Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Serdecznie polecamy Pana Szymona! Po zapoznaniu się z naszą sytuacją i oczekiwaniami przedstawił nam kilka opcji i pomógł wybrać tą najkorzystniejszą. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w to co robi pozwoliło nam na bardzo szybką finalizację zakupu. Nie należymy do osób, które podejmują szybkie decyzję, a dzięki pomocy i wsparciu Pana Szymona wyszło, że najszybciej kupiliśmy właśnie swoje miejsce na Ziemi ?. Polecamy z całego serca!
 
Data wpisu: 05 Wrzesień 2023
Wpisane przez: Diana i Bartłomiej
Kredyt hipoteczny, Mokre
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia znajomych i się nie zawiedliśmy. Świetny kontakt, rozwiewia wszelkie wątpliwości, dostępny i profesjonalny. Zaangażowany w swoją pracę. Serdecznie polecamy;)
 
Data wpisu: 24 Sierpień 2023
Wpisane przez: Paulina i Kamil
Zamość
Polecam serdecznie usługi Pana Szymona, przede wszystkim jest bardzo SKUTECZNY i nie raz już to słyszałam, kontakt jest rzetelny, sprawny i konkretny. Staraliśmy się z Mężem o Bezpieczny Kredyt 2%, mamy już uruchomiony. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z opcji przedstawionych przez Pana Szymona i finalego kredytu. Jest to uczciwa osoba, mam kilka porównań i temu Panu można zaufać. Widać w działaniu, że jest fachowcem i ma racjonalne podejście. Na mine nie wprowadzi. Z serca polecam! :-)
 
Data wpisu: 23 Sierpień 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Szczebrzeszyn
W 100% polecam Pana Szymona. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie od doboru najkorzystniejszej oferty po finalizację.
 
Data wpisu: 02 Sierpień 2023
Wpisane przez: Konrad
Pan Szymon profesjonalista w każdym calu ale i też człowiek który świat bankowości i kredytów tłumaczy na zwykły prosty język. Myślałem że przy mojej pracy uzyskanie kredytu będzie niemożliwe jednak z Panem Szymonem się udało wszystko tak jak chciałem. Jestem mega zadowolony napewno w przyszłości jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Pana Szymona
 
Data wpisu: 10 Lipiec 2023
Wpisane przez: Paweł Nizioł
Zamość
Serdecznie dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc w udzieleniu kredytu i przejściu przez ten cały proces. Niemożliwe staje się możliwe :) dziś już jesteśmy na swoim . Polecamy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów :)
 
Data wpisu: 03 Lipiec 2023
Wpisane przez: Łukasz
Zamość
Polecam, niemożliwe z p. Szymonem robi się możliwe.
Współpraca super, doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność p. Szymona przyczyniła się do szybkiej i sprawnej transakcji zakupu mieszkania.
Dziękuję.
 
Data wpisu: 23 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Krzysztof
Zamość
Nieoceniona pomoc w spełnieniu mojego największego marzenia- kupna własnego mieszkania. Świetny kontakt, dzięki któremu czułam się po prostu bezpiecznie i zaopiekowana. Dołączam do grona polecających "hipoteciar" i potwierdzam, że Pan Szymon działa cuda! ?
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Katarzyna
Zamość
Pan Szymon organizował nam kredyt mieszkaniowy i mimo różnych trudności był cierpliwy i pomocny. Naprawdę dał nam dużą ulgę i poczucie bezpieczeństwa przy załatwianiu formalności, zwolnił nas z myślenia i zabrał z naszych barków masę stresu., Był w stałym kontakcie z naszym deweloperem i
 
Data wpisu: 10 Czerwiec 2023
Wpisane przez: Marta B
Kredyt mieszkaniowy maj 2023, Krasnobród
Bardzo polecam. Pan Szymon nawet o późnej porze, odbiera wiadomości i rozwiązuje problemy. Profesjonalna, miła , godna zaufania robota . Dziękuję bardzo ?
 
Data wpisu: 28 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Wioletta
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą godnym polecenia. Specjalista w szerokim spektrum kredytów, a przy tym osoba kontaktowa budząca zaufanie. Doradztwo kredytowe Pana Szymona jest zawsze najkorzystniejszą ofertą na rynku i można mu zupełnie zaufać.
 
Data wpisu: 27 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Jolanta
Zamość
Do Pana Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych i był to bardzo dobry wybór. Dzięki Panu Szymonowi wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie . Elastyczne godziny pracy i,indywidualne podejście i kontakt o każdej porze to bardzo duży atut. Dziękuję bardzo za wszystko i serdecznie polecamy.
 
Data wpisu: 14 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Monika i Artur
Klienci, Tomaszów lubelski
Jeśli chodzi o Pana Szymona z czystym sumieniem możemy go nazwać bardzo dobrym profesjonalistą w swoim fachu. Pan Szymon bardzo nam pomógł i od razu wiedział w jaki sposób znaleźć i dobrać najbardziej korzystną ofertę kredytową. Kontakt z Panem Szymonem jest bardzo elastyczny, jest on praktycznie stałe dostępny pod telefonem i na pewno znajdzie czas dla każdego. Uważamy, że można mu zaufać i powierzyć swoje sprawy, z całego serca polecamy Pana Szymona i bardzo dziękujemy mu za współpracę.
 
Data wpisu: 08 Kwiecień 2023
Wpisane przez: Arek i Asia
Tomaszów Lubelski
Świetny kontakt, na każde pytanie Pan Szymon udzielił wyczerpującej i rzeczowej odpowiedzi. Cała masa porad, uwag, nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Ogromna wiedza praktyczna. Od początku do końca rzetelna opieka, która przypominała prowadzenie za rękę.
 
Data wpisu: 14 Marzec 2023
Wpisane przez: Paweł
Bardzo polecam Pana Szymona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybkie załatwienie sprawy, w każdej chwili służy pomocą. Polecam z czystym sumieniem!
 
Data wpisu: 03 Luty 2023
Wpisane przez: Kamil
Zamość
Polecam pana Szymon. Proces przebiegł sprawnie i szybko. Pan Szymon jest bardzo pomocny, wyjaśniał każdą wątpliwość.
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2023
Wpisane przez: Magda
Klientka, Zamosc
Serdecznie polecam współprace z Panem Szymonem.
Jest to człowiek bardzo kompetentny, dokładny i pomocny. Ma ogromną wiedzę w swojej branży i jest świetnym doradcą.
Mimo braku czasu z mojej strony oraz zerowego doświadczenia z kredytami - Pan Szymon pomógł mi we wszystkim od początku do końca. Doradził bank oraz wyjaśnił na czym wszystko polega. Informował o każdym etapie i sugerował co w danym momencie powinnam zrobić.
Nie wyobrażam sobie tego procesu przejść samodzielnie, dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Szymonowi za tak wspaniała, rzetelną i sprawną obsługę.
 
Data wpisu: 18 Styczeń 2023
Wpisane przez: Margareta
Warszawa
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Rzeczowe i jasne wytłumaczenie spraw niekoniecznie prostych dla zwykłego śmiertelnika. Bardzo szybkie załatwienie sprawy. Polecamy Pana Szymona z czystą odpowiedzialnością.
 
Data wpisu: 28 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Joanna I Wojciech
Joanna i Wojciech, Zamość
Do Pana Szymona trafiłam z polecenia znajomych. Już od pierwszych minut naszej rozmowy wiedziałam, że mam do czynienia z człowiekiem w pełni profesjonalnym oraz posiadającym ogromną wiedzę na temat kredytów. Ogromnym plusem naszej współpracy było to, że Pan Szymon zajął się praktycznie wszystkim sam, bez mojego zbytniego zaangażowania, dzięki czemu oszczędziłam sobie wielu nerwów. Serdecznie polecam współpracę z tym Panem
 
Data wpisu: 02 Wrzesień 2022
Wpisane przez: Dorota
Zamość
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Szymona, jego zaangażowanie sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale. Rzetelny i profesjonalny stosunek do prowadzonych działań sprawił, że wniosek kredytowy dostosowany do naszych potrzeb został rozpatrzony pozytywnie w spodziewanym terminie…. TO IDEALNY DORADCA!!!! PANIE SZYMONIE DZIĘKUJEMY.....
 
Data wpisu: 17 Sierpień 2022
Wpisane przez: Referencje
Agnieszka, Radek, Zamość
Serdecznie POLECAMY Szymona Miąsika . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szymek już drugi raz pomógł nam podczas procesu i wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego. Zawsze pomocny i kompetentny?? Polecamy z czystym sumieniem ?
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Dominika i Paweł
Zamość
Pan Szymon, to osoba, która ma wielką wiedzę i kompetencje. Korzystamy z jego usług od wielu lat. I także tym razem bardzo nam pomógł przy załatwianiu formalności związanych z kredytem.

Polecamy Go każdej osobie, która chce szybko i bezproblemowo zwiąć kredyt.

Dziękujemy jeszcze raz!!
 
Data wpisu: 08 Sierpień 2022
Wpisane przez: Justyna i Michał
Referencje dla tego gościa hmm dla Pana Szymona Miąsika nie trzeba referencji gościu zna się na swojej robocie, inni mogą się od niego uczyć .....
 
Data wpisu: 28 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Kredyt
Mieszkaniec miasta, Zamość
Bardzo polecam współpracę z Panem Szymonem. bardzo dobry kontakt, cierpliwość, pomoc na każdym etapie wszelkich formalności oraz przede wszystkim bardzo dobrze dobrana oferta finansowa do moich potrzeb.
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Paweł
Szopinek
Serdecznie polecamy Pana Szymona!
Profesjonalista w każdym calu. Rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości. Dziękujemy Panie Szymonie za pomoc, w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.
 
Data wpisu: 15 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Katarzyna i Sebastian
Kasia, Kolonia Sitno
Bardzo polecam Pana Szymona.
Miły kontakt, wszystko załatwione sprawnie i profesjonalnie. Wszystko doradzi i podpowie. Zdecydowanie POLECAM
 
Data wpisu: 12 Czerwiec 2022
Wpisane przez: Ernest
Zamość
Szymon to najlepszy spec od kredytów nie ma sobie równych. Dziękuję Ci Szymon za to że tak szybko dostaliśmy kredyt. Pozdrawiam Monika
 
Data wpisu: 20 Maj 2022
Wpisane przez: Monika
Zamość
Rzetelne doradztwo i trzymanie ręki na pulsie na każdym etapie - od wstępnego rozeznania możliwości kredytowania, przez kompletację dokumentów, złożenie wniosku - aż po decyzję pozytywną dla klienta. Bardzo udana, w pełni profesjonalna i kompetentna współpraca. Szczerze polecamy wszystkim, którym zależy na efekcie końcowym i merytorycznej obsłudze bez zbędnego czarowania, konkretnie i na temat.
 
Data wpisu: 28 Kwiecień 2022
Wpisane przez: Magdalena i Piotr
Zamość
Pan Szymon - odpowiedni człowiek na właściwym miejscu!!!! Krótko i na temat. Polecam z całego serca - wszystko wytłumaczy, rozwieje wszelkie wątpliwości, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i doprowadzi do sukcesu. Dzięki Niemu udało Nam się uzyskać kredyt w bardzo krótkim czasie.
 
Data wpisu: 04 Kwiecień 2022
Wpisane przez: Opis
Eliza Misiuda-Wywrocka, Tomaszów Lubelski 8
Pan Szymon profesjonalnie przedstawił nam najlepsze oferty dostępnych dla nas kredytów. Po czym pomógł skompletować i wypełnić wszelkie formalności z uzyskaniem tego kredytu.
Pomaga we wszystkim od A-Z. Z całego serca polecamy!!!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2022
Wpisane przez: Ania i Łukasz
Szopinek
Serdecznie polecamy Pana Szymona. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wielkie doświadczenie. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę. Bardzo duża cierpiwosc i determinacja w dążeniu do celu. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH !!!
 
Data wpisu: 01 Marzec 2022
Wpisane przez: Karolina i Sylwek
Zamość
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Szymonem. Już drugi raz korzystaliśmy z jego usług i jesteśmy w pełni zadowoleni. Sami nie dalibyśmy rady z załatwieniem tylu formalności. Nie dość, że Pan Szymon wybiera najlepsze oferty, to jeszcze rozpisuje i wyjaśnia kolejne kroki, które trzeba podjąć, bu uzyskać kredyt. Ponadto, terminy niemożliwe zalatwia od ręki (na cuda trzeba chwilę poczekać). Można na niego liczyć na każdym etapie realizacji kredytu. Cierpliwie tlumaczy niezrozumiały bankowy język i wyjaśnia jakie kolejne kroki podjąć. Nie wyobrażam sobie kredytu bez pomocy Pana Szymona. Polecam każdemu, a zwłaszcza osobom, które nie mają pewności czy kredyt to coś dla nich. Pan Szymon na pewno pomoże.
 
Data wpisu: 27 Luty 2022
Wpisane przez: Karolina
Zamość
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Szymonem. Nie tylko pomógł nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę kredytową ale też dzięki jego zaangażowaniu w cały proces wszystko zostało załatwione szybko i bezproblemowo. W dodatku w bardzo miłej atmosferze :)
Naprawdę polecam, z Panem Szymonem kredyty nawet w tych trudnych czasach nie są takie straszne
 
Data wpisu: 10 Luty 2022
Wpisane przez: Rafał i Jagoda
Bodaczów

<< Start      Poprzednia      1 2 3 4 5 6 7 8      Następna      Ostatnia >>

Strona 1 z 8


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość