Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Szymon jest specjalistą w cwłej okazałosći w tym co robi. 200 % zaangażowania, fachowa pomoc oraz doradztwo i jest upragniony kredyt na budowe domu.
 
Data wpisu: 28 Sierpień 2021
Wpisane przez: Jarosław Chmiel
Zamość
Pan Szymon pomagał mi uruchomić kredyty hipoteczne w 2016, 2019 i 2021 roku. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta w procesie uzyskania kredytow w możliwie każdy sposób. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona.
 
Data wpisu: 25 Sierpień 2021
Wpisane przez: Jolanta
Kaliniwice
Serdecznie polecamy Pana Szymona!
Profesjonalista w każdym calu. Rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości. Dziękujemy Panie Szymonie za pomoc, w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.
 
Data wpisu: 20 Sierpień 2021
Wpisane przez: Marta i Artur
Marta i Artur
Serdecznie polecamy Pana Szymona !
Super współpraca, kredyt otrzymaliśmy na najlepszych warunkach !
Dziękujemy i polecamy dalej :)
 
Data wpisu: 23 Lipiec 2021
Wpisane przez: Samanta i Kamil
Zamość
Z całą pewnością polecamy współpracę z Panem Szymonem. Profesjonalnie, rzeczowo, zawsze w miłej atmosferze. Kultura na najwyższym poziomie. Założony cel osiągnięty. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 23 Lipiec 2021
Wpisane przez: Bartłomiej i Anna M. Szopinek
Zamość
Fachowość i konkret. Bardzo polecam współpracę z Panem Szymonem.
 
Data wpisu: 20 Lipiec 2021
Wpisane przez: Piotr
Zawada
Witam i z góry polecam bardzo solidna firma wszystko dobrze ogarnięte i dobrze zorganizowane
 
Data wpisu: 15 Lipiec 2021
Wpisane przez: Arkadiusz
Kalinowice
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w pracy. Kredyt -ogarniety od momentu złożenia dokumentów do momentu udostępnienia środków przez bank -w 30dni. Nic dodać nic ująć.
 
Data wpisu: 01 Lipiec 2021
Wpisane przez: Katarzyna i Piotr
Zamość
Serdecznie polecamy wraz z mężem tę firmę i jakże sumiennego i rzetelnego Pana Szymona. Dołożył wszelkich starań, aby nasza transakcja doszła do skutku. Pomimo drobnych trudności, które napotkaliśmy po drodze, dzięki jego determinacji udało się sfinalizować kredyt na wymarzone mieszkanie. Serdecznie polecamy jego firmę oraz jego skromną osobę.
 
Data wpisu: 29 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Katarzyna Karwańska
Zamość
Zawsze kultularnie i z uśmiechem. Tak właśnie zostaliśmy przeprowadzeni przez (niełatwy) dla nas czas kredytowania, z Panem Szymonem Miąsikiem. Mieliśmy trudną sytuację, jednak okazało się, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. jak dla nas DORADCA Z POWOŁANIA
 
Data wpisu: 25 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Marta i Grzesiek
w ostatnich tygodniach miałam przyjemność współpracować z Panem Szymonem M. :)
Dzięki jego pracy i zaangażowaniu, jesteśmy na etapie remontu wybranego przez nas domu.
Pan Szymon dał się poznać jako osoba odpowiedzialna i kompetentna. Mogliśmy liczyć na jego pomoc (chociaż pytań było wiele, bo to nasz pierwszy kredyt hipoteczny). Jedno jest pewne! jeśli w przyszłości będę potrzebować kredytu, to wiem gdzie znajdę profesjonalną pomoc!
 
Data wpisu: 25 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Marta
Polecam Pana Szymon Miąsika z całego serca. Jest najlepszym doradca. Bardzo mi pomógł w sprawie kredytu mieszkaniowego.
W 100% jestem zadowolona. W każdej chwili był kontakt i pomoc od Pana Szymona.
 
Data wpisu: 23 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Agata
Szczerze polecamy współpracę z Panem Szymonem. To już drugi kredyt, który dostaliśmy przy jego pomocy, a w zasadzie drugi etap kredytowy, ponieważ najpierw był kredyt na działkę, a później na dom - wszystko musiało być skorelowane i tu również pan Szymon doskonale doradził. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Wszystko doskonale tłumaczone. Kontakt bardzo dobry - osobisty, mailowy, telefoniczny i smsowy.
Polecamy!
 
Data wpisu: 22 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Ewa i Paweł
Zamość
Bardzo polecamy Pana Szymona. Mimo trudności w dostaniu kredytu wyszukał dla nas odpowiedni bank z możliwościami. Kontakt bardzo dobry jak nie telefoniczny to mailowy. Bardzo serdecznie polecamy. Najlepszy doradca w Zamościu
 
Data wpisu: 09 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Paweł i Anna
Bardzo polecam Pana Szymona. Pomimo wielu trudności w uzyskaniu kredytu w Tomaszowie Pan Szymon znalazł odpowiedni bank w Zamościu, w którym bez problemu dostałem kredyt. Zawsze służy pomocą i dużym zaangażowaniem. Polecam!
 
Data wpisu: 04 Czerwiec 2021
Wpisane przez: Wojtek
Tomaszów Lubelski
W 100% polecam. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie. Przyjazna atmosfera. Warto skorzystać z pomocy i wiedzy tak doświadczonej osoby. Załatwianie wszelkich formalności z takim wsparciem było samą przyjemnością. Najlepszy doradca w Zamościu!
 
Data wpisu: 22 Maj 2021
Wpisane przez: Magdaleną
Zamość
Bardzo serdecznie polecamy Pana Szymona! Idealnie dobrał ofertę kredytu hipotecznego do naszych oczekiwań. Załatwił za nas wszystkie formalności z bankiem, mogliśmy zawsze zadzwonić i się poradzić. Jeśli ktoś tak jak my nie wie od czego zacząć załatwianie kredytu to proszę wykonać telefon do Pana Szymona a na pewno się nie zawiedzie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 17 Maj 2021
Wpisane przez: Monika Rosa : Jaroslaw Januchta
Zamość
Z czystym sumieniem polecamy Pana Szymona! Załatwił za nas wszystkie formalności z bankiem, mogliśmy zawsze zadzwonić i się poradzić. Jeśli ktoś tak jak my nie wie od czego zacząć załatwianie kredytu hipotecznego to pierwszym krokiem powinien być telefon do Pana Szymona. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Dziękujemy!
 
Data wpisu: 06 Maj 2021
Wpisane przez: Kamila i Adrian
Hrubieszów
Polecam Szymona Pełen Profesjonalizm W 100% Polecam!!! Szymon wymiata na Zamościu.Spokój opanowanie rozwaga i konkretnie do celu o to chodzi tak trzymaj dzięki jeszcze raz i pozdrawiam Marcin
 
Data wpisu: 23 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Marcin
Przedstawiciel firmy Bakoma, Brody Duże
Krótko i na temat: POLECAMY!:) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Szymonem, solidna pomoc na każdym etapie, ogromna wiedza oraz doświadczenie pomogła rozpocząć realizację ważnego etapu w życiu jakim jest dom. Stokrotne dzięki!
 
Data wpisu: 16 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Marta i Kamil
Zamość
Szymon to ekspert finansowy godny polecenia. Szybko, konkretnie i co najważniejsze skutecznie. Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm. Polecamy w 100%.
 
Data wpisu: 15 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Agata i Dawid
Zamość
Polecamy Pana Szymona, który pomógł nam krok po kroku w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Od przedstawienia nam opcji z najlepszymi warunkami spłaty do podpisania umowy kredytowej Pan Szymon był z nami w stałym kontakcie. Jego zaangażowanie stało na najwyższym poziomie, w każdej chwili był gotów wszystko wyjaśnić i udzielić porady. Pan Szymon znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji - dla niego nic nie jest problemem. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność!
 
Data wpisu: 15 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Gosia i Arek
Warszawa
Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, konkretnie i szybko.
 
Data wpisu: 09 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Wojciech
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Szymonem. Od razu wiadomo że ma się do czynienia z fachowcem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 07 Kwiecień 2021
Wpisane przez: Piotr
Gorąco polecam pana Szymona, który w bardzo krótkim czasie pomógł mi uzyskać kredyt. Pełen profesjonaliz!! Z wielkim zaangażowaniem załatwił wszystkie dokumenty, pokierował i udzielił odpowiedzi na każde pytanie. Jednym słowem: SPECJALISTA
 
Data wpisu: 31 Marzec 2021
Wpisane przez: Alicja
Witam drugi raz korzystaliśmy z usług Pana Szymona. Tym razem udało się otrzymać bardzo duży kredyt hipoteczny. Trwało to dość długo ale dzięki wsparciu Szymona mimo trudnych czasów i masy dokumentów sprawa profesjonalnie została załatwiona.
Polecamy na przyszłość.
 
Data wpisu: 27 Marzec 2021
Wpisane przez: Pawel i Monika
Zamosc
Serdecznie polecamy Pana Szymona. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, miło, rzeczowo i szybko. Dziękujemy
 
Data wpisu: 26 Marzec 2021
Wpisane przez: Monika i Sebastian P.
Serdecznie polecamy usługi Pana Szymona. Dzięki profesjonalnej pomocy otrzymaliśmy kredyt na budowę domu pomimo trudnej sytuacji ze zdolnością kredytową. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu na spotkaniach w bankach i analizach ofert, wszystko zorganizował Pan Szymon. Jasno przedstawił możliwości, rozwiał wątpliwości i na bieżąco informował o postępach całego procesu.

Szczerze polecamy.
 
Data wpisu: 12 Marzec 2021
Wpisane przez: Ilona i Paweł
Zamość
Decydując się na kredyt hipoteczny nie do końca zdawałam sobie sprawę z ilości wymaganych do spełnienia formalności, jednak dzięki pomocy Pana Piotra Sowińskiego wszystko poszło gładko. Wytłumaczył dokładnie całą procedurę kredytową, pomógł załatwić wszystkie formalności. Dodatkowo bardzo duży plus i podziękowania za dyspozycyjność, kontakt wzorowy! Ale najważniejsze to wybór najkorzystniejszej finansowo oferty kredytu. Myślę, że samemu byłoby bardzo trudno dobrnąć do końca. Na szczęście zdałam się na pomoc specjalisty! Polecam!
 
Data wpisu: 11 Marzec 2021
Wpisane przez: Katarzyna
Lublin
Jesteśmy zadowoleni z pomocy pana Szymona Miąsika. Szczerze polecamy jego usługi. Sprawnie uzyskaliśmy kredyt hipoteczny bez zbędnych wizyt w bankach, wszystko za nas załatwił w miłej atmosferze.
 
Data wpisu: 02 Marzec 2021
Wpisane przez: Kasia i Krzyś
Ostrzyca
Serdecznie polecam Pana Szymona.
Pomimo tego niepewnego okresu końcówki tamtego roku bardzo pomógł w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Wszystkie informacje oraz cała dokumentacja dokładnie przeanalizowana i przedstawiona w sposób zrozumiały. Serdecznie polecam.
Patryk
 
Data wpisu: 23 Luty 2021
Wpisane przez: Patryk
Patryk, Warszawa
Dzięki pomocy Pana Szymona otrzymaliśmy najlepszą ofertę na rynku przy niestandardowych warunkach. Pełen profesjonalizm Mega zaangażowanie. A co najważniejsze wszystko Szybko i sprawnie.
Przy kolejnej okazji skorzystamy napewno z pomocy . Polecamy z czystym sumieniem.
 
Data wpisu: 21 Luty 2021
Wpisane przez: Aneta i Paweł
Zamość
Polecam pana Szymona M. Mnóstwo cierpliwości, zawsze do usług, wszystko załatwia za człowieka, wszystko wyjaśnione bardzo szczegółowo. No i bezpłatnie! Polecam! Wszystko sprawnie sfinalizowane.
 
Data wpisu: 21 Luty 2021
Wpisane przez: Kredyty Zamość
Katarzyna, Zamość


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość