Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

hipoteki

 • Guard against fraud

  Artykuł Guard against fraud. Nam mattis luctus mauris. Nulla sodales accumsan semper. Ut lectus arcu, porta nec urna sit amet, placerat vestibulum quam.

 • Kredyty mieszkaniowe i hipoteczne

  Zakup czy budowa własnego domu, mieszkania – to bardzo ważna decyzja życiowa. Często wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania na długi okres. Niezwykle ważne jest, aby ta decyzja była przemyślana pod każdym względem, mądra i trafna. Oferta banków ciągle się zmienia. Bez pomocy profesjonalisty łatwo się pogubić. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci profesjonalny ekspert finansowy.
  A jeśli spłacasz już kredyt, który jest dla Ciebie zbyt dużym ciężarem, pomożemy Ci zamienić go na tańszy i bardziej korzystny.

 • Nasza oferta

  Nasza oferta

 • O firmie

  Kredyty Zamość jest firmą w branży finansowej nie powiązaną kapitałowo z żadną instytucją finansową, co umożliwia nam prowadzenie usług niezależnego eksperta. Firmę tworzą ludzie, którzy budowali swoje wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych. Współpracujemy z blisko 11 bankami.

  Szukasz najlepszego dla siebie kredytu hipotecznego? Nie trać czasu na chodzenie po bankach. Wspólnie z profesjonalnym ekspertem finansowym z Kredyty Zamość znajdziesz go szybko i bez problemu. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat.

 • Partnerzy

  Partnerzy...

 • Pożyczki i kredyty

  Pożyczka posiada dwa rodzaje umów: bankową oraz konsumencką. W przypadku pożyczki bankowej stosuje się przepisy prawa bankowego, a przedmiotem takiej umowy mogą być wyłącznie pieniądze.

  Pożyczka konsumencka to umowa, na mocy której przedsiębiorca daje przyrzeczenie udzielenia konsumentowi pożyczki w jakiejkolwiek postaci. Umowa taka powinna zawierać całkowity koszt pożyczki.

  Kredyty bankowe są umową zawartą pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank udziela określoną kwotę na określony cel oraz czas, a kredytobiorca zobowiązuje się do wykorzystania w określonym celu i spłaty w wyznaczonym czasie.