Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Pan Piotr Sowiński pomagał nam przy kredycie hipotecznym na budowę domu, rzeczowo wszystko wyjaśniał, dzięki niemu proces przebiegał bezproblemowo, zawsze natychmiastowo udzielał odpowiedzi, dawał dobre rady, szczerze polecam
 
Data wpisu: 03 Luty 2021
Wpisane przez: Mateusz
CHEŁM
Serdecznie polecam Pana Szymona człowiek pełen cierpliwości i profesjonalizmu. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, jest zaangażowany i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Co tylko jest w stanie -- załatwia za klienta odbiera tel o każdej porze dnia i nocy. Z czystym sumieniem polecam.
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2021
Wpisane przez: Lidia
Lidia
Znakomity doradca z Pana Szymona.
Osoba z wielkim doświadczeniem, zawsze pomocna.
Polecam z czystego serca.
 
Data wpisu: 27 Styczeń 2021
Wpisane przez: Kredyt
Roksana, Zamosc
Witam serdecznie, Pana Szymona poznaliśmy przez przypadek, a już wtedy staraliśmy się o kredyt ponad rok czasu. Byliśmy pod opieką doradcy, który zamiast pomóc, zniechęcił nas do realizacji przyszłych planów. Pan Szymon obiecał pomóc, a my do końca nie wierzyliśmy, bo nasze zaufanie było już dosyć ograniczone a sytuacja ze zdolnością dosyć skomplikowana. Kredyt dostaliśmy właśnie dzisiaj, chociaż potrzebna jest góra dokumentów, nie odczuliśmy nawet jak wiele jest z tym roboty. Niesamowicie dobry kontakt z Panem Szymonem, a dowodem na to jest organizacja dokumentów 31.12 w sylwestra.. Organizacja i opieka nad nami jako klientami sprawiła, że nie wierzyliśmy do końca że to takie proste. Polecamy z całego serca, polecam od dziś każdemu znajomemu. Pozdrawiam i zapraszamy na grilla jak się już zbuduje :) Z wyrazami wdzięczności, Piotr i Magda
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2021
Wpisane przez: Piotr i Magda
Zamość
Pomimo małych problemów związanych z dokumentami dotyczącymi budowy cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo. Wraz z Żona z czystym sumieniem polecamy usługę doradztwa Pana Szymona. Solidna firma.
 
Data wpisu: 24 Styczeń 2021
Wpisane przez: Marcin
Polecam, pełen profesjonalizm i determinacja w działaniu. Pan Szymon pomimo trudności, nie poddał sie i doprowadził do pomyślnej finalizacji kredytu. Gdybym kiedyś potrzebowała pomocy przy kredycie to tylko współpraca z Panem Szymonem.
 
Data wpisu: 24 Styczeń 2021
Wpisane przez: Ewa
Kredyt z takim doradcą już nie jest taki straszny profesjonalna pomoc, szybko, sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Pan Szymon jest kompetentnym doradcą odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Bardzo polecam bo naprawdę warto.
 
Data wpisu: 18 Styczeń 2021
Wpisane przez: Katarzyna
Szczerze polecam, bardzo miła, konkretna i profesjonalna obsługa przez Pana Szymona M. mimo trudnego okresu pandemii zero problemów z załatwieniem wymaganych formalności dokumentów itp. Dzięki Pana doświadczeniu nie straciłem czasu na samodzielne zbieranie, poszukiwanie i analizowanie ofert kredytowych. Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Polecam i pozdrawiam.
 
Data wpisu: 17 Styczeń 2021
Wpisane przez: Mirosław
Zamość
W 100% polecam! Pełen profesjonalizm Pana Szymona gwarantuje sprawne ogarnięcie kwestii kredytowych.
 
Data wpisu: 21 Grudzień 2020
Wpisane przez: Piotr
Z czystym sumieniem polecam usługi kredytowe Pana Szymona Miąsika.Pomoc od początku do końca,wszystko na spokojnie wytłumaczy i wybierze najlepszą ofertę.Zero problemów
 
Data wpisu: 19 Grudzień 2020
Wpisane przez: Paweł i Marta
Zamość
Podziękowania dla Pana Piotra Sowińskiego. Dzięki niemu udało się przebrnąć całą procedurę wzięcia kredytu na wymarzony domek. Pomoc nie do opisania, udało się wybrać odpowiednie warunki, pomoc do samego końca. Zawsze dyspozycyjny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i rzeczowo rozwiewa wszelkie wątpliwości. POLECAM!
 
Data wpisu: 08 Grudzień 2020
Wpisane przez: Paulina i Dominik
Od pewnego czasu mieszkanie w bloku stało się dla nas za ciasne. Marzyliśmy o własnym domie. Wiedzieliśmy, że uzyskanie kredytu nie będzie łatwe. Znajomy dał mi nr do Pana Szymona. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jest spora szansa na uzyskanie kredytu i spełnienie marzeń. Pan Szymon pomógł nam przejść przez wszystkie etapy niełatwej procedury
 
Data wpisu: 06 Grudzień 2020
Wpisane przez: Karolina i Krzysztof
Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką uzyskałem od Pana Szymona. Profesjonalnie, szybko, skutecznie.
 
Data wpisu: 01 Grudzień 2020
Wpisane przez: Eliza i Łukasz
ELIZA I, Zamość
Witamy,polecamy pana Szymona Miąsika za bardzo rzetelną pomoc w naszej kiepskiej sytuacji.Odwiedziliśmy wielu doradców i żaden nie zdołał nam pomóc,dopiero pan Szymon tego dokonał.Polecamy jak najbardziej, miła i fachowa pomoc.
 
Data wpisu: 01 Grudzień 2020
Wpisane przez: Jadwiga i Andrzej
Serdecznie polecamy Pana Szymona!

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim skuteczny czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dziękujemy i polecamy!
 
Data wpisu: 30 Listopad 2020
Wpisane przez: Karolina i Wojciech
Łabunie
Dzięki pomocy Pana Piotra Sowińskiego udało nam się wziąć kredyt szybko i bezproblemowo w czasie szalejącej pandemii. Pan Piotr pomógł nam w załatwieniu wszystkich formalności, służył pomocą i rozwiewał nasze wątpliwości. Zawsze dyspozycyjny i chętny do pomocy. Serdecznie polecam!
 
Data wpisu: 29 Listopad 2020
Wpisane przez: Robert
Pomoc Pana Szymona śmiało możemy polecić każdemu, bez względu na możliwe przeznaczenie kredytu. Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia i przyznamy, że był to doskonały wybór. Pan Szymon wykazał się niebywałą troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności poprowadził od a do z. Polecamy!
 
Data wpisu: 28 Listopad 2020
Wpisane przez: Natalia i
Tomaszów Lubelski
Pan Szymon pomógł nam w uzyskaniu kredytu na dokończenie realizacji naszego domu. Dużym atutem jest to, że wszelkie formalności były załatwiane bezpośrednio przez Pana Szymona. W naszej gestii było dostarczenie wyłącznie niezbędnych dokumentów. Natomiast procesem realizacji uzyskania kredytu, zajął się wyłącznie Pan Szymon. Od Pana Szymona nie usłyszeliśmy wyrażenia "nie da się", wręcz przeciwnie. To nas tylko upewniło, że znajdujemy się w odpowiednim miejscu. Pan Szymon jest ekspertem w swojej dziedzinie. Serdecznie polecam!
 
Data wpisu: 12 Listopad 2020
Wpisane przez: Piotr
Pan Piotr Sowiński pomógł nam w załatwieniu kredytu hipotecznego. Bardzo szybko, fachowo i profesjonalnie. Sami na pewno nie poradzilibyśmy sobie z całą papierologią i szeregiem przeciwności losu. Wyjaśnił nam wszystkie nasze wątpliwości związane z umową, odpowiedział na każde pytanie, pomagał i wyjaśniał. Bardzo polecam.
 
Data wpisu: 05 Listopad 2020
Wpisane przez: Iwona
Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z jakości usługi, jaką oferuje Pan Szymon Miąsik. Jest to Specjalista w swojej dziedzinie. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na nasz wymarzony dom. Bardzo uprzejmy, potrafił doradzić co warto, a z czego zrezygnować decydując się na kredyt hipoteczny, Z czystym sumieniem POLECAMY usługi Pana Szymona.
 
Data wpisu: 04 Listopad 2020
Wpisane przez: Patryk i Patrycja
Inwestor domu ,,Doskonały"
Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona Miasika. Pełen profesjonalizm
 
Data wpisu: 03 Listopad 2020
Wpisane przez: Paulina Panek
SERDECZNIE POLECAM PANA SZYMONA. KONKRETNY GOŚĆ Z GŁOWĄ PEŁNĄ DOBRYCH POMYSŁÓW. NAPRAWDĘ BARDZO GORĄCO POLECAM GO JAKO SUPER SPECA OD KREDYTÓW.
 
Data wpisu: 01 Listopad 2020
Wpisane przez: MICHAŁ DYGULSKI
zamość
Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona, który jest cudotwórcą. Super współpraca i pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo i będę polecać
 
Data wpisu: 10 Wrzesień 2020
Wpisane przez: Anna
Zamość
Jeżeli wszyscy bankowcy jak mantrę powtarzają, że "nic się nie da zrobić", drogę swą przekieruj do Szymona Miąsika. ON TO ZROBI! Wskaże, doradzi, pokieruje i załatwi. Człowiek od przypadków "typu beznadziejnego". Pogmera w komputerze, przetrzepie stojącą w gabinecie szafę, wykona dwa połączenia telefoniczne, a na końcu podrapie się w głowę by po chwili przedstawić plan działania. Znam to z autopsji, a teraz dzięki temu człowiekowi realizuję swoje marzenie. Dziękuję Panie Szymonie.
 
Data wpisu: 04 Wrzesień 2020
Wpisane przez: Arkadiusz
Zadowolony inwestor, Zamość
Z załatwieniem kredytu skorzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika z polecenia zięcia. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta, Pan Szymon pomógł nam załatwić wszystkie formalności dopinając na ostatni guzik pomimo trudności stanął na wysokości zadania. Dotrzymuje ustalonych terminów. Zawsze udzielił odpowiedzi na pytania, wyjaśnił wątpliwości oraz poinformował o koniecznych dokumentach, aby zaoszczędzić nasz czas. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Pan Szymon jest osobą bardzo miłą, ciepłą, kontaktową, a przede wszystkim sumienną i zaangażowaną w pełni w to co robi.


Polecam Pana Szymona i będę polecać znajomym bo to człowiek na odpowiednim stanowisku.
 
Data wpisu: 27 Sierpień 2020
Wpisane przez: Anna i Wiesław
Bardzo polecam Pana Szymona konkretny pomocny i sympatyczny czlowiek,który sprawnie i bez problemu pomoże każdemu. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo polecam
 
Data wpisu: 23 Sierpień 2020
Wpisane przez: Tomasz
Polecam Pana Szymona Miąsika w sprawach przygotowania do kredytu hipotecznego. Duża wiedza i doświadczenie pomaga "bezboleśnie" przejść wszystkie procedury łącznie z podpisaniem umowy. Polecam i zachęcam do współpracy z Panem Szymonem wszystkich niezdecydowanych.
 
Data wpisu: 06 Sierpień 2020
Wpisane przez: Przemysław
Serdecznie POLECAM Pana Szymona jako doradcę finansowego.
Jest osobą rzetelną i odpowiedzialną. Kontaktował się ze mną osobiście, większość spraw załatwiał bez mojego udziału. Pełen profesjonalizm, doradztwo i fachowa pomoc. Krótko mówiąc jeżeli nie chcecie marnować czas w poszczególnych bankach to znaleźliście odpowiedniego człowieka który przygotuje dla Was lepszą ofertę niż niejeden przedstawiciel banku.
 
Data wpisu: 06 Sierpień 2020
Wpisane przez: Piotr
Pan Szymon Miąsik to ekspert najwyższej klasy w swojej dziedzinie! Pan Szymon jest rzetelny, kompetentny, profesjonalnie przeprowadził całą operację dot. kredytu hipotecznego. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości.
Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy Pana Szymona jako doradcę finansowego!!!
 
Data wpisu: 01 Sierpień 2020
Wpisane przez: Radek
Zamość
Bardzo dobra współpraca. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam i pozdrawiam życząc wielu klientów :)
 
Data wpisu: 17 Lipiec 2020
Wpisane przez: Lidia
Zamość
Pana Szymona polecono nam na jednym z forum internetowych, gdy poszukiwaliśmy godnego zaufania doradcy przy kredycie hipotecznym. Nie zawiedliśmy się! Od pierwszego spotkania Pan Szymon wykazał się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i cierpliwością. Mimo obecnej sytuacji, dzięki nieocenionej pomocy Pana Szymona, w połowie kwietnia podpisaliśmy umowę kredytową a na początku maja zostaliśmy właścicielami wymarzonego domu! Panie Szymonie, jeszcze raz dziękujemy!
 
Data wpisu: 20 Maj 2020
Wpisane przez: Justyna i Zbigniew
Pan Szymon
wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego, a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych .
W związku z zakończeniem procesu zawarcia umowy kredytu hipotecznego, chcemy serdecznie podziękować za owocną współpracę i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.
 
Data wpisu: 15 Maj 2020
Wpisane przez: Katarzyna
Pan Szymon Miasikgodny polecenia , profesjonalne podejście i mila współpraca . Polecam
 
Data wpisu: 14 Maj 2020
Wpisane przez: Szymon
Kornelowka


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość