Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Co nas wyróżnia? Doświadczenie, skuteczność, zapał, wytrwałość…

 

Doświadczenie... 12 lat na rynku pośrednictwa finansowego. Blisko 100 mln złotych udzielonych kredytów hipotecznych i gotówkowych. Ponad 500 klientów z różnych część Polski i Świata.

 

Skuteczność… nasze wynagrodzenie nie zależy od litrów wypitej kawy, od ryz przedrukowanego papieru, zależy od zadowolenia klientów, dlatego staramy się doprowadzić każdą sprawę do szczęśliwego podpisania umowy, jesteśmy przy podpisaniu umowy z klientami, pomagamy przy wizycie u notariusza, kierujemy do odpowiednich urzędów, pilnujemy wypłat kredytów.

 

Pan Szymon Miąsik to ekspert najwyższej klasy w swojej dziedzinie! Pan Szymon jest rzetelny, kompetentny, profesjonalnie przeprowadził całą operację dot. kredytu hipotecznego. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości.

 

Zapał… do każdego klienta i każdej sprawy podchodzimy z wielkim zapałem i entuzjazmem. Zawsze próbujemy znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla klienta.

 

Niezależność… nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną firmą czy bankiem. Kierujemy się dobrem klienta i spraw klienta tak aby rozwiązanie finansowe było jak najtańsze i jak najbardziej korzystne dla klienta.

 

Sky is the limit nie ma dla nas granic. Naszą granicą jest niebo. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych rozwiązań finansowych w każdym mieście Polski, mamy klientów w Gdańsku i w Zakopanem, w Hrubieszowie i Poznaniu, Brzegu pod Wrocławiem, Krakowie i Warszawie. Klienci znajdowali nas w dalekiej Norwegii jak i w słonecznych Włoszech i wielu innych krajach, nie tylko sąsiednich jak Białoruś i Ukraina, a także Francja czy Wielka Brytania.

 

Wytrwałość… Nie poddajemy się i szukamy rozwiązań do skutku.

loading...
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość