Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Artykuły gorące

Pożyczka posiada dwa rodzaje umów: bankową oraz konsumencką. W przypadku pożyczki bankowej stosuje się przepisy prawa bankowego, a przedmiotem takiej umowy mogą być wyłącznie pieniądze.

Pożyczka konsumencka to umowa, na mocy której przedsiębiorca daje przyrzeczenie udzielenia konsumentowi pożyczki w jakiejkolwiek postaci. Umowa taka powinna zawierać całkowity koszt pożyczki.

Kredyty bankowe są umową zawartą pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank udziela określoną kwotę na określony cel oraz czas, a kredytobiorca zobowiązuje się do wykorzystania w określonym celu i spłaty w wyznaczonym czasie.

Doświadczenie… 12 lat na rynku pośrednictwa finansowego. Blisko 100 mln złotych udzielonych kredytów hipotecznych i gotówkowych. Ponad 500 klientów z różnych część Polski i Świata.

Zapał… do każdego klienta i każdej sprawy podchodzimy z wielkim zapałem i entuzjazmem. Zawsze próbujemy znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla klienta.

Niezależność… nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną firmą czy bankiem. Kierujemy się dobrem klienta i spraw klienta tak aby rozwiązanie finansowe było jak najtańsze i jak najbardziej korzystne dla klienta.

Zakup czy budowa własnego domu, mieszkania – to bardzo ważna decyzja życiowa. Często wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania na długi okres. Niezwykle ważne jest, aby ta decyzja była przemyślana pod każdym względem, mądra i trafna. Oferta banków ciągle się zmienia. Bez pomocy profesjonalisty łatwo się pogubić. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci profesjonalny ekspert finansowy.
A jeśli spłacasz już kredyt, który jest dla Ciebie zbyt dużym ciężarem, pomożemy Ci zamienić go na tańszy i bardziej korzystny.

loading...
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość