Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Doświadczenie… 12 lat na rynku pośrednictwa finansowego. Blisko 100 mln złotych udzielonych kredytów hipotecznych i gotówkowych. Ponad 500 klientów z różnych część Polski i Świata.

Zapał… do każdego klienta i każdej sprawy podchodzimy z wielkim zapałem i entuzjazmem. Zawsze próbujemy znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla klienta.

Niezależność… nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną firmą czy bankiem. Kierujemy się dobrem klienta i spraw klienta tak aby rozwiązanie finansowe było jak najtańsze i jak najbardziej korzystne dla klienta.

Sky is the limit nie ma dla nas granic. Naszą granicą jest niebo. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych rozwiązań finansowych w każdym mieście Polski, mamy klientów w Gdańsku i w Zakopanem, w Hrubieszowie i Poznaniu, Brzegu pod Wrocławiem, Krakowie i Warszawie. Klienci znajdowali nas w dalekiej Norwegii jak i w słonecznych Włoszech i wielu innych krajach, nie tylko sąsiednich jak Białoruś i Ukraina, a także Francja czy Wielka Brytania.

Wytrwałość... Nie poddajemy się i szukamy rozwiązań do skutku.

Skuteczność… nasze wynagrodzenie nie zależy od litrów wypitej kawy, od ryz przedrukowanego papieru, zależy od zadowolenia klientów, dlatego staramy się doprowadzić każdą sprawę do szczęśliwego podpisania umowy, jesteśmy przy podpisaniu umowy z klientami, pomagamy przy wizycie u notariusza, kierujemy do odpowiednich urzędów, pilnujemy wypłat kredytów.

Pan Szymon jest osobą godną polecenia, rzetelną i pomocną. Bardzo szybko pomógł mi z załatwieniem odpowiedniego dla mnie kredytu, co oszczędziło mi sporo czasu. Zanim trafiłam do pana Szymona próbowałam na własna rękę starać się o kredyt, co skończyło się niepowodzeniem i stratą czasu. Nawet po dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu pofatygował się przyjechać do mojego zakładu pracy.

Pan Szymon Miąsik z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową. Bardzo dokładnie przedstawił nam dostępne na rynku kredyty hipoteczne, pomógł w wyborze najlepszych warunków, praktycznie wszystkie procedury i papierologię załatwił bez naszej obecności. Pan Szymon ma ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu bardzo konkretnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, z którymi w każdej chwili mogliśmy do niego zadzwonić. Cała operacja przebiegła bardzo sprawnie i fachowo. Jeżeli tylko będziemy potrzebować kolejnego kredytu to na pewno wrócimy, bo to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

loading...
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość