Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Witam!!!! Miła, rzetelna, pomoc w uzyskaniu kredytu. Bardzo duże zaangażowanie w trakcie załatwiania, pomoc przy podpisaniu umowy, wyjaśnianie niejasnych kwestii w umowie. Bardzo polecam pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Lipiec 2018
Wpisane przez: Marzena
Wielącza Kolonia
Bardzo cieszymy się że udało nam się trafić do Pana Szymona z polecenia znajomych. Zaoferowano nam pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Od samego początku do końca Pan Szymon wykazał się dużym zaangażowaniem, był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań oraz dołożył wszelkich starań byśmy mogli uzyskać korzystną ofertę kredytową. Śmiało możemy stwierdzić że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu :-) Gorąco polecamy !!!!!
 
Data wpisu: 20 Lipiec 2018
Wpisane przez: Sylwia i Krzysztof
Ruszów
Z pomocą Pana Szymona Miąsika udało nam się spełnić marzenie o własnym domu ! . Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy polecać usługi Pana Szymona naszym znajomym, gdyż jest godny zaufania.
 
Data wpisu: 15 Lipiec 2018
Wpisane przez: Kamila i Kamil
Zamość
Pan Szymon został nam polecony przez mojego znajomego, ktoremu również pomagał w kredycie hipotecznym i tak jak mówił znajomy Pan Szymon to profesjonalista. Chciałbym żeby banki byly gotowe na energię, ktora ma w sobie Pan Szymon bo niestety wsiadaja....ale to moze tylko domena naszych bankow w PL. Dziekujemy jeszcze raz.
 
Data wpisu: 12 Lipiec 2018
Wpisane przez: Maciek
Zamość
Trafiliśmy do Pana Szymona z polecenia zadowolonej klientki. Bez jego pomocy na pewno mielibyśmy spore problemy aby uzyskać odpowiedni dla nas kredyt. Pan Szymon stanął na wysokości zadania co finalnie doprowadziło do podpisania kredytu hipotecznego. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę ze strony Pana Szymona. Polecamy każdemu i dziękujemy Szymonie za realizację naszych marzeń.
Po zakończonej inwestycji zapraszamy na parapetówkę;)
 
Data wpisu: 27 Czerwiec 2018
Wpisane przez: Radek/Sylwia
Zamość
Pan Szymon Miąsik to doradca kredytowy, którego polecił nam znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego fachowej obsługi. Profesjonalizm i i podejście do klienta do jedna z cech, które charakteryzują tego Pana. Stały kontakt z klientem to podstawa dobrej współpracy, którą gwarantuje Pana Szymon. Polecamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania z Nim współpracy.
 
Data wpisu: 31 Maj 2018
Wpisane przez: Ewelina i Paweł
Zawalów Kolonia
Do p. Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych. Dziękujemy za fachową, rzetelną pomoc i z czystym sumieniem polecamy.
 
Data wpisu: 28 Maj 2018
Wpisane przez: Andrzej
Hrubieszów
Zdecydowanie polecamy p. Szymona Miąsika i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i szybka pomoc w sprawach dotyczących kredytu.
Jeszcze raz polecamy !
 
Data wpisu: 08 Maj 2018
Wpisane przez: Paulina i Łukasz
Zamość
Polecamy skorzystanie z pomocy Pana Szymona Miąsika, duże zaangażowanie, bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny, ze wszystkimi informacjami byliśmy na bieżąco. Dodatkowym plusem jest oszczędność czasu - kilka podpisów i wizyta w banku i wszystko załatwione. Bardzo dziękujemy za pomoc.
Dorota i Kamil
 
Data wpisu: 01 Maj 2018
Wpisane przez: Dorota i Kamil
Zamość
Serdecznie polecam Pana Szymona, obsługa na najwyższym poziomie. Wiedza, podejście do klienta, kontakt oraz dbałość o wszystkie szczegóły perfekcyjne. Dzięki Panu Szymonowi udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny przy minimum formalności oraz w bardzo krótkim czasie na warunkach lepszych niż w propozycja bezpośrednio w banku. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
 
Data wpisu: 24 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Patryk
Zamość
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie. W pełni polecamy! Pełen profesjonalizm.
 
Data wpisu: 23 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Ela i Marek
Zamość
Pan Szymon Miąsik pomagał mi uruchomić kredyt hipoteczny. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona
Michał
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Michał
Lublin
Do firmy kredyty-zamość trafiliśmy z polecenia koleżanki. Przy wyborze kredytu hipotecznego korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta, Pan Szymon pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług doradcy finansowego, nie mieliśmy w tej kwestii żadnego doświadczenia. Już podczas pierwszego spotkania odczuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Szymon jest osobą bardzo miłą, ciepłą, kontaktową. Chętnie doradza. Bardzo mile wspominamy współpracę.
Irena i Zdzisław z Zamościa
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Irena
Zamość
Pan Szymon Miąsik wykazał Pełen profesjonalizm, sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów, dużą dyspozycyjność. Polecsmy szczególnie osobom, które debiutują jako ktedytobiorcy oraz cenią swój czas gdyż unikną zbędnego biegania po różnych placówkach i instytucjach. Pełna opieka podczas całego procesu ubiegamia się o kredyt hipoteczny zakończony sukcesem!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2018
Wpisane przez: Adrian i Dorota
Lublin
Witam!!! Serdecznie polecam Pana Szymon Miasik . Rzetelna i fachowa pomoc w załatwieniu kredytu . Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i i gorąco polecam !!!!
 
Data wpisu: 15 Marzec 2018
Wpisane przez: Marzena
Sprawa o kredyt, Zamosc
Bardzo polecamy usługi Pana Szymona Miąsika. Kompetentny, rzetelny, zaangażowany w sprawie. Wszystkie formalności w sprawie ubiegania się o kredyt były załatwione fachowo,, a my zaoszczędziliśmy sporo czasu.
Dziękujemy, pozdrawiamy i szczerze polecamy
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2018
Wpisane przez: Piotr
Piotr i Agnieszka, lublin
Bardzo polecam Pana Szymona jako doradcę przy wyborze kredytu. Jest osobą kompetentną, rzetelną, godną zaufania a przy tym bardzo miłą. Wszystkie formalności związane z kredytem (od wyboru banku do podpisania umowy) załatwione były beż żadnych problemów. Dziękuje Panie Szymonie i pozdrawiam!
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2018
Wpisane przez: Rafał
Witam My równiez polecamy pana Szymona. Nie spodziewalismy sie że tak szybko można załatwic kredyt. Pan szymon szybko i kontretnie udziela informacji na wszelkie pytania i jasno przedstawia sytuacje. A przede wszystkim działa dla dobra klienta.
 
Data wpisu: 16 Styczeń 2018
Wpisane przez: Sylwia i Piotr
Witam,
Z całego serca i z czystym sumieniem polecam! p. Szymon Miąsik to w dziedzinie kredytów najwłaściwsza osoba na właściwym miejscu. Oferuje kompetentną i profesjonalną obsługę w różnorakich kredytach. Jest zaangażowany na 100 %, zawsze wszystko poprowadzi od początku i dopilnuje do samego końca. Fachowo i dobrze doradzi, tak aby wybrać najlepszą opcję z możliwych - wyszuka "perełkę" spośród ofert bankowych. :)
Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Szymona i Renię :-)
 
Data wpisu: 12 Grudzień 2017
Wpisane przez: rafał
Dorota i Rafał, Horyszów Polski
Serdecznie polecamy Pana Szymona jako doradcę kredytowego i dziękujemy za kompetentną i fachową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki jego wsparciu udało nam się uzyskać kredyt w ramach programu MDM i kompleksowo przygotować się do zakupu domu. Ogarnięcie tych wszystkich spraw byłoby dla nas samych nie lada wyzwaniem i pewnie bez odpowiedniego wsparcia zrezygnowalibyśmy w połowie drogi.

Pan Szymon przez cały czas wyrozumiale odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, służył pomocą za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
 
Data wpisu: 23 Październik 2017
Wpisane przez: Kasia i Tomek
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Jest osobą bardzo skrupulatną, godną zaufania i rzetelnie doradzającą klientom. Mogliśmy liczyć na Jego pomoc i dyspozycyjność na każdym etapie starania się o kredyt. Dzięki Jego zaangażowaniu cała procedura przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Dziękujemy Panie Szymonie.
 
Data wpisu: 30 Sierpień 2017
Wpisane przez: Agnieszka i Marcin
Agnieszka i Marcin, Zamość
Przy wyborze kredytu hipotecznego doradzała nam Pani Małgorzata Makuch, rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku do końca. Utrzymuje stały kontakt z klientem, bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam Panią Małgosię tym, którzy chcą uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów.
 
Data wpisu: 28 Lipiec 2017
Wpisane przez: Małgorzata i Mariusz
Witam,
firma godna polecenia, rzetelna i miła obsługa, bardzo pomocna przy załatwianiu wszelkich formalności kredytowych.
Pozdrawiam.
 
Data wpisu: 27 Lipiec 2017
Wpisane przez: Iwona
Zamość
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej. Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 27 Lipiec 2017
Wpisane przez: Michał
Osobiście bardzo polecam, profesionalna obsługa, zaangażowanie, miła obsługa, Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Zachęcam do korzystania z usług!!!
 
Data wpisu: 22 Lipiec 2017
Wpisane przez: MARCIN
Zamość
Witam,
przy wyborze kredytu hipotecznego korzystałam z pomocy Pani Małgorzaty Makuch, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta pomogła mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Gosi cała procedura przebiegła szybko i pomyślnie a oferta została dostosowana do moich potrzeb.
Polecam :)
 
Data wpisu: 11 Lipiec 2017
Wpisane przez: Anna
Lublin
Do firmy Kredyty-Zamość trafiłam z polecenia koleżanki, jestem jej ogromnie wdzięczna a jeszcze bardziej Pani Małgorzacie Makuch dzięki której otrzymałam bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Pani Małgorzata zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wszystko przebiegło szybko i bez problemu. Inni doradcy zapowiadali ,że będzie ciężko a tutaj poszło "jak z płatka". Pani Małgorzata była ze mną w banku przy podpisaniu umowy, co było dla mnie bardzo ważne. Czułam się bezpieczna do samego końca. Moja rodzina i znajomi , jeśli będą potrzebowali kredytu, na pewno udadzą się do Pani Małgorzaty Makuch, gdyż jest to doradca profesjonalny, zaangażowany i uczciwy. Bardzo polecam:)
 
Data wpisu: 10 Lipiec 2017
Wpisane przez: Małgorzata Zawadzka
Biłgoraj
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo i ekspresowo. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że od początku współpracy czuliśmy, że nasze upragnione mieszkanie jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Szymonem upewniał nas w tym.
Wizyty w biurze to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła.
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć się z kredytem hipotecznym bez stresu i obaw czy wszystko się uda !!!
 
Data wpisu: 03 Lipiec 2017
Wpisane przez: Michał Ewelina i Jakub Kurzepa
Zamość
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Szymonem. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Pan Szymon pomógł nam załatwić wszelkie formalności, Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Bardzo miło wspominam współpracę i serdecznie polecam.
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2017
Wpisane przez: Dorota
Jeśli szukacie odpowiedzialnej osoby która profesjonalnie zajmie się pomocą w udzieleniu kredytu, ja osobiście nie widzę innej firmy niż kredyty-zamosc.pl w Zamościu :-) ,a w szczególności Pana Szymona :-), w 100% spraw pomaga, doradza najlepszą opcję, konkretnie bez lania wody, zwięźle i na temat - POLECAMY :-)
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2017
Wpisane przez: Hubert i Dorota
Zamość
Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Szczególne podziękowania dla p. Szymona.
 
Data wpisu: 07 Maj 2017
Wpisane przez: Magdalena
Pan Szymon to ekspert w swojej dziedzinie. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Ma ogromna cierpliwości w wyjaśnianiu zawiłości procedur bankowych, by dla każdego stały się jasne i czytelne. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2017
Wpisane przez: Malgorzata i Krzysztof
Skokówka
pełen profesjonalizm w tym co robi, od początku do końca w pełni zaangażowany w sprawę, indywidualne podejście do klienta, na każdym etapie pojawiały się jakieś problemy-jednak wiedza i doświadczenie P. Szymona sprawiały że znikały bez śladu :) gorąco polecamy i dziękujemy za pomoc :)
 
Data wpisu: 17 Marzec 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Zamość


Zapisz swoje referencje (po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość