Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Z całego serca polecamy Pana Szymona! Niemożliwe, dzięki Panu Szymonowi stało się możliwe! Mimo trudnej sytuacji, udało nam się uzyskać kredyt - dzięki zaangażowaniu, kompetencjom i dobrej woli Doradcy.
Jeszcze raz polecamy i dziękujemy!
 
Data wpisu: 06 Marzec 2024
Wpisane przez: Kinga i Michał
Budowa w Sitnie, Sitno
Serdecznie polecamy usługi Pana Szymona. Na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się o jaki kredyt możemy się starać i jaką mamy zdolność kredytową. Po załatwieniu formalności związanych z pozwoleniem na budowę ponownie udaliśmy się do Pana Szymona który podpowiedział jakich dokumentów potrzebujemy i zaczął działać. Trochę czasu to trwało ale wyszło tak jak zostaliśmy zapewnieni czyli dostaliśmy pozytywną decyzję kredytowa
 
Data wpisu: 27 Luty 2024
Wpisane przez: Robert i Anna
Budowa domu, Kalinowice
Bardzo polecamy usługi Pana Szymona. Dzięki niemu szybko i bezproblemowo uzyskaliśmy kredyt. Pan Szymon jest bardzo cierpliwy, ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania, pilnuje ważnych terminów i dokumentów. Co najważniejsze, nie jest ukierunkowany na ofertę konkretnego banku, więc klient ma możliwość podjęcia świadomej decyzji i wybrania najlepszej oferty kredytowej na rynku. Jeśli będzie taka potrzeba, bez wahania wrócimy do Pana Szymona. Pozdrawiamy, Gosia i Kamil
 
Data wpisu: 14 Luty 2024
Wpisane przez: Gosia i Kamil
Zamość
Polecam pana Szymona wszystkim, którzy chcą szybko i sprawnie uzyskać kredyt.

Dostępny, kontaktowy, odpowiada na wszystkie pytania. W lekki i przystępny sposób przekazuje wszystkie informacje oraz kroki postępowania.

Trafiliśmy do pana Szymona z polecenia naszych znajomych a teraz sami będziemy polecać!
 
Data wpisu: 09 Styczeń 2024
Wpisane przez: Diana i Adrian
Zawada
Dzięki Szymonowi udało się spełnić nasze marzenia, będziemy polecać każdemu konkretny i solidny gość
 
Data wpisu: 16 Grudzień 2023
Wpisane przez: Łukasz
Zamość
Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia i sami go polecamy naszym znajomym. NAJLEPSZY z najlepszych!!!! Ogromna wiedza, zaangażowanie i wsparcie do samego końca. Spełnił nasze marzenia!!!Pozytywna decyzja kredytowa w ciągu tygodnia mówi sama za siebie...

Jak po kredyt, to TYLKO do SZYMONA MIĄSIKA !!!
 
Data wpisu: 07 Grudzień 2023
Wpisane przez: Anna
Anna i Robert, Zamość
Pan Szymon jest mistrzem świata w swojej profesji, szybko profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie. Jesteśmy MEGA zadowoleni. Polecamy!!!!!
 
Data wpisu: 30 Listopad 2023
Wpisane przez: Paweł i Natalia
Tomaszów Lubelski
Współpraca na najwyższym poziomie, szczerze polecam. Szymon jest najlepszym ekspertem kredytowym.
 
Data wpisu: 14 Listopad 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Wszystko ok. Mimo początkowych problemów papietkowych finalnie wszystko skończyło się dobrze.
 
Data wpisu: 12 Listopad 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Szymonem, przede wszystkim za jego opanowanie, dostępność i odpowiadanie na maile/smsy w ekspresowym tempie, za przekazywanie informacji w sposób rzetelny i przede wszystkim klarowny dla osób, które nie do końca odnajdują się w tematyce kredytowej. Jak się okazuje, cała skomplikowana procedura uzyskania kredytu, dzięki Panu Szymonowi może zostać przeprowadzona w szybki i przyjemny sposób, praktycznie z zerowym nakładem pracy po stronie wnioskującego :)
 
Data wpisu: 23 Październik 2023
Wpisane przez: Marta i Maciek
Dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc zaangażowanie, rzetelność i dyspozycyjność bo potrafi odpisać na wiadomości o 6 rano. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, formalności związane z kredytem wyjaśnia w sposób zrozumiały zna odpowiedzi na każde pytanie, jest cierpliwy. Polecamy jeśli ktoś ma wątpliwości to z Panem Szymonem znikają. :)
 
Data wpisu: 30 Wrzesień 2023
Wpisane przez: Kredyt hipoteczny
Justyna i Paweł
Serdecznie polecamy Pana Szymona! Po zapoznaniu się z naszą sytuacją i oczekiwaniami przedstawił nam kilka opcji i pomógł wybrać tą najkorzystniejszą. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w to co robi pozwoliło nam na bardzo szybką finalizację zakupu. Nie należymy do osób, które podejmują szybkie decyzję, a dzięki pomocy i wsparciu Pana Szymona wyszło, że najszybciej kupiliśmy właśnie swoje miejsce na Ziemi ?. Polecamy z całego serca!
 
Data wpisu: 05 Wrzesień 2023
Wpisane przez: Diana i Bartłomiej
Kredyt hipoteczny, Mokre
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia znajomych i się nie zawiedliśmy. Świetny kontakt, rozwiewia wszelkie wątpliwości, dostępny i profesjonalny. Zaangażowany w swoją pracę. Serdecznie polecamy;)
 
Data wpisu: 24 Sierpień 2023
Wpisane przez: Paulina i Kamil
Zamość
Polecam serdecznie usługi Pana Szymona, przede wszystkim jest bardzo SKUTECZNY i nie raz już to słyszałam, kontakt jest rzetelny, sprawny i konkretny. Staraliśmy się z Mężem o Bezpieczny Kredyt 2%, mamy już uruchomiony. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z opcji przedstawionych przez Pana Szymona i finalego kredytu. Jest to uczciwa osoba, mam kilka porównań i temu Panu można zaufać. Widać w działaniu, że jest fachowcem i ma racjonalne podejście. Na mine nie wprowadzi. Z serca polecam! :-)
 
Data wpisu: 23 Sierpień 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Szczebrzeszyn
W 100% polecam Pana Szymona. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie od doboru najkorzystniejszej oferty po finalizację.
 
Data wpisu: 02 Sierpień 2023
Wpisane przez: Konrad
Pan Szymon profesjonalista w każdym calu ale i też człowiek który świat bankowości i kredytów tłumaczy na zwykły prosty język. Myślałem że przy mojej pracy uzyskanie kredytu będzie niemożliwe jednak z Panem Szymonem się udało wszystko tak jak chciałem. Jestem mega zadowolony napewno w przyszłości jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Pana Szymona
 
Data wpisu: 10 Lipiec 2023
Wpisane przez: Paweł Nizioł
Zamość
Serdecznie dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc w udzieleniu kredytu i przejściu przez ten cały proces. Niemożliwe staje się możliwe :) dziś już jesteśmy na swoim . Polecamy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów :)
 
Data wpisu: 03 Lipiec 2023
Wpisane przez: Łukasz
Zamość
Polecam, niemożliwe z p. Szymonem robi się możliwe.
Współpraca super, doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność p. Szymona przyczyniła się do szybkiej i sprawnej transakcji zakupu mieszkania.
Dziękuję.
 
Data wpisu: 23 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Krzysztof
Zamość
Nieoceniona pomoc w spełnieniu mojego największego marzenia- kupna własnego mieszkania. Świetny kontakt, dzięki któremu czułam się po prostu bezpiecznie i zaopiekowana. Dołączam do grona polecających "hipoteciar" i potwierdzam, że Pan Szymon działa cuda! ?
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Zamość
Pan Szymon organizował nam kredyt mieszkaniowy i mimo różnych trudności był cierpliwy i pomocny. Naprawdę dał nam dużą ulgę i poczucie bezpieczeństwa przy załatwianiu formalności, zwolnił nas z myślenia i zabrał z naszych barków masę stresu., Był w stałym kontakcie z naszym deweloperem i
 
Data wpisu: 10 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Marta B
Kredyt mieszkaniowy maj 2023, Krasnobród
Bardzo polecam. Pan Szymon nawet o późnej porze, odbiera wiadomości i rozwiązuje problemy. Profesjonalna, miła , godna zaufania robota . Dziękuję bardzo ?
 
Data wpisu: 28 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Wioletta
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą godnym polecenia. Specjalista w szerokim spektrum kredytów, a przy tym osoba kontaktowa budząca zaufanie. Doradztwo kredytowe Pana Szymona jest zawsze najkorzystniejszą ofertą na rynku i można mu zupełnie zaufać.
 
Data wpisu: 27 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Jolanta
Zamość
Do Pana Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych i był to bardzo dobry wybór. Dzięki Panu Szymonowi wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie . Elastyczne godziny pracy i,indywidualne podejście i kontakt o każdej porze to bardzo duży atut. Dziękuję bardzo za wszystko i serdecznie polecamy.
 
Data wpisu: 14 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Monika i Artur
Klienci, Tomaszów lubelski
Jeśli chodzi o Pana Szymona z czystym sumieniem możemy go nazwać bardzo dobrym profesjonalistą w swoim fachu. Pan Szymon bardzo nam pomógł i od razu wiedział w jaki sposób znaleźć i dobrać najbardziej korzystną ofertę kredytową. Kontakt z Panem Szymonem jest bardzo elastyczny, jest on praktycznie stałe dostępny pod telefonem i na pewno znajdzie czas dla każdego. Uważamy, że można mu zaufać i powierzyć swoje sprawy, z całego serca polecamy Pana Szymona i bardzo dziękujemy mu za współpracę.
 
Data wpisu: 08 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Arek i Asia
Tomaszów Lubelski
Świetny kontakt, na każde pytanie Pan Szymon udzielił wyczerpującej i rzeczowej odpowiedzi. Cała masa porad, uwag, nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Ogromna wiedza praktyczna. Od początku do końca rzetelna opieka, która przypominała prowadzenie za rękę.
 
Data wpisu: 14 Marzec 2023
Wpisane przez: Paweł
Bardzo polecam Pana Szymona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybkie załatwienie sprawy, w każdej chwili służy pomocą. Polecam z czystym sumieniem!
 
Data wpisu: 03 Luty 2023
Wpisane przez: Kamil
Zamość
Polecam pana Szymon. Proces przebiegł sprawnie i szybko. Pan Szymon jest bardzo pomocny, wyjaśniał każdą wątpliwość.
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2023
Wpisane przez: Magda
Klientka, Zamosc
Serdecznie polecam współprace z Panem Szymonem.
Jest to człowiek bardzo kompetentny, dokładny i pomocny. Ma ogromną wiedzę w swojej branży i jest świetnym doradcą.
Mimo braku czasu z mojej strony oraz zerowego doświadczenia z kredytami - Pan Szymon pomógł mi we wszystkim od początku do końca. Doradził bank oraz wyjaśnił na czym wszystko polega. Informował o każdym etapie i sugerował co w danym momencie powinnam zrobić.
Nie wyobrażam sobie tego procesu przejść samodzielnie, dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Szymonowi za tak wspaniała, rzetelną i sprawną obsługę.
 
Data wpisu: 18 Styczeń 2023
Wpisane przez: Margareta
Warszawa
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Rzeczowe i jasne wytłumaczenie spraw niekoniecznie prostych dla zwykłego śmiertelnika. Bardzo szybkie załatwienie sprawy. Polecamy Pana Szymona z czystą odpowiedzialnością.
 
Data wpisu: 28 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Joanna I Wojciech
Joanna i Wojciech, Zamość
Do Pana Szymona trafiłam z polecenia znajomych. Już od pierwszych minut naszej rozmowy wiedziałam, że mam do czynienia z człowiekiem w pełni profesjonalnym oraz posiadającym ogromną wiedzę na temat kredytów. Ogromnym plusem naszej współpracy było to, że Pan Szymon zajął się praktycznie wszystkim sam, bez mojego zbytniego zaangażowania, dzięki czemu oszczędziłam sobie wielu nerwów. Serdecznie polecam współpracę z tym Panem
 
Data wpisu: 02 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Dorota
Zamość
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Szymona, jego zaangażowanie sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale. Rzetelny i profesjonalny stosunek do prowadzonych działań sprawił, że wniosek kredytowy dostosowany do naszych potrzeb został rozpatrzony pozytywnie w spodziewanym terminie…. TO IDEALNY DORADCA!!!! PANIE SZYMONIE DZIĘKUJEMY.....
 
Data wpisu: 17 Sierpień 2022
Wpisane przez: Referencje
Agnieszka, Radek, Zamość
Serdecznie POLECAMY Szymona Miąsika . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szymek już drugi raz pomógł nam podczas procesu i wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego. Zawsze pomocny i kompetentny?? Polecamy z czystym sumieniem ?
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Dominika i Paweł
Zamość
Pan Szymon, to osoba, która ma wielką wiedzę i kompetencje. Korzystamy z jego usług od wielu lat. I także tym razem bardzo nam pomógł przy załatwianiu formalności związanych z kredytem.

Polecamy Go każdej osobie, która chce szybko i bezproblemowo zwiąć kredyt.

Dziękujemy jeszcze raz!!
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Justyna i Michał

<< Start      Poprzednia      1 2 3 4 5 6 7 8      Następna      Ostatnia >>

Strona 1 z 8


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość