dorota i Kamil
Zamość
Serdecznie polecam Pana Szymona, obsługa na najwyższym poziomie. Wiedza, podejście do klienta, kontakt oraz dbałość o wszystkie szczegóły perfekcyjne. Dzięki Panu Szymonowi udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny przy minimum formalności oraz w bardzo krótkim czasie na warunkach lepszych niż w propozycja bezpośrednio w banku. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
 
Data wpisu: 24 April 2018
Wpisane przez: Patryk
Zamość
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie. W pełni polecamy! Pełen profesjonalizm.
 
Data wpisu: 23 April 2018
Wpisane przez: Ela i Marek
Zamość
Pan Szymon Miąsik pomagał mi uruchomić kredyt hipoteczny. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona
Michał
 
Data wpisu: 27 March 2018
Wpisane przez: Michał
Lublin
Do firmy kredyty-zamość trafiliśmy z polecenia koleżanki. Przy wyborze kredytu hipotecznego korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta, Pan Szymon pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług doradcy finansowego, nie mieliśmy w tej kwestii żadnego doświadczenia. Już podczas pierwszego spotkania odczuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Szymon jest osobą bardzo miłą, ciepłą, kontaktową. Chętnie doradza. Bardzo mile wspominamy współpracę.
Irena i Zdzisław z Zamościa
 
Data wpisu: 27 March 2018
Wpisane przez: Irena
Zamość
Pan Szymon Miąsik wykazał Pełen profesjonalizm, sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów, dużą dyspozycyjność. Polecsmy szczególnie osobom, które debiutują jako ktedytobiorcy oraz cenią swój czas gdyż unikną zbędnego biegania po różnych placówkach i instytucjach. Pełna opieka podczas całego procesu ubiegamia się o kredyt hipoteczny zakończony sukcesem!
 
Data wpisu: 24 March 2018
Wpisane przez: Adrian i Dorota
Lublin
Witam!!! Serdecznie polecam Pana Szymon Miasik . Rzetelna i fachowa pomoc w załatwieniu kredytu . Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i i gorąco polecam !!!!
 
Data wpisu: 15 March 2018
Wpisane przez: Marzena
Sprawa o kredyt, Zamosc
Bardzo polecamy usługi Pana Szymona Miąsika. Kompetentny, rzetelny, zaangażowany w sprawie. Wszystkie formalności w sprawie ubiegania się o kredyt były załatwione fachowo,, a my zaoszczędziliśmy sporo czasu.
Dziękujemy, pozdrawiamy i szczerze polecamy
 
Data wpisu: 31 January 2018
Wpisane przez: Piotr
Piotr i Agnieszka, lublin
Bardzo polecam Pana Szymona jako doradcę przy wyborze kredytu. Jest osobą kompetentną, rzetelną, godną zaufania a przy tym bardzo miłą. Wszystkie formalności związane z kredytem (od wyboru banku do podpisania umowy) załatwione były beż żadnych problemów. Dziękuje Panie Szymonie i pozdrawiam!
 
Data wpisu: 31 January 2018
Wpisane przez: Rafał
Witam My równiez polecamy pana Szymona. Nie spodziewalismy sie że tak szybko można załatwic kredyt. Pan szymon szybko i kontretnie udziela informacji na wszelkie pytania i jasno przedstawia sytuacje. A przede wszystkim działa dla dobra klienta.
 
Data wpisu: 16 January 2018
Wpisane przez: Sylwia i Piotr
Witam,
Z całego serca i z czystym sumieniem polecam! p. Szymon Miąsik to w dziedzinie kredytów najwłaściwsza osoba na właściwym miejscu. Oferuje kompetentną i profesjonalną obsługę w różnorakich kredytach. Jest zaangażowany na 100 %, zawsze wszystko poprowadzi od początku i dopilnuje do samego końca. Fachowo i dobrze doradzi, tak aby wybrać najlepszą opcję z możliwych - wyszuka "perełkę" spośród ofert bankowych. :)
Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Szymona i Renię :-)
 
Data wpisu: 12 December 2017
Wpisane przez: rafał
Dorota i Rafał, Horyszów Polski
Serdecznie polecamy Pana Szymona jako doradcę kredytowego i dziękujemy za kompetentną i fachową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki jego wsparciu udało nam się uzyskać kredyt w ramach programu MDM i kompleksowo przygotować się do zakupu domu. Ogarnięcie tych wszystkich spraw byłoby dla nas samych nie lada wyzwaniem i pewnie bez odpowiedniego wsparcia zrezygnowalibyśmy w połowie drogi. <br />
Pan Szymon przez cały czas wyrozumiale odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, służył pomocą za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
 
Data wpisu: 23 October 2017
Wpisane przez: Kasia i Tomek
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Jest osobą bardzo skrupulatną, godną zaufania i rzetelnie doradzającą klientom. Mogliśmy liczyć na Jego pomoc i dyspozycyjność na każdym etapie starania się o kredyt. Dzięki Jego zaangażowaniu cała procedura przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Dziękujemy Panie Szymonie.
 
Data wpisu: 30 August 2017
Wpisane przez: Agnieszka i Marcin
Agnieszka i Marcin, Zamość
Przy wyborze kredytu hipotecznego doradzała nam Pani Małgorzata Makuch, rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku do końca. Utrzymuje stały kontakt z klientem, bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam Panią Małgosię tym, którzy chcą uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów.
 
Data wpisu: 28 July 2017
Wpisane przez: Małgorzata i Mariusz
Witam,
firma godna polecenia, rzetelna i miła obsługa, bardzo pomocna przy załatwianiu wszelkich formalności kredytowych.
Pozdrawiam.
 
Data wpisu: 27 July 2017
Wpisane przez: Iwona
Zamość
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej. Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 27 July 2017
Wpisane przez: Michał
Osobiście bardzo polecam, profesionalna obsługa, zaangażowanie, miła obsługa, Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Zachęcam do korzystania z usług!!!
 
Data wpisu: 22 July 2017
Wpisane przez: MARCIN
Zamość
Witam,
przy wyborze kredytu hipotecznego korzystałam z pomocy Pani Małgorzaty Makuch, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta pomogła mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Gosi cała procedura przebiegła szybko i pomyślnie a oferta została dostosowana do moich potrzeb.
Polecam :)
 
Data wpisu: 11 July 2017
Wpisane przez: Anna
Lublin
Do firmy Kredyty-Zamość trafiłam z polecenia koleżanki, jestem jej ogromnie wdzięczna a jeszcze bardziej Pani Małgorzacie Makuch dzięki której otrzymałam bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Pani Małgorzata zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wszystko przebiegło szybko i bez problemu. Inni doradcy zapowiadali ,że będzie ciężko a tutaj poszło "jak z płatka". Pani Małgorzata była ze mną w banku przy podpisaniu umowy, co było dla mnie bardzo ważne. Czułam się bezpieczna do samego końca. Moja rodzina i znajomi , jeśli będą potrzebowali kredytu, na pewno udadzą się do Pani Małgorzaty Makuch, gdyż jest to doradca profesjonalny, zaangażowany i uczciwy. Bardzo polecam:)
 
Data wpisu: 10 July 2017
Wpisane przez: Małgorzata Zawadzka
Biłgoraj
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo i ekspresowo. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że od początku współpracy czuliśmy, że nasze upragnione mieszkanie jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Szymonem upewniał nas w tym.
Wizyty w biurze to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła.
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć się z kredytem hipotecznym bez stresu i obaw czy wszystko się uda !!!
 
Data wpisu: 03 July 2017
Wpisane przez: Michał Ewelina i Jakub Kurzepa
Zamość
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Szymonem. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Pan Szymon pomógł nam załatwić wszelkie formalności, Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Bardzo miło wspominam współpracę i serdecznie polecam.
 
Data wpisu: 21 June 2017
Wpisane przez: Dorota
Jeśli szukacie odpowiedzialnej osoby która profesjonalnie zajmie się pomocą w udzieleniu kredytu, ja osobiście nie widzę innej firmy niż kredyty-zamosc.pl w Zamościu :-) ,a w szczególności Pana Szymona :-), w 100% spraw pomaga, doradza najlepszą opcję, konkretnie bez lania wody, zwięźle i na temat - POLECAMY :-)
 
Data wpisu: 21 June 2017
Wpisane przez: Hubert i Dorota
Zamość
Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Szczególne podziękowania dla p. Szymona.
 
Data wpisu: 07 May 2017
Wpisane przez: Magdalena
Pan Szymon to ekspert w swojej dziedzinie. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Ma ogromna cierpliwości w wyjaśnianiu zawiłości procedur bankowych, by dla każdego stały się jasne i czytelne. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 24 March 2017
Wpisane przez: Malgorzata i Krzysztof
Skokówka
pełen profesjonalizm w tym co robi, od początku do końca w pełni zaangażowany w sprawę, indywidualne podejście do klienta, na każdym etapie pojawiały się jakieś problemy-jednak wiedza i doświadczenie P. Szymona sprawiały że znikały bez śladu :) gorąco polecamy i dziękujemy za pomoc :)
 
Data wpisu: 17 March 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Zamość
Bardzo polecam usługi Pana Szymona, który wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Szymon jest osobą sumienną, bardzo zaangażowaną w pracę oraz ma indywidualne podejście do klienta. Ponadto pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i skompletować wymagane dokumenty w ekspresowym czasie.
 
Data wpisu: 09 March 2017
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona.
Cała droga do uzyskania kredytu hipotecznego odbyła się ekspresowo i w pełni profesjonalne.
Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do klienta to główne zalety.
Pan Szymon sprawia że uzyskanie kredytu odbywa się przy minimum formalności ze strony kredytobiorcy.
Gorąco polecamy.
 
Data wpisu: 23 January 2017
Wpisane przez: Paulina i Eryk
Zamość
Polecamy Pana Szymona.
Lepszego doradcy w powiecie zamojskim nie znajdziecie. Dziękujemy jeszcze raz Panie Szymonie i Pozdrawiamy.
 
Data wpisu: 09 January 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Pan Szymon zaciekle walczył o naszą zdolność kredytową i dostaliśmy kredyt hipoteczny idealny na naszą miarę.
Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, żaden problem nie pozostał bez rozwiązania. Przeprowadził nas niemalże za rękę przez formalności.
Polecamy.
 
Data wpisu: 05 January 2017
Wpisane przez: Małgorzata
Gosia i Paweł, okolice Zamościa
Znakomita obsługa, indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm.
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu i polecam z całego serca!
 
Data wpisu: 23 August 2016
Wpisane przez: Aneta
Zdecydowanie polecamy p. Szymona i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie.
W 100% rzetelny i profesjonalny doradca.
 
Data wpisu: 17 May 2016
Wpisane przez: Piotr i Joanna
Zamość
Polecam p. Szymona Miąsika za zaangażowanie w udzieleniu kredytu hipotecznego . sprawa była dość indywidualna i po usłyszeniu ofert z kilku banków szanse były nikłe . Dzięki pomocy p. Szymona udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie i bez specjalnego udziału mojej osoby. także bardzo dziękuję za pomoc i rzetelną pracę .
Gdyby przyszło mi się starać po raz kolejny o kredyt , również zwrócę się o pomoc do p. Szymona . Polecam i pozdrawiam.
 
Data wpisu: 11 April 2016
Wpisane przez: Daniel
Zamość
Bardzo fachowa i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w programie MDM. Szybko, bezproblemowo załatwione bez żadnej zbędnej biurokracji.
Serdecznie polecamy wszystkim.
 
Data wpisu: 11 April 2016
Wpisane przez: Małgorzata i Grzegorz
Zamość
Polecamy w 100%! Z racji na nasze odległe miejsce zamieszkania oraz prowadzenie działalności gospodarczej, starania o kredyt hipoteczny wiązały się z wieloma niewiadomymi, przez które na pewno byśmy nie przebrnęli, gdyby nie pomoc Pana Szymona. Bezproblemowy kontakt, wysokie zaangażowanie oraz profesjonalizm były bezcenne. A ponad wszystko kultura osobista.
 
Data wpisu: 20 January 2016
Wpisane przez: Justyna i Paweł
Poznań
Fachowa i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w programie MDM.
Szybko, bezproblemowo.
Serdecznie polecamy wszystkim.
 
Data wpisu: 09 November 2015
Wpisane przez: Dominika i Paweł
Zamość
W 100% POLECAM Bardzo dobry kontakt kredyt szybko załatwiony bez żadnych problemów i po bardzo korzystnych warunkach.
PEŁNY PROFESJONALIZM
 
Data wpisu: 30 August 2015
Wpisane przez: Rafal
miodzio, Zamość
Podpisujemy się pod poniższymi opiniami w 100 procentach!! Kredyt mamy dobrany dokładnie pod Nasze potrzeby i możliwości. Powiedzieliśmy czego oczekujemy, a Pan Szymon załatwił resztę. Profesjonalizm, kultura osobista, szczerość.
Polecamy z całym sercem!!
 
Data wpisu: 29 June 2015
Wpisane przez: Justyna i Michał
Zamość
Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Pan Szymon jest rzetelny, kompetentny, profesjonalnie przeprowadził całą operację dot. kredytu hipotecznego. Ogromna sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. U Pana Szymona niemożliwe staje się możliwe!!!!!!!!
Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy Pana Szymona jako doradcę finansowego.
Małgorzata i Tomasz Czop
 
Data wpisu: 01 June 2015
Wpisane przez: Małgorzata
Bodaczów
Witam.<br />
Jeżeli ktoś zamierza się skontaktować z jakimś doradcą kredytowym to zdecydowanie polecam Pana Szymona. Miły i wysoce kompetentny człowiek. Gwarantuje iż każdy po kontakcie będzie mile zaskoczony.
 
Data wpisu: 06 February 2015
Wpisane przez: Tomasz
Zamość
Profesjonalna pomoc, dobór najkorzystniejszej oferty, bardzo dobry kontakt e-mailowy, telefoniczny oraz osobisty.

Nasz kredyt hipoteczny to wariant dość specyficzny. Pan Szymon Miąsik rzetelnie, konkretnie, a co najważniejsze owocnie przeprowadził całą tę operację z pełnym zaangażowaniem i wsparciem logistycznym.

Zresztą już po raz drugi korzystaliśmy z usług Pana Szymona - czyli po raz drugi jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

POLECAMY W 100 % NASZEGO DORADCĘ ORAZ JEGO FIRMĘ.

Serdecznie pozdrawiamy Joanna i Rafał
 
Data wpisu: 30 June 2014
Wpisane przez: Joanna Rafał
Rewelacyjna pomoc przy szukaniu najlepszej oferty oraz przy całej papierkowej robocie! Pan Szymon stanął na wysokości zadania i w ciągu miesiąca kredyt został przyznany na korzystnych warunkach. Naprawdę POLECAM
 
Data wpisu: 10 June 2014
Wpisane przez: Michał
Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Miąsika oraz całego zespołu kredyty-zamosc.pl za pomoc w realizacji marzenia jakim było dla nas własne M. Współpraca z Panem w tak ważnym momencie jakim był zakup nieruchomości była dla Nas nieocenionym wsparciem. Pan Szymon Miąsik w profesjonalny sposób przedstawił nam dostępne na rynku kredyty hipoteczne, dzięki czemu mogliśmy wybrać najbardziej elastyczną ofertę, dostosowaną do naszych potrzeb i możliwości. Rzetelnie i sprawnie poprowadził cały proces od momentu złożenia wniosku w banku do podpisania umowy finalnej i aktu notarialnego. Gorąco polecamy.
Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.
Magdalena i Grzegorz.
 
Data wpisu: 29 May 2014
Wpisane przez: Magdalena
Rzeczowo, szybko i profesjonalnie. Efekty pracy tej Firmy spełniły wszystkie moje wymagania, dzięki czemu dostałam najtańszy kredyt hipoteczny dostępny na rynku. Doradca finansowy kontaktował się ze mną osobiście, większość spraw załatwiając bez konieczności mojej obecności, co oszczędziło mi sporo czasu; musiałam jedynie dostarczyć niezbędne dokumenty oraz finalnie udać się do banku celem podpisania umowy, podczas której zresztą towarzyszył mi Pan Szymon Miąsik, doradca finansowy z kredyty-zamosc.pl. Pierwszy raz korzystałam z usług tej Firmy, ale od samego początku dało się zauważyć, że dbają o klientów, podchodzą do nich indywidualnie, uwzględniając wszystkie potrzeby i możliwości. Warto zwrócić także uwagę na łatwość nawiązania kontaktów, życzliwość oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Nawet kilka tygodni po podpisaniu kredytu, gdy potrzebowałam uzyskać pewne informacje, poradę otrzymałam od razu przez telefon. W przyszłości bez wahania skorzystam z pomocy doradców finansowych z kredyty-zamosc.pl w zakresie podobnych zagadnień. Bardzo polecam usługi tej Firmy!
 
Data wpisu: 12 February 2014
Wpisane przez: Magda
Zamość
Polecamy kredyty-zamosc.pl w Zamościu.

Bardzo nam pomogli , bez nich nie mielibyśmy własnego , wymarzonego mieszkanka. Miła , profesjonalna obsługa , cudowni doradcy. Szczególne podziękowania dla Państwa Renaty i Szymona MIąsik. Jadwiga i Piotr Szynderscy.
 
Data wpisu: 14 January 2014
Wpisane przez: Piotr i Jadzia
Zamość
Bardzo Bardzo profesjonalna obsługa. Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Gorąco zachęcam do korzystania z usług kredyty-zamosc.pl.
 
Data wpisu: 07 January 2014
Wpisane przez: Wojtek
Witam,
Polecam kredyty-zamosc.pl.
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej.
Jeżeli będę poszukiwał kredytu to tam właśnie jeszcze raz się udam.
Solidna firma!!!
Artur
 
Data wpisu: 11 November 2013
Wpisane przez: Artur
Zamość
Polecam kredyty-zamosc.pl w Zamościu. Pomagają, doradzają, załatwiają sporo kłopotliwych formalności, bardzo miła i fachowa obsługa interesanta. Firma przyjazna klientowi. Polecam, korzystałam z ich pomocy przy załatwianiu naprawdę trudnego kredytu hipotecznego i się udało.
 
Data wpisu: 06 November 2013
Wpisane przez: Anna
Zamość
Witam
osobiście polecam cechują się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Nie ma kredytu którego nie da się uzyskać. Pełen profesjonalizm
 
Data wpisu: 04 November 2013
Wpisane przez: Adam
lublin
Witam

godna polecenia firma która jest w stanie sprostać wszelkim przeciwnościom związanym z załatwianiem jakiegokolwiek kredytu. Wielkie zaangażowanie i pełna dyskrecja. Osobiście bardzo polecam
 
Data wpisu: 30 October 2013
Wpisane przez: Adam
Firma "WIKTRANS" i "GT AUTO SERWIS", Lublin
witam
sprawdzona i rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu,duże zaangażowanie w trakcie załatwień oraz po,polecam
pozdrawiam
 
Data wpisu: 29 October 2013
Wpisane przez: Krzysiek
Zwódne
Zapisz referencje
* pola są wymagane.
Imię:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Twoja strona www:
Kod zabezpieczający:
Tutaj wpisz kod:*
Poniżej wpisz komentarz:*
Powered by RS Web Solutions