Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

pieniądze

 • Doświadczenie

  Doświadczenie… 12 lat na rynku pośrednictwa finansowego. Blisko 100 mln złotych udzielonych kredytów hipotecznych i gotówkowych. Ponad 500 klientów z różnych część Polski i Świata.

  Zapał… do każdego klienta i każdej sprawy podchodzimy z wielkim zapałem i entuzjazmem. Zawsze próbujemy znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla klienta.

  Niezależność… nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną firmą czy bankiem. Kierujemy się dobrem klienta i spraw klienta tak aby rozwiązanie finansowe było jak najtańsze i jak najbardziej korzystne dla klienta.

 • Make saving money simpler

  Nam mattis luctus mauris. Nulla sodales accumsan semper. Ut lectus arcu, porta nec urna sit amet, placerat vestibulum quam. In pretium nunc eu purus sodales, in facilisis magna molestie.

 • Nasza oferta

  Nasza oferta

 • O firmie

  Kredyty Zamość jest firmą w branży finansowej nie powiązaną kapitałowo z żadną instytucją finansową, co umożliwia nam prowadzenie usług niezależnego eksperta. Firmę tworzą ludzie, którzy budowali swoje wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych. Współpracujemy z blisko 11 bankami.

  Szukasz najlepszego dla siebie kredytu hipotecznego? Nie trać czasu na chodzenie po bankach. Wspólnie z profesjonalnym ekspertem finansowym z Kredyty Zamość znajdziesz go szybko i bez problemu. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat.

 • Partnerzy

  Partnerzy...