Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Polecam Pana Szymona w 100%. Pomimo trudnej sytuacji w uzyskaniu kredytu i wielu komplikacji na poszczególnych etapach wykazywał się ogromną cierpliwością i rzetelnie instruował co należy zrobić. Fachowo i profesjonalnie.
 
Data wpisu: 08 Luty 2022
Wpisane przez: Krystian
Jarosław
Profesjonalizm, wysokie kompetencje, OGROMNE zaangażowanie w sprawę klientów. Pan Szymon "za rękę" prowadzi przez zagmatwany świat finansów i pożyczek. Wszystko ogarnia. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
 
Data wpisu: 01 Luty 2022
Wpisane przez: Marcin Andrzejewski
Zamość
W 100% polecam współpracę z Panem Szymonem- pełen profesjonalizm na etapie przygotowania ofert różnych banķów, pomoc w doborze odpowiedniej. Bardzo dobry kontakt zarówno na etapie formalności jak i po podpisaniu umowy. Po prawie 3 latach od podpisania umowy dalej świetny kontakt z doradcą w sprawie ubezpieczeń i nadpłat. Polecam z całego serca.
 
Data wpisu: 16 Styczeń 2022
Wpisane przez: Magdalena
Zamość
Serdecznie polecamy usługi firmy Kredyty-Zamość. Pomimo kilku zawirowań dzięki profesjonalizmowi Pana Szymona kredyt został przyznany, choć nasza sytuacja nie była łatwa. Patrząc na nasz przykład, myśle, ze Pan Szymon podoła każdemu wyzwaniu!
 
Data wpisu: 15 Styczeń 2022
Wpisane przez: Wioletta i Kamil
Zamość
Ogromnie polecamy współpracę z Panem Szymonem. Dzięki Niemu mamy swoje wymarzone mieszkanie. Zaangażowanie i pomoc na każdym etapie kredytu. Na wszystkie nurtujące nas pytanie (a było ich wiele) Pan Szymon odpowiadał bardzo cierpliwie i z pełnym profesjonalizmem. Będziemy polecać każdemu, zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 14 Styczeń 2022
Wpisane przez: Kamila i Mateusz
Zamość
Z całego serca polecam Pana Szymona! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cierpliwie odpowiadał na niekończące się pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dzięki niemu buduje się już wymarzony domek. Jeszcze raz dziękuje
 
Data wpisu: 03 Styczeń 2022
Wpisane przez: Patrycja
Zamość
Z całego serca dziękuję i polecam Pana Szymona! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki Panu Szymonowi bardzo szybko i bezproblemowo uzyskaliśmy kredyt na budowę domu. Stały kontakt, odpowiedzi na każde pytania. Bez wątpienia expert w tym co robi- solidny, sumienny! Będę polecać dalej!
 
Data wpisu: 29 Grudzień 2021
Wpisane przez: Angelika
Angelika, Zamość
Polecam wszystkim. Profesjonalne podejście a co najważniejsze pomoc na każdym etapie. Pełne zaangażowanie od początku do końca, dzięki wielu wskazówkom udało się dopiąć wszystko za przysłowiowym „jednym zamachem”. Z czysty sumieniem polecamy każdemu kto jeszcze się zastanawia .
 
Data wpisu: 20 Grudzień 2021
Wpisane przez: Ewelina i Sebastian
Zamosc
Polecamy usługi doradztwa pana Szymona. Z zaangażowaniem doprowadził do podpisania umowy kredytowej.
 
Data wpisu: 18 Grudzień 2021
Wpisane przez: Paweł i Monika
Zamość
Dzięki super współpracy z Panem Szymonem spełniamy swoje marzenia i budujemy domek.
Zaangażowanie, pomoc na każdym etapie, wsparcie pomogło nam uzyskać kredyt.
Dziękujemy i jak najbardziej polecamy.
 
Data wpisu: 19 Listopad 2021
Wpisane przez: Monika i Patryk
ZAMOŚĆ
Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Szymona Miąsika. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie Pana Szymona. Na każdym etapie współpracy wykazywał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ekspert godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękujemy bardzo.
 
Data wpisu: 17 Listopad 2021
Wpisane przez: Magdalena i Damian
Magda i Damian, Zamość
Serdecznie polecamy Pana Szymona ! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Sprawy formalne nie zabierały nam czasu, ponieważ wszystkim zajął się Pan Szymon.
Polecamy i pozdrawiamy :)
 
Data wpisu: 04 Listopad 2021
Wpisane przez: Paulina i Mateusz
Z całego serca polecamy Pana Szymona. Pełen profesjonalizm, Super podejście, wielkie zaangażowanie i ogromna pomóc od poczatlu do końca. Na pewno będziemy polecać znajomym!
 
Data wpisu: 04 Listopad 2021
Wpisane przez: Kinga
Zamość
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Szymonowi za pomoc w organizacji i doradztwie w sprawie kredytu hipotecznego. Dzięki Paniu w najbliższym czasie będziemy mogli spełnić nasze marzenia o własnym domu. Z całego serdeuszka polecam wszystkim Pana Szynona bo właśnie dzięki niemu wszystkie sprawy były załatwione bardzo spranie i bez stresu. I jeszcze chciałam dodać, że kontakt możliwy każdej chwili, rzeczowy, miły i uprzejmy. Pozdrawiam serdecznie wdzięczna klientka.
 
Data wpisu: 16 Październik 2021
Wpisane przez: Ewelina
Mama trójki dzieciaczków, Zamość
Polecamy Pana Szymona! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, odpowiadał na wszystkie pytania, pomogl znalesc najszybsze i najlepsze rozwiązania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Trafiliśmy z polecenia do Pana Szymona i my również będziemy polecać dalej :)
 
Data wpisu: 05 Październik 2021
Wpisane przez: Edyta i Marcin
Edyta i Marcin
Dołączamy do grona zadowolonych klientów Pana Piotra Sowińskiego. Bardzo kompetentny i życzliwy doradca. Mieliśmy z Panem Piotrem świetny kontakt, wykazał się również dużą dyspozycyjnością. Fachowo i cierpliwie tłumaczył nam wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego. Sprawnie poprowadził nas przez czynności i procedury, których finalnym efektem było uruchomienie kredytu.
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Piotrem.
 
Data wpisu: 22 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Justyna i Tomasz
Klienci Pana Piotra, Wysokie
Pełen profesjonalizm w każdym calu!!! Namiar do Pana Szymona dostaliśmy z polecenia i my również będziemy polecać bo warto! Super zaangażowanie ze strony doradcy, szybki proces od początku do momentu wypłaty kredytu.
 
Data wpisu: 21 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Katarzyna i Kamil
Józefów
Serdecznie polecamy Pana Szymona!

W doradztwie kredytowym, wykazał się pełnym profesjonalizmem i znajomością tematu. Pomimo dosyć nietypowej sytuacji, Pan Szymon dołożył wszelkich starań, aby nasza transakcja doszła do skutku. Dzięki jego determinacji udało się sfinalizować kredyt i spełnić jedno z naszych marzeń.

Przy obecnej sytuacji na rynku nieruchomości jak i szalejącej lawinie wniosków o kredyty, należy uzbroić się w cierpliwość.
 
Data wpisu: 06 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Klaudia i Jan
Zamość
Serdecznie polecamy pana Szymona - profesjonalna obsługa i zaangażowanie sprawiło, że cały proces przebiegał bardzo sprawnie a my byliśmy na bieżąco informowani o jego kolejnych etapach, w efekcie otrzymaliśmy wnioskowana kwotę. Dziękujemy
 
Data wpisu: 06 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Grzegorz i Karolina
Zamość
Rewelacyjna pomoc przy szukaniu najlepszej oferty oraz przy całej papierkowej robocie! Pan Szymon Miąsik stanął na wysokości zadania i kredyt hipoteczny został przyznany na korzystnych dla nas warunkach. Naprawdę POLECAMY uslugi Pana Szymona.
 
Data wpisu: 01 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Monika i Tomek
Rachanie
Szymon to ekspert finansowy godny polecenia. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i szybko załatwiał wszystkie formalności w banku. Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm.
Polecam w 100%.
 
Data wpisu: 01 Wrzesień 2021
Wpisane przez: Agnieszka
Lublin
Szymon jest specjalistą w cwłej okazałosći w tym co robi. 200 % zaangażowania, fachowa pomoc oraz doradztwo i jest upragniony kredyt na budowe domu.
Oczywiście serdecznie polecam każdemu kto chce sprawnie załatwić kredyt.
 
Data wpisu: 28 Sierpień 2021
Wpisane przez: Jarosław Chmiel
Zamość
Szymon jest specjalistą w cwłej okazałosći w tym co robi. 200 % zaangażowania, fachowa pomoc oraz doradztwo i jest upragniony kredyt na budowe domu.
 
Data wpisu: 28 Sierpień 2021
Wpisane przez: Jarosław Chmiel
Zamość
Pan Szymon pomagał mi uruchomić kredyty hipoteczne w 2016, 2019 i 2021 roku. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta w procesie uzyskania kredytow w możliwie każdy sposób. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona.
 
Data wpisu: 25 Sierpień 2021
Wpisane przez: Jolanta
Kaliniwice
Serdecznie polecamy Pana Szymona!
Profesjonalista w każdym calu. Rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości. Dziękujemy Panie Szymonie za pomoc, w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.
 
Data wpisu: 20 Sierpień 2021
Wpisane przez: Marta i Artur
Marta i Artur
Serdecznie polecamy Pana Szymona !
Super współpraca, kredyt otrzymaliśmy na najlepszych warunkach !
Dziękujemy i polecamy dalej :)
 
Data wpisu: 23 Lipiec 2021
Wpisane przez: Samanta i Kamil
Zamość
Z całą pewnością polecamy współpracę z Panem Szymonem. Profesjonalnie, rzeczowo, zawsze w miłej atmosferze. Kultura na najwyższym poziomie. Założony cel osiągnięty. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 23 Lipiec 2021
Wpisane przez: Bartłomiej i Anna M. Szopinek
Zamość
Fachowość i konkret. Bardzo polecam współpracę z Panem Szymonem.
 
Data wpisu: 20 Lipiec 2021
Wpisane przez: Piotr
Zawada
Witam i z góry polecam bardzo solidna firma wszystko dobrze ogarnięte i dobrze zorganizowane
 
Data wpisu: 15 Lipiec 2021
Wpisane przez: Arkadiusz
Kalinowice
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w pracy. Kredyt -ogarniety od momentu złożenia dokumentów do momentu udostępnienia środków przez bank -w 30dni. Nic dodać nic ująć.
 
Data wpisu: 01 Lipiec 2021
Wpisane przez: Katarzyna i Piotr
Zamość
Serdecznie polecamy wraz z mężem tę firmę i jakże sumiennego i rzetelnego Pana Szymona. Dołożył wszelkich starań, aby nasza transakcja doszła do skutku. Pomimo drobnych trudności, które napotkaliśmy po drodze, dzięki jego determinacji udało się sfinalizować kredyt na wymarzone mieszkanie. Serdecznie polecamy jego firmę oraz jego skromną osobę.
 
Data wpisu: 29 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Katarzyna Karwańska
Zamość
Zawsze kultularnie i z uśmiechem. Tak właśnie zostaliśmy przeprowadzeni przez (niełatwy) dla nas czas kredytowania, z Panem Szymonem Miąsikiem. Mieliśmy trudną sytuację, jednak okazało się, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. jak dla nas DORADCA Z POWOŁANIA
 
Data wpisu: 25 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Marta i Grzesiek
w ostatnich tygodniach miałam przyjemność współpracować z Panem Szymonem M. :)
Dzięki jego pracy i zaangażowaniu, jesteśmy na etapie remontu wybranego przez nas domu.
Pan Szymon dał się poznać jako osoba odpowiedzialna i kompetentna. Mogliśmy liczyć na jego pomoc (chociaż pytań było wiele, bo to nasz pierwszy kredyt hipoteczny). Jedno jest pewne! jeśli w przyszłości będę potrzebować kredytu, to wiem gdzie znajdę profesjonalną pomoc!
 
Data wpisu: 25 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Marta


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość