Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Pan Szymon jest wielkim profesjonalista bardzo mocno zaangażowany w swoja prace. Zawsze przygotowany do każdego spotkania. Jego ogromna cierpliwość i spokój okazał się niezbędny przy załatwianiu formalności. Dzięki niemu realizujemy swoje jedno z największych marzeń jakim jest budowa domu. Bardzo się cieszymy ze spotkaliśmy na naszej drodze takiego doradcę polecamy goraco
 
Data wpisu: 13 Luty 2019
Wpisane przez: Joanna i Daniel
Dołączamy się do zadowolonych klientów Pana Szymona Miąsika. Bezproblemowy kontakt telefoniczny, Pan Szymon zawsze jest do dyspozycji Klienta nawet bez względu na przeziębienie :) Na pierwszej rozmowie od razu dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zostały omówione i wyjaśnione wszystkie szczegóły. Wypełnienie dokumentów odbywało się szybko i sprawnie, jak również "po ludzku" zostały wyjaśnione wszystkie kwestie prawne. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 05 Luty 2019
Wpisane przez: Kasia i Wiktor
Zamość
Pan Szymon jest osobą do której należy bez obaw udać się w pierwszej kolejności, zgodnie z opinią pełen profesjonalizm i szybkie załatwienie sprawy. Oczywiście z czystym sumieniem polecamy Pana Szymona. Dziękujemy
 
Data wpisu: 26 Styczeń 2019
Wpisane przez: Dawid i Marta
Polecamy Pana Szymona Miąsika, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Świetny kontakt i szybkie załatwienie sprawy. Doskonała pomoc w wypełnieniu dokumentów i na każdym etapie.
 
Data wpisu: 22 Styczeń 2019
Wpisane przez: Marcin i Marta
Zamość
Polecamy Pana Szymona Miąsika
Pan Szymon jest profesjonalnym, sumiennym i bardzo zaangażowanym doradcą kredytowym.
Bardzo dobry kontakt,szybkie rozwiązywanie napotkanych w trakcie starań o kredyt problemów również takich które wydają się nie do rozwiązania :)
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta -po prostu odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.
Na pewno jeszcze do Pana wrócimy,
Dziękujemy za fachową pomoc i jeszcze raz polecamy.
Joanna i Adam
 
Data wpisu: 10 Styczeń 2019
Wpisane przez: Joanna i Adam
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które miedzy innymi posiada pan SZYMON MIĄSIK. Myślę, że kto zna współpracę z panem Szymonem wie, że jest ich o wiele więcej, jeśli ktoś podobnie jak jak i mój mąż stara się o kredyt hipoteczny to bardzo polecam pana Szymona. Spotkania w sprawie kredytu przebiegały bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze a rozmowy były konkretne i zrozumiałe. Kontakt do pana Szymona dostaliśmy z polecenia znajomych a to oznacza, że wiele osób korzysta z pomocy tego Pana:)
Dziękujemy bardzo!
 
Data wpisu: 03 Grudzień 2018
Wpisane przez: Agata
Polecam usługi p. Szymona - pełne zaangażowanie i doświadczenie pozwoliły na szybkie załatwienie kredytu na mieszkanie. Z czystym sumieniem rekomenduję świadczone przez Niego usługi.
 
Data wpisu: 13 Listopad 2018
Wpisane przez: Piotr
Krasnobród
Polecam kredyty-zamosc.pl. Dziękujemy panu Szymonowi za pozytywne i szybkie załatwienie kredytu.
 
Data wpisu: 01 Listopad 2018
Wpisane przez: Marcin
Polecam pana Szymona,pełen profesjonalizm i szybkość działania .Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.
 
Data wpisu: 01 Listopad 2018
Wpisane przez: Marcin
Krasnystaw
Polecam Pana Szymona Miąsika. Bardzo kompetentny i profesjonalny. Nie wyobrażam sobie zalatwienia tych wszystkich formalności kredytowych bez pomocy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 31 Październik 2018
Wpisane przez: Magda
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Szymona Miąsika. Jest osoba, którą wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością, słownością. Szanuje i stara się spełnić oczekiwania klienta. Indywidualnie dostosowuje ofertę i sposób jej skutecznego sfinalizowania, mając na uwadze potrzeby i potrzeby klienta. Zawsze udzieli odpowiedzi na pytania, wyjaśni wątpliwości oraz poinformuje o koniecznych do przeprowadzenia czynności. Pan Szymon Miąsik posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagającego klienta, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. Osoba z którą dobrze i warto się dogadać.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !!!
Piotr
 
Data wpisu: 23 Październik 2018
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Polecamy Pana Szymona Miąsika.
Bardzo kompetentny, skuteczny i szybki w działaniu. Przy Jego pomocy szybko i sprawnie załatwilismy formalnosci związane z kredytem hipotecznym. Pan Szymon ma bardzo dużą wiedzę i doswiadczenie, potrafi znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, był obecny z nami w banku podczas podpisywania umowy kredytowej.
Panie Szymonie bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, jestesmy bardzo zadowoleni z Pana usług.
 
Data wpisu: 29 Wrzesień 2018
Wpisane przez: Monika i Jacek
Miączyn
Polecam Pana Szymona, pomagał nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Wszystkim się zajął, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, był z nami także w banku przy podpisaniu umowy. Kontaktował się z nami również po umowie, aby sprawdzić czy wszystkie formalności są załatwiane poprawnie i w terminie. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm!
 
Data wpisu: 26 Wrzesień 2018
Wpisane przez: Anna
Zamość
Pan SZYMON to bardzo kompetentny i profesjonalny doradzca finansowy. Wspolpraca byla bardzo przyjmna i przebiegla bez zadnych komplikacji,byl zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Goraco poleam wszytskim ktorzy szukaja osoby ktora pomoze im uzyskac kredyt w sposob sprawny, szybki i bez zadnych problemow.Dziekujemy.
 
Data wpisu: 23 Wrzesień 2018
Wpisane przez: piotr
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, któremu również pomagał w kredycie hipotecznym Wykazał się pełnym profesjonalizmem i wytłumaczył wszelkie zawiłości umowy. Wszystko sam załatwił, my tylko podpisaliśmy umowę w banku, w czym także on uczestniczył. Sumienny i bardzo zaangażowany w trakcie załatwiania i podpisywania umowy kredytowej. Szczerze polecamy Pana Szymona. Pozdarawiam.
 
Data wpisu: 20 Sierpień 2018
Wpisane przez: piotr
Pełen profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Szczerze polecamy Pana Szymona.
 
Data wpisu: 11 Sierpień 2018
Wpisane przez: Iwona i Zbigniew
Zamość
Pana Szymona Miąsika znamy nie od dziś - niezmiennie pomocny, skuteczny, elastyczny i szybki w działaniu.
Z jego nieodzowną pomocą zaoszczędziliśmy dużo czasu, bo to Pan Szymon w 99% przejął na siebie "wszelki załatwienia".
Profesjonalista na dodatek zawsze w nienagannym stroju biznesowym.
Osiągnęliśmy dzięki Panu Szymonowi swój cel kredytowy.
Kto chce sprawnie i bezboleśnie załatwić kredyt niech nie marnuje czasu i energii - tylko zda się na Pana Szymona, a nie zawiedzie się na 100 %.
 
Data wpisu: 09 Sierpień 2018
Wpisane przez: Joanna i Łukasz
Zamość
Witam!!!! Miła, rzetelna, pomoc w uzyskaniu kredytu. Bardzo duże zaangażowanie w trakcie załatwiania, pomoc przy podpisaniu umowy, wyjaśnianie niejasnych kwestii w umowie. Bardzo polecam pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Lipiec 2018
Wpisane przez: Marzena
Wielącza Kolonia
Bardzo cieszymy się że udało nam się trafić do Pana Szymona z polecenia znajomych. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Od samego początku do końca Pan Szymon wykazał się dużym zaangażowaniem, był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań oraz dołożył wszelkich starań byśmy mogli uzyskać korzystną ofertę kredytową. Śmiało możemy stwierdzić że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu :-) Gorąco polecamy !!!!!
 
Data wpisu: 20 Lipiec 2018
Wpisane przez: Sylwia i Krzysztof
Ruszów
Z pomocą Pana Szymona Miąsika udało nam się spełnić marzenie o własnym domu ! . Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy polecać usługi Pana Szymona naszym znajomym, gdyż jest godny zaufania.
 
Data wpisu: 15 Lipiec 2018
Wpisane przez: Kamila i Kamil
Zamość
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, ktoremu również pomagał w kredycie hipotecznym i tak jak mówił znajomy Pan Szymon to profesjonalista. Chciałbym żeby banki byly gotowe na energię, ktora ma w sobie Pan Szymon bo niestety wsiadaja....ale to moze tylko domena naszych bankow w PL. Dziekujemy jeszcze raz.
 
Data wpisu: 12 Lipiec 2018
Wpisane przez: Maciek
Zamość
Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia zadowolonej klientki. Bez jego pomocy na pewno mielibyśmy spore problemy aby uzyskać odpowiedni dla nas kredyt. Pan Szymon stanął na wysokości zadania co finalnie doprowadziło do podpisania kredytu hipotecznego. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę ze strony Pana Szymona. Polecamy każdemu i dziękujemy Szymonie za realizację naszych marzeń.
Po zakończonej inwestycji zapraszamy na parapetówkę;)
 
Data wpisu: 27 Czerwiec 2018
Wpisane przez: Radek/Sylwia
Zamość
Pan Szymon Miąsik to doradca kredytowy, którego polecił nam znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego fachowej obsługi. Profesjonalizm i i podejście do klienta do jedna z cech, które charakteryzują tego Pana. Stały kontakt z klientem to podstawa dobrej współpracy, którą gwarantuje Pana Szymon. Polecamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania z Nim współpracy.
 
Data wpisu: 31 Maj 2018
Wpisane przez: Ewelina i Paweł
Zawalów Kolonia
Do p. Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych. Dziękujemy za fachową, rzetelną pomoc i z czystym sumieniem polecamy.
 
Data wpisu: 28 Maj 2018
Wpisane przez: Andrzej
Hrubieszów
Zdecydowanie polecamy p. Szymona Miąsika i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i szybka pomoc w sprawach dotyczących kredytu.
Jeszcze raz polecamy !
 
Data wpisu: 08 Maj 2018
Wpisane przez: Paulina i Łukasz
Zamość
Polecamy skorzystanie z pomocy Pana Szymona Miąsika, duże zaangażowanie, bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny, ze wszystkimi informacjami byliśmy na bieżąco. Dodatkowym plusem jest oszczędność czasu - kilka podpisów i wizyta w banku i wszystko załatwione. Bardzo dziękujemy za pomoc.
Dorota i Kamil
 
Data wpisu: 01 Maj 2018
Wpisane przez: Dorota i Kamil
Zamość
Serdecznie polecam Pana Szymona, obsługa na najwyższym poziomie. Wiedza, podejście do klienta, kontakt oraz dbałość o wszystkie szczegóły perfekcyjne. Dzięki Panu Szymonowi udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny przy minimum formalności oraz w bardzo krótkim czasie na warunkach lepszych niż w propozycja bezpośrednio w banku. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
 
Data wpisu: 24 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Patryk
Zamość
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie. W pełni polecamy! Pełen profesjonalizm.
 
Data wpisu: 23 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Ela i Marek
Zamość
Pan Szymon Miąsik pomagał mi uruchomić kredyt hipoteczny. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona
Michał
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Michał
Lublin
Do firmy kredyty-zamość trafiliśmy z polecenia koleżanki. Przy wyborze kredytu hipotecznego korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta, Pan Szymon pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług doradcy finansowego, nie mieliśmy w tej kwestii żadnego doświadczenia. Już podczas pierwszego spotkania odczuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Szymon jest osobą bardzo miłą, ciepłą, kontaktową. Chętnie doradza. Bardzo mile wspominamy współpracę.
Irena i Zdzisław z Zamościa
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Irena
Zamość
Pan Szymon Miąsik wykazał Pełen profesjonalizm, sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów, dużą dyspozycyjność. Polecsmy szczególnie osobom, które debiutują jako ktedytobiorcy oraz cenią swój czas gdyż unikną zbędnego biegania po różnych placówkach i instytucjach. Pełna opieka podczas całego procesu ubiegamia się o kredyt hipoteczny zakończony sukcesem!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2018
Wpisane przez: Adrian i Dorota
Lublin
Witam!!! Serdecznie polecam Pana Szymon Miasik . Rzetelna i fachowa pomoc w załatwieniu kredytu . Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i i gorąco polecam !!!!
 
Data wpisu: 15 Marzec 2018
Wpisane przez: Marzena
Sprawa o kredyt, Zamosc
Bardzo polecamy usługi Pana Szymona Miąsika. Kompetentny, rzetelny, zaangażowany w sprawie. Wszystkie formalności w sprawie ubiegania się o kredyt były załatwione fachowo,, a my zaoszczędziliśmy sporo czasu.
Dziękujemy, pozdrawiamy i szczerze polecamy
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2018
Wpisane przez: Piotr
Piotr i Agnieszka, lublin


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość