Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Kredyty Zamość Eksperci Finansowi - 60430

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Pan Szymon jest osobą godną polecenia, rzetelną i pomocną. Bardzo szybko pomógł mi z załatwieniem odpowiedniego dla mnie kredytu, co oszczędziło mi sporo czasu. Zanim trafiłam do pana Szymona próbowałam na własna rękę starać się o kredyt, co skończyło się niepowodzeniem i stratą czasu. Nawet po dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu pofatygował się przyjechać do mojego zakładu pracy. Serdecznie dziękuję
 
Data wpisu: 13 Maj 2020
Wpisane przez: Justyna
Z całego serca polecam Pana Szymona. Jego szeroka wiedza z rynku finansowego szybko pozwoliła znaleźć odpowiednią ofertę dla nietypowej nieruchomości. Dzięki jego pomocy mogłam zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie musiałam martwić się czy poprawnie wypełniłam dokumenty. Proces przyznania kredytu udało się z pomocą Pana Szymona doprowadzić do końca, pomimo trudności związanych z epidemią koronawirusa. Serdecznie pozrawiam
 
Data wpisu: 17 Kwiecień 2020
Wpisane przez: Dominika
Zamość
Serdecznie polecam P.Szymona .Zawsze pomoże odpowie na wszelkie wątpliwości związane z kredytem.Osoba rzetelna,pomocna ,fachowa.Dzięki p.Szymonowi przebrneliśmy przez wszystkie procedury związana z kredytem.Dziekujemy jeszcze raz za cierpliwość i pomoc.
 
Data wpisu: 25 Marzec 2020
Wpisane przez: Małgorzata
Zamość
Pan Szymon Miąsik z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową. Bardzo dokładnie przedstawił nam dostępne na rynku kredyty hipoteczne, pomógł w wyborze najlepszych warunków, praktycznie wszystkie procedury i papierologię załatwił bez naszej obecności. Pan Szymon ma ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu bardzo konkretnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, z którymi w każdej chwili mogliśmy do niego zadzwonić. Cała operacja przebiegła bardzo sprawnie i fachowo.
Jeżeli tylko będziemy potrzebować kolejnego kredytu to na pewno wrócimy, bo to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy za pomoc!
 
Data wpisu: 17 Marzec 2020
Wpisane przez: Wiola i Janek
Od lat korzystam z doradztwa Pana Szymona Miąsik, i znowu mi pomógł znaleźć najlepsze warunki kredytowe. Człowiek godny polecenia!!!
 
Data wpisu: 20 Luty 2020
Wpisane przez: Piotr
Bardzo fachowa i rzetelna pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Szymon, szybko i bezproblemowo załatwił niezbędny komplet dokumentów, "Brawo Ty :)".

Serdecznie polecamy Wszystkim.
 
Data wpisu: 17 Luty 2020
Wpisane przez: Grzegorz i Małgorzata
Zamość
Potrzebujesz kredytu? Polecamy Pana Szymona! Dzięki niemu szybko i bez zbędnego tracenia czasu uzyskaliśmy kredyt. Doskonały kontakt i fachowa obsługa. Brawo!
 
Data wpisu: 14 Luty 2020
Wpisane przez: Agnieszka i Jacek
Lublin
Serdecznie polecamy Pana Szymona. Bardzo kompetentny doradca. Sumiennie i rzetelnie poprowadził nasz kredyt. Jeżeli szukacie profesjonalnego doradcy z ogromnym doświadczeniem to z czystym sumieniem polecamy Pana Szymona Miasik.
 
Data wpisu: 14 Luty 2020
Wpisane przez: Renata i Karol
Zamosc
Polecam Pana Szymona. Posiada dużą wiedzę. Pomocnie i ze zrozumieniem podchodzi do klienta. Chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Konkretnie prowadzi do uzyskania kredytu. Polecam!!!
 
Data wpisu: 30 Styczeń 2020
Wpisane przez: Dominika
Serdecznie polecamy Pana Szymona jako doradcę kredytowego. Profesjonalne podejście do klienta skutkowalo podpisaniem umowy kredytowej. Pozdrawiamy
 
Data wpisu: 10 Styczeń 2020
Wpisane przez: Paulina i Jacek
Zamość
Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona. Postarał się o znaczne zmniejszenie kosztów. Wyjaśnił kwestie związane z dokumentami i formalnościami, a także wszystko bardzo sprawnie ogarnął odnośnie kredytu i ubezpieczeń. Napewno jeszcze skorzystam z Jego usług.
 
Data wpisu: 07 Styczeń 2020
Wpisane przez: Mateusz
Zamość
Śmiało mogę polecić Szymona. Wszystko wytłumaczył, pomógł z dokumentami, przeprowadził przez wszystkie procesy bankowe i otrzymaliśmy kredyt na zakup działki. Zamierzamy jeszcze do niego wrócić. POLECAM
 
Data wpisu: 06 Styczeń 2020
Wpisane przez: Paweł
Korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika, który przeprowadził nas przez zawiły proces kredytowania. Przedstawił konkretną ofertę, wyjaśnił wszelkie wątpliwości, ograniczył formalności do minimum. Wspierał nas na każdym etapie.
Zdecydowanie polecamy Pana Szymona.
O & Ł
 
Data wpisu: 12 Grudzień 2019
Wpisane przez: Ola
Zamość
Pan Szymon przeprowadził nas przez temat kredytu hipotecznego sprawnie i bez problemu. Dzięki decyzji o pomocy doradcy hipotecznego, oszczedzilismy mnóstwo czasu i najpewniej pieniędzy. Nie odczuliśmy stresów w związku z załatwieniami biurowymi i jasno mieliśmy wytyczone zadania do wykonania. Przez to nie wykonalismy niepotrzebnych kroków w toku kredytowania. Dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy nie mają czasu i ochoty na nadmierne bieganie po bankach. :)
 
Data wpisu: 10 Grudzień 2019
Wpisane przez: Michalina
Zamość, Zamość
Szybko, fachowo i przede wszystkim skutecznie. Polecam i Pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Łukasz
Zamość
Serdecznie polecamy !!! Bez jakichkolwiek problemow uzyskaliśmy szybko kredyt. Kompetencja i zaangażowanie godne podziwu. Mozna polegać w 100 procentach !! Serdecznie polecamy oraz dziekujemy Panu Szymonowi Miąsikowi za cierpliwość i wyrozumiałość.
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Magda i Karol
Płoskie
Serdecznie polecam współpracę z Panem Szymonem. Cały proces kredytowy przy minimum formalności, konkretnie i rzetelnie. Ścieżka kredytowa dostosowana do klienta. Wszystko sprawnie i fachowo. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Karolina
Kredytobiorca, Skierbieszów
Jak ktoś potrzebuje kredytu hipotecznego to polecam skorzystanie z porady Pana Szymona. Wszystko przedstawi w sposób rzetelny i przystępny, dobierze dla nas odpowiednią linię kredytową. Osobiście bardzo polecam i pozdrawiam
 
Data wpisu: 23 Listopad 2019
Wpisane przez: Łukasz
kredytobiorca, zamość
Szczerze polecam usługi Pana Szymona, fachowo wykonana robota. Wszystko szybko i sprawnie załatwione, nie obchodziły nas żadne formalności, wszystko było podane jak na tacy. Polecam
 
Data wpisu: 06 Listopad 2019
Wpisane przez: Bartek
Polecam w 100%. !!!
Pan Szymon to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pomocny, szczery, jeżeli trzeba to doradzi. Chce dla klienta jak najlepiej.Nie musisz sam o wszystkim myśleć, gdyż Pan Szymon bierze to na swoje barki i jest w tym mistrzem.
 
Data wpisu: 06 Listopad 2019
Wpisane przez: Ania
Cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pana Szymona, który nie tylko dysponuje dużą wiedzą w temacie, ale również potrafi fachowo i rzetelnie doradzić przy wyborze optymalnych warunków kredytu. Znakomity kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy zaowocował bezproblemowym i szybkim skompletowaniem wymaganej przez bank dokumentacji.Dziękuję i polecam skorzystanie z doradztwa Pana Szymona wszystkim zainteresowanym, którzy zastanawiają się nad kredytem hipotecznym !!!
 
Data wpisu: 05 Listopad 2019
Wpisane przez: Marcin
Warszawa
Jeśli chcesz dostać kredyt, zaoszczędzić czas pieniądze i nerwy to tylko do Pana Szymona Miąsika. Fachowiec i specjalista w tym co robi, pełne zaangażowanie sprawia że klient ma wrażenie że Pan Szymon zajmuje się tylko jego sprawą, indywidualne podejście i zrozumienie klienta skutkuje znalezieniem najlepszego banku i oferty pod konkretne wymagania i sytuację danej osoby. Pan Szymon bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie pytania i niejasności nawet w dni wolne od pracy poprzez bardzo dobry kontakt telefoniczny i email. Kilka lat temu byłem klientem Pana Szymona i dzięki niemu zaoszczędziłem wiele pieniędzy i czasu dlatego przy kolejnym kredycie bez wahania udałem się ponownie do Pana Szymona i po raz kolejny się nie zwiodłem dlatego każdemu kto chce uzyskać kredyt bardzo polecam Pana Szymona Miąsika.

Panie Szymonie jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc i zaangażowanie, do zobaczenia przy kolejnym kredycie
 
Data wpisu: 06 Październik 2019
Wpisane przez: Piotr
Piotr Elwira, Tomaszów Lubelski
Jeśli może istnieć piekło na Ziemi to jest nim właśnie załatwianie formalności kredytowych. Natomiast Pan Szymon to swoisty "Anioł Stróż", który pomoże je przejść tak żeby nic nie bolało. Kompetencje posiada dużo wyższe niż armia blondynek za bankowymi okienkami dlatego warto oszczędzić sobie czasu i nerwów pomijając te okienka i stukając od razu do drzwi Pana Szymona. Poza tym to bardzo komunikatywna, przyjazna i sympatyczna osoba, z która da się normalnie dogadać. Przez rok przygotowywał nas do osiągnięcia prawidłowej zdolności a potem załatwił całą "papierologię". Z całego serca polecamy i jeszcze raz dziękujemy. M,J & G :)
 
Data wpisu: 27 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Marek
Jeżeli wydaje się już że nie można dostać kredytu to zapraszam do Pana Szymona Miąsik. Człowiek z powołania, naprawdę robi wszystko co możliwe aby pomóc. Dostępny pod tel. w każdej sytuacji. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Duże zaangażowanie. Osobiście bardzo polecam.
 
Data wpisu: 19 Wrzesień 2019
Wpisane przez: MAŁGORZATA
Biłgoraj
Bardzo polecam Pana Szymona Miąsika bardzo inteligentny, konkretny i zaangażowany w to co robi. Wszystko szybko, sprawnie i zakończone sukcesem. Naprawdę bardzo polecam!
 
Data wpisu: 16 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Zamość
POLECAM Pana Szymona Miąsika, bardzo dobre podejście do klienta, znakomity kontakt telefoniczny oraz mailowy(nawet po godzinach pracy), Wszystko załatwione pomyślnie i co najważniejsze mnóstwo papierkowej roboty, którą Pan Szymon wykonał za nas.
 
Data wpisu: 03 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Kuba
Polecam Pana Szymona godny doradca finansowy. Podpisanie kredytu przebiegło szybko i bez problemów. Profesjonalne podejście, znakomity kontakt. Polecam
 
Data wpisu: 02 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Rafał
Zamość
Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego! Zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiadał na nasze pytania co skutkowało podpisaniem umowy. Stały kontakt, rzetelność i empatia Pana Szymona pomimo całej procedury i zawirowań ze strony banku doprowadziły do realizacji naszych marzeń.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy :)
 
Data wpisu: 05 Sierpień 2019
Wpisane przez: Małgorzata i Tomasz
Chyża
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego domu. Znakomite doradztwo, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze odpowiadał na nasze pytania i wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Dzięki jego pomocy udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie, przy minimalnym naszym udziale. Serdecznie polecamy.
A Pana, Panie Szymonie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za współpracę.
 
Data wpisu: 12 Lipiec 2019
Wpisane przez: Justyna i Patryk
Lublin
Polecam Pana Szymona konkretny rzeczowy sympatyczny człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.
 
Data wpisu: 09 Lipiec 2019
Wpisane przez: Kasia
Zamość
Pana Szymona polecił nam znajomy któremu Pan Szymon pomógł dostać kredyt . Nie żałujemy ponieważ człowiek wie co robi , pełen profesjonalizm, odbiera telefony nawet po godzinach swojej pracy-gdy nagle wpadło nam jakieś zapytanie. Dotrzymuje ustalonych terminów jednym słowem trzyma rękę na pulsie oraz kontroluje cały proces do podpisania umowy ostatecznej. Najważniejsze że potrafi wytłumaczyć wszystkie sprawy jak "chłop chłopu" doradzi oraz odradzi i nie używa języka prawniczego.


Tak naprawdę nie musieliśmy praktycznie nic robić ,oprócz dostarczenia mu dokumentów, całą reszta zajął się Pan Szymon.


Z naszej strony już poleciliśmy Szymona naszym 2-um znajomym Parom które myślą o kredycie.


My z kolei wrócimy jeżeli będziemy mieli coś do załatwienia i będzie potrzebna pomoc prawna. POLECAMY
 
Data wpisu: 26 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Grzegorz i Magdalena
:-), Zamość
Polecam Pana Szymona w 200% Jeśli chodzi o kredy to nie ma mu równego ???? Pełen profesjonalizm, doradztwo i fachowa pomoc. Krótko mówiąc odpowiedni człowiek ma odpowiednim miejscu.
 
Data wpisu: 14 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona- kompetentny, rzetelny i miły, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. W razie potrzeby bez wahania ponownie skorzystamy z Pana doradztwa.
 
Data wpisu: 04 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Aleksandra i Maciej


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość