Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Pan Szymon Miąsik to doradca kredytowy, którego polecił nam znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego fachowej obsługi. Profesjonalizm i i podejście do klienta do jedna z cech, które charakteryzują tego Pana. Stały kontakt z klientem to podstawa dobrej współpracy, którą gwarantuje Pana Szymon. Polecamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania z Nim współpracy.
 
Data wpisu: 31 Maj 2018
Wpisane przez: Ewelina i Paweł
Zawalów Kolonia
Do p. Szymona trafiliśmy z polecenia znajomych. Dziękujemy za fachową, rzetelną pomoc i z czystym sumieniem polecamy.
 
Data wpisu: 28 Maj 2018
Wpisane przez: Andrzej
Hrubieszów
Zdecydowanie polecamy p. Szymona Miąsika i dziękujemy za pomoc przy obsłudze kredytu na Nasze wymarzone mieszkanie. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i szybka pomoc w sprawach dotyczących kredytu.
Jeszcze raz polecamy !
 
Data wpisu: 08 Maj 2018
Wpisane przez: Paulina i Łukasz
Zamość
Polecamy skorzystanie z pomocy Pana Szymona Miąsika, duże zaangażowanie, bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny, ze wszystkimi informacjami byliśmy na bieżąco. Dodatkowym plusem jest oszczędność czasu - kilka podpisów i wizyta w banku i wszystko załatwione. Bardzo dziękujemy za pomoc.
Dorota i Kamil
 
Data wpisu: 01 Maj 2018
Wpisane przez: Dorota i Kamil
Zamość
Serdecznie polecam Pana Szymona, obsługa na najwyższym poziomie. Wiedza, podejście do klienta, kontakt oraz dbałość o wszystkie szczegóły perfekcyjne. Dzięki Panu Szymonowi udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny przy minimum formalności oraz w bardzo krótkim czasie na warunkach lepszych niż w propozycja bezpośrednio w banku. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
 
Data wpisu: 24 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Patryk
Zamość
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt na mieszkanie. W pełni polecamy! Pełen profesjonalizm.
 
Data wpisu: 23 Kwiecień 2018
Wpisane przez: Ela i Marek
Zamość
Pan Szymon Miąsik pomagał mi uruchomić kredyt hipoteczny. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Szymon to profesjonalista, który wspiera klienta. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Szymona
Michał
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Michał
Lublin
Do firmy kredyty-zamość trafiliśmy z polecenia koleżanki. Przy wyborze kredytu hipotecznego korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta, Pan Szymon pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług doradcy finansowego, nie mieliśmy w tej kwestii żadnego doświadczenia. Już podczas pierwszego spotkania odczuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Pan Szymon jest osobą bardzo miłą, ciepłą, kontaktową. Chętnie doradza. Bardzo mile wspominamy współpracę.
Irena i Zdzisław z Zamościa
 
Data wpisu: 27 Marzec 2018
Wpisane przez: Irena
Zamość
Pan Szymon Miąsik wykazał Pełen profesjonalizm, sprawne i skuteczne rozwiązywanie problemów, dużą dyspozycyjność. Polecsmy szczególnie osobom, które debiutują jako ktedytobiorcy oraz cenią swój czas gdyż unikną zbędnego biegania po różnych placówkach i instytucjach. Pełna opieka podczas całego procesu ubiegamia się o kredyt hipoteczny zakończony sukcesem!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2018
Wpisane przez: Adrian i Dorota
Lublin
Witam!!! Serdecznie polecam Pana Szymon Miasik . Rzetelna i fachowa pomoc w załatwieniu kredytu . Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i i gorąco polecam !!!!
 
Data wpisu: 15 Marzec 2018
Wpisane przez: Marzena
Sprawa o kredyt, Zamosc
Bardzo polecamy usługi Pana Szymona Miąsika. Kompetentny, rzetelny, zaangażowany w sprawie. Wszystkie formalności w sprawie ubiegania się o kredyt były załatwione fachowo,, a my zaoszczędziliśmy sporo czasu.
Dziękujemy, pozdrawiamy i szczerze polecamy
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2018
Wpisane przez: Piotr
Piotr i Agnieszka, lublin
Bardzo polecam Pana Szymona jako doradcę przy wyborze kredytu. Jest osobą kompetentną, rzetelną, godną zaufania a przy tym bardzo miłą. Wszystkie formalności związane z kredytem (od wyboru banku do podpisania umowy) załatwione były beż żadnych problemów. Dziękuje Panie Szymonie i pozdrawiam!
 
Data wpisu: 31 Styczeń 2018
Wpisane przez: Rafał
Witam My równiez polecamy pana Szymona. Nie spodziewalismy sie że tak szybko można załatwic kredyt. Pan szymon szybko i kontretnie udziela informacji na wszelkie pytania i jasno przedstawia sytuacje. A przede wszystkim działa dla dobra klienta.
 
Data wpisu: 16 Styczeń 2018
Wpisane przez: Sylwia i Piotr
Witam,
Z całego serca i z czystym sumieniem polecam! p. Szymon Miąsik to w dziedzinie kredytów najwłaściwsza osoba na właściwym miejscu. Oferuje kompetentną i profesjonalną obsługę w różnorakich kredytach. Jest zaangażowany na 100 %, zawsze wszystko poprowadzi od początku i dopilnuje do samego końca. Fachowo i dobrze doradzi, tak aby wybrać najlepszą opcję z możliwych - wyszuka "perełkę" spośród ofert bankowych. :)
Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Szymona i Renię :-)
 
Data wpisu: 12 Grudzień 2017
Wpisane przez: rafał
Dorota i Rafał, Horyszów Polski
Serdecznie polecamy Pana Szymona jako doradcę kredytowego i dziękujemy za kompetentną i fachową pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki jego wsparciu udało nam się uzyskać kredyt w ramach programu MDM i kompleksowo przygotować się do zakupu domu. Ogarnięcie tych wszystkich spraw byłoby dla nas samych nie lada wyzwaniem i pewnie bez odpowiedniego wsparcia zrezygnowalibyśmy w połowie drogi.

Pan Szymon przez cały czas wyrozumiale odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości, służył pomocą za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
 
Data wpisu: 23 Październik 2017
Wpisane przez: Kasia i Tomek
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Jest osobą bardzo skrupulatną, godną zaufania i rzetelnie doradzającą klientom. Mogliśmy liczyć na Jego pomoc i dyspozycyjność na każdym etapie starania się o kredyt. Dzięki Jego zaangażowaniu cała procedura przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Dziękujemy Panie Szymonie.
 
Data wpisu: 30 Sierpień 2017
Wpisane przez: Agnieszka i Marcin
Agnieszka i Marcin, Zamość
Przy wyborze kredytu hipotecznego doradzała nam Pani Małgorzata Makuch, rzetelna profesjonalistka, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku do końca. Utrzymuje stały kontakt z klientem, bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam Panią Małgosię tym, którzy chcą uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów.
 
Data wpisu: 28 Lipiec 2017
Wpisane przez: Małgorzata i Mariusz
Witam,
firma godna polecenia, rzetelna i miła obsługa, bardzo pomocna przy załatwianiu wszelkich formalności kredytowych.
Pozdrawiam.
 
Data wpisu: 27 Lipiec 2017
Wpisane przez: Iwona
Zamość
Uzyskałem wszelką pomoc przy doborze kredytu hipotecznego a najlepsza oferta zakończyła się podpisaniem umowy kredytowej. Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 27 Lipiec 2017
Wpisane przez: Michał
Osobiście bardzo polecam, profesionalna obsługa, zaangażowanie, miła obsługa, Duże zaangażowanie w trakcie załatwień kredytu. Podziękowania dla Pana Szymona Miąsika. Zachęcam do korzystania z usług!!!
 
Data wpisu: 22 Lipiec 2017
Wpisane przez: MARCIN
Zamość
Witam,
przy wyborze kredytu hipotecznego korzystałam z pomocy Pani Małgorzaty Makuch, która dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta pomogła mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i załatwić wszystkie formalności. Dzięki Pani Gosi cała procedura przebiegła szybko i pomyślnie a oferta została dostosowana do moich potrzeb.
Polecam :)
 
Data wpisu: 11 Lipiec 2017
Wpisane przez: Anna
Lublin
Do firmy Kredyty-Zamość trafiłam z polecenia koleżanki, jestem jej ogromnie wdzięczna a jeszcze bardziej Pani Małgorzacie Makuch dzięki której otrzymałam bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Pani Małgorzata zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wszystko przebiegło szybko i bez problemu. Inni doradcy zapowiadali ,że będzie ciężko a tutaj poszło "jak z płatka". Pani Małgorzata była ze mną w banku przy podpisaniu umowy, co było dla mnie bardzo ważne. Czułam się bezpieczna do samego końca. Moja rodzina i znajomi , jeśli będą potrzebowali kredytu, na pewno udadzą się do Pani Małgorzaty Makuch, gdyż jest to doradca profesjonalny, zaangażowany i uczciwy. Bardzo polecam:)
 
Data wpisu: 10 Lipiec 2017
Wpisane przez: Małgorzata Zawadzka
Biłgoraj
Trafiliśmy pod skrzydła Pana Szymona z polecenia. Współpraca przebiegała wzorowo i ekspresowo. Profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy sprawiało, że od początku współpracy czuliśmy, że nasze upragnione mieszkanie jest coraz bliżej, a każdy kolejny kontakt z Panem Szymonem upewniał nas w tym.
Wizyty w biurze to jak przyjacielskie spotkanie, atmosfera bardzo miła.
Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą mierzyć się z kredytem hipotecznym bez stresu i obaw czy wszystko się uda !!!
 
Data wpisu: 03 Lipiec 2017
Wpisane przez: Michał Ewelina i Jakub Kurzepa
Zamość
Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Szymonem. To profesjonalny, kompetentny i rzetelny doradca finansowy. Dzięki jego zaangażowaniu w to co robi, mogliśmy zaoszczędzić swój czas. Pan Szymon pomógł nam załatwić wszelkie formalności, Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Bardzo miło wspominam współpracę i serdecznie polecam.
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2017
Wpisane przez: Dorota
Jeśli szukacie odpowiedzialnej osoby która profesjonalnie zajmie się pomocą w udzieleniu kredytu, ja osobiście nie widzę innej firmy niż kredyty-zamosc.pl w Zamościu :-) ,a w szczególności Pana Szymona :-), w 100% spraw pomaga, doradza najlepszą opcję, konkretnie bez lania wody, zwięźle i na temat - POLECAMY :-)
 
Data wpisu: 21 Czerwiec 2017
Wpisane przez: Hubert i Dorota
Zamość
Solidna i rzetelna firma. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Gorąco polecam. Szczególne podziękowania dla p. Szymona.
 
Data wpisu: 07 Maj 2017
Wpisane przez: Magdalena
Pan Szymon to ekspert w swojej dziedzinie. Pomaga znaleźć wyjście z każdej sytuacji. doskonale doradza, dzięki czemu mogliśmy wybrać kredyt dopasowany do naszych potrzeb. Ma ogromna cierpliwości w wyjaśnianiu zawiłości procedur bankowych, by dla każdego stały się jasne i czytelne. Pomaga nie tylko w kwestiach bankowych, ale tez w uzupełnianiu innych formalności związanych z zakupem nieruchomości. Gorąco polecamy!
 
Data wpisu: 24 Marzec 2017
Wpisane przez: Malgorzata i Krzysztof
Skokówka
pełen profesjonalizm w tym co robi, od początku do końca w pełni zaangażowany w sprawę, indywidualne podejście do klienta, na każdym etapie pojawiały się jakieś problemy-jednak wiedza i doświadczenie P. Szymona sprawiały że znikały bez śladu :) gorąco polecamy i dziękujemy za pomoc :)
 
Data wpisu: 17 Marzec 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Zamość
Bardzo polecam usługi Pana Szymona, który wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Szymon jest osobą sumienną, bardzo zaangażowaną w pracę oraz ma indywidualne podejście do klienta. Ponadto pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i skompletować wymagane dokumenty w ekspresowym czasie.
 
Data wpisu: 09 Marzec 2017
Wpisane przez: Piotr
Warszawa
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona.
Cała droga do uzyskania kredytu hipotecznego odbyła się ekspresowo i w pełni profesjonalne.
Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do klienta to główne zalety.
Pan Szymon sprawia że uzyskanie kredytu odbywa się przy minimum formalności ze strony kredytobiorcy.
Gorąco polecamy.
 
Data wpisu: 23 Styczeń 2017
Wpisane przez: Paulina i Eryk
Zamość
Polecamy Pana Szymona.
Lepszego doradcy w powiecie zamojskim nie znajdziecie. Dziękujemy jeszcze raz Panie Szymonie i Pozdrawiamy.
 
Data wpisu: 09 Styczeń 2017
Wpisane przez: Edyta i Paweł
Pan Szymon zaciekle walczył o naszą zdolność kredytową i dostaliśmy kredyt hipoteczny idealny na naszą miarę.
Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, żaden problem nie pozostał bez rozwiązania. Przeprowadził nas niemalże za rękę przez formalności.
Polecamy.
 
Data wpisu: 05 Styczeń 2017
Wpisane przez: Małgorzata
Gosia i Paweł, okolice Zamościa
Znakomita obsługa, indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm.
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu i polecam z całego serca!
 
Data wpisu: 23 Sierpień 2016
Wpisane przez: Aneta


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość