Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fachowa pomoc

Specjaliści kredyty-zamosc.pl przez wiele lat zdobyli…

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?  Doświadczenie, skuteczność, zapał,

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Twój wpis jest dla nas ważny. Prosimy o pozostawienie Państwa cennej opinii.

Oto niektóre referencje zostawione przez naszych klientów:

Śmiało mogę polecić Szymona. Wszystko wytłumaczył, pomógł z dokumentami, przeprowadził przez wszystkie procesy bankowe i otrzymaliśmy kredyt na zakup działki. Zamierzamy jeszcze do niego wrócić. POLECAM
 
Data wpisu: 06 Styczeń 2020
Wpisane przez: Paweł
Korzystaliśmy z pomocy Pana Szymona Miąsika, który przeprowadził nas przez zawiły proces kredytowania. Przedstawił konkretną ofertę, wyjaśnił wszelkie wątpliwości, ograniczył formalności do minimum. Wspierał nas na każdym etapie.
Zdecydowanie polecamy Pana Szymona.
O & Ł
 
Data wpisu: 12 Grudzień 2019
Wpisane przez: Ola
Zamość
Pan Szymon przeprowadził nas przez temat kredytu hipotecznego sprawnie i bez problemu. Dzięki decyzji o pomocy doradcy hipotecznego, oszczedzilismy mnóstwo czasu i najpewniej pieniędzy. Nie odczuliśmy stresów w związku z załatwieniami biurowymi i jasno mieliśmy wytyczone zadania do wykonania. Przez to nie wykonalismy niepotrzebnych kroków w toku kredytowania. Dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy nie mają czasu i ochoty na nadmierne bieganie po bankach. :)
 
Data wpisu: 10 Grudzień 2019
Wpisane przez: Michalina
Zamość, Zamość
Szybko, fachowo i przede wszystkim skutecznie. Polecam i Pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Łukasz
Zamość
Serdecznie polecamy !!! Bez jakichkolwiek problemow uzyskaliśmy szybko kredyt. Kompetencja i zaangażowanie godne podziwu. Mozna polegać w 100 procentach !! Serdecznie polecamy oraz dziekujemy Panu Szymonowi Miąsikowi za cierpliwość i wyrozumiałość.
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Magda i Karol
Płoskie
Serdecznie polecam współpracę z Panem Szymonem. Cały proces kredytowy przy minimum formalności, konkretnie i rzetelnie. Ścieżka kredytowa dostosowana do klienta. Wszystko sprawnie i fachowo. Pozdrawiam
 
Data wpisu: 26 Listopad 2019
Wpisane przez: Karolina
Kredytobiorca, Skierbieszów
Jak ktoś potrzebuje kredytu hipotecznego to polecam skorzystanie z porady Pana Szymona. Wszystko przedstawi w sposób rzetelny i przystępny, dobierze dla nas odpowiednią linię kredytową. Osobiście bardzo polecam i pozdrawiam
 
Data wpisu: 23 Listopad 2019
Wpisane przez: Łukasz
kredytobiorca, zamość
Szczerze polecam usługi Pana Szymona, fachowo wykonana robota. Wszystko szybko i sprawnie załatwione, nie obchodziły nas żadne formalności, wszystko było podane jak na tacy. Polecam
 
Data wpisu: 06 Listopad 2019
Wpisane przez: Bartek
Polecam w 100%. !!!
Pan Szymon to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pomocny, szczery, jeżeli trzeba to doradzi. Chce dla klienta jak najlepiej.Nie musisz sam o wszystkim myśleć, gdyż Pan Szymon bierze to na swoje barki i jest w tym mistrzem.
 
Data wpisu: 06 Listopad 2019
Wpisane przez: Ania
Cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pana Szymona, który nie tylko dysponuje dużą wiedzą w temacie, ale również potrafi fachowo i rzetelnie doradzić przy wyborze optymalnych warunków kredytu. Znakomity kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy zaowocował bezproblemowym i szybkim skompletowaniem wymaganej przez bank dokumentacji.Dziękuję i polecam skorzystanie z doradztwa Pana Szymona wszystkim zainteresowanym, którzy zastanawiają się nad kredytem hipotecznym !!!
 
Data wpisu: 05 Listopad 2019
Wpisane przez: Marcin
Warszawa
Jeśli chcesz dostać kredyt, zaoszczędzić czas pieniądze i nerwy to tylko do Pana Szymona Miąsika. Fachowiec i specjalista w tym co robi, pełne zaangażowanie sprawia że klient ma wrażenie że Pan Szymon zajmuje się tylko jego sprawą, indywidualne podejście i zrozumienie klienta skutkuje znalezieniem najlepszego banku i oferty pod konkretne wymagania i sytuację danej osoby. Pan Szymon bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie pytania i niejasności nawet w dni wolne od pracy poprzez bardzo dobry kontakt telefoniczny i email. Kilka lat temu byłem klientem Pana Szymona i dzięki niemu zaoszczędziłem wiele pieniędzy i czasu dlatego przy kolejnym kredycie bez wahania udałem się ponownie do Pana Szymona i po raz kolejny się nie zwiodłem dlatego każdemu kto chce uzyskać kredyt bardzo polecam Pana Szymona Miąsika.

Panie Szymonie jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc i zaangażowanie, do zobaczenia przy kolejnym kredycie
 
Data wpisu: 06 Październik 2019
Wpisane przez: Piotr
Piotr Elwira, Tomaszów Lubelski
Jeśli może istnieć piekło na Ziemi to jest nim właśnie załatwianie formalności kredytowych. Natomiast Pan Szymon to swoisty "Anioł Stróż", który pomoże je przejść tak żeby nic nie bolało. Kompetencje posiada dużo wyższe niż armia blondynek za bankowymi okienkami dlatego warto oszczędzić sobie czasu i nerwów pomijając te okienka i stukając od razu do drzwi Pana Szymona. Poza tym to bardzo komunikatywna, przyjazna i sympatyczna osoba, z która da się normalnie dogadać. Przez rok przygotowywał nas do osiągnięcia prawidłowej zdolności a potem załatwił całą "papierologię". Z całego serca polecamy i jeszcze raz dziękujemy. M,J & G :)
 
Data wpisu: 27 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Marek
Jeżeli wydaje się już że nie można dostać kredytu to zapraszam do Pana Szymona Miąsik. Człowiek z powołania, naprawdę robi wszystko co możliwe aby pomóc. Dostępny pod tel. w każdej sytuacji. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Duże zaangażowanie. Osobiście bardzo polecam.
 
Data wpisu: 19 Wrzesień 2019
Wpisane przez: MAŁGORZATA
Biłgoraj
Bardzo polecam Pana Szymona Miąsika bardzo inteligentny, konkretny i zaangażowany w to co robi. Wszystko szybko, sprawnie i zakończone sukcesem. Naprawdę bardzo polecam!
 
Data wpisu: 16 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Zamość
POLECAM Pana Szymona Miąsika, bardzo dobre podejście do klienta, znakomity kontakt telefoniczny oraz mailowy(nawet po godzinach pracy), Wszystko załatwione pomyślnie i co najważniejsze mnóstwo papierkowej roboty, którą Pan Szymon wykonał za nas.
 
Data wpisu: 03 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Kuba
Polecam Pana Szymona godny doradca finansowy. Podpisanie kredytu przebiegło szybko i bez problemów. Profesjonalne podejście, znakomity kontakt. Polecam
 
Data wpisu: 02 Wrzesień 2019
Wpisane przez: Rafał
Zamość
Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi za pomoc przy formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego! Zawsze rzeczowo i konkretnie odpowiadał na nasze pytania co skutkowało podpisaniem umowy. Stały kontakt, rzetelność i empatia Pana Szymona pomimo całej procedury i zawirowań ze strony banku doprowadziły do realizacji naszych marzeń.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy :)
 
Data wpisu: 05 Sierpień 2019
Wpisane przez: Małgorzata i Tomasz
Chyża
Pan Szymon pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego domu. Znakomite doradztwo, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze odpowiadał na nasze pytania i wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Dzięki jego pomocy udało się załatwić kredyt w dość krótkim czasie, przy minimalnym naszym udziale. Serdecznie polecamy.
A Pana, Panie Szymonie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za współpracę.
 
Data wpisu: 12 Lipiec 2019
Wpisane przez: Justyna i Patryk
Lublin
Polecam Pana Szymona konkretny rzeczowy sympatyczny człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.
 
Data wpisu: 09 Lipiec 2019
Wpisane przez: Kasia
Zamość
Pana Szymona polecił nam znajomy któremu Pan Szymon pomógł dostać kredyt . Nie żałujemy ponieważ człowiek wie co robi , pełen profesjonalizm, odbiera telefony nawet po godzinach swojej pracy-gdy nagle wpadło nam jakieś zapytanie. Dotrzymuje ustalonych terminów jednym słowem trzyma rękę na pulsie oraz kontroluje cały proces do podpisania umowy ostatecznej. Najważniejsze że potrafi wytłumaczyć wszystkie sprawy jak "chłop chłopu" doradzi oraz odradzi i nie używa języka prawniczego.


Tak naprawdę nie musieliśmy praktycznie nic robić ,oprócz dostarczenia mu dokumentów, całą reszta zajął się Pan Szymon.


Z naszej strony już poleciliśmy Szymona naszym 2-um znajomym Parom które myślą o kredycie.


My z kolei wrócimy jeżeli będziemy mieli coś do załatwienia i będzie potrzebna pomoc prawna. POLECAMY
 
Data wpisu: 26 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Grzegorz i Magdalena
:-), Zamość
Polecam Pana Szymona w 200% Jeśli chodzi o kredy to nie ma mu równego ???? Pełen profesjonalizm, doradztwo i fachowa pomoc. Krótko mówiąc odpowiedni człowiek ma odpowiednim miejscu.
 
Data wpisu: 14 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Małgorzata
Szczerze polecamy usługi Pana Szymona- kompetentny, rzetelny i miły, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. W razie potrzeby bez wahania ponownie skorzystamy z Pana doradztwa.
 
Data wpisu: 04 Czerwiec 2019
Wpisane przez: Aleksandra i Maciej
Witam.
Polecam współpracę z panem Szymonem. Obsługa jest profesjonalna, uzyskałam odpowiedzi na każde zadane pytanie, jest zaangażowanie i fachowe doradztwo w zalatwieniach dot. Kredytu .
 
Data wpisu: 30 Maj 2019
Wpisane przez: Ewelina
Witam, byłem bardzo sceptyczny co do pośredników do czasu kiedy zacząłem współprace z Szymonem Miąsikiem, powiem tylko tyle pełna profeska cały czas kontakt telefoniczny i wszystko się udało. Polecam z całego serca tego profesjonalistę jeśli ktoś chce mieć załatwiony kredyt szybko i sprawnie, chyba że sam rozpocznie wędrówkę po bankach i słuchania jaki to dany bank jest najlepszy a reszta beee.
 
Data wpisu: 15 Maj 2019
Wpisane przez: Jarosław
Zamość
Po współpracy z Panem Szymonem zmieniłam zdanie na temat formalności przy zakupie mieszkania! Z panem Szymonem formalności właściwie brak :) Dwa krótkie spotkania, same konkrety. Trzecie spotkanie w banku i po sprawie. Gorąco polecam! Pan Szymon Miąsik to profesjonalista w 100%! Dziękuję za współpracę ;)
 
Data wpisu: 07 Maj 2019
Wpisane przez: Nina
Wyrazy uznania i szacunku dla kredyty-zamosc.pl. na ręce Pana Szymona Miąsika. Współpraca z Panem Szymonem od samego początku nie budzila naszych obaw. Pełen profesjonalizm i zaangazowane pomogly w szybkim i sprawnym uzyskaniu kredytu. Rzetelna szczera i godna polecenia osoba.
 
Data wpisu: 04 Maj 2019
Wpisane przez: Jarek
., Zamość
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pana Szymona Miąsika, fachowe podejście do tematu, profesjonalizm, duża dyspozycyjność, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, cierpliwość, pomoc na każdym etapie, zwłaszcza gdy jest się "zielonym" w temacie brania kredytów, nieoceniona pomoc, dziękujemy i pozdrawiamy...
 
Data wpisu: 06 Kwiecień 2019
Wpisane przez: Dorota i Michał
Zamość
Polecam Pana Szymona Miąsik szybko sprawnie i rzetelna pomoc w doradztwie kredytu hipotecznego, uczciwa osoba którą polecamy.
 
Data wpisu: 31 Marzec 2019
Wpisane przez: Szymon
Polecamy Pana Szymona każdemu kto stara się o kredyt. Jest doradcą który wykazuje bardzo duże zaangażowanie w to co robi, posiada wysoką kulturę osobistą i profesjonalne podejście do klienta. Nawet po podpisaniu umowy nadal służy pomocą. Jest to już nasz drugi kredyt hipoteczny uzyskany z jego pomocą, i jeśli zdecydujemy się kiedyś na kolejny bezzwłocznie udamy się do Pana Szymona :)
 
Data wpisu: 26 Marzec 2019
Wpisane przez: Carmen i Zbyszek
Zamość
Polecam usługi p. Szymona.
Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w trakcie załatwiania kredytu. Pan Szymon wszystkim się zajął, doskonała pomoc na każdym etapie.
Gorąco polecam.
 
Data wpisu: 24 Marzec 2019
Wpisane przez: Jadwiga
Polecam wszystkim Pana Szymona Miąsika, z jego strony otrzymałem pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Dodatkowo miałem bardzo dobry kontakt oraz doskonałą pomoc w wypełnieniu dokumentów.
 
Data wpisu: 24 Marzec 2019
Wpisane przez: Adrian
Zamość
Pan Szymon jest profesjonalistą w swym fachu. Kompetentny, rzetelny, zorganizowany, zaangażowany w załatwianie formalności na każdym etapie, gotowy rozwiązać każdy problem w najbardziej korzystny dla klienta sposób, dyspozycyjny, kontaktowy, uczciwy, cierpliwy a przy tym otwarty i z poczuciem humoru ???? jeśli ktoś kiedyś powiedziałby mi, że tak moze wyglądać załatwianie kredytu nigdy bym nie uwierzyła. Polecam każdemu gorąco!
 
Data wpisu: 23 Marzec 2019
Wpisane przez: Dorota i Aleksander
Witam
Polecamy Pana Szymona Miąsika. Pełen profesjonalizm, nie trzeba kilka razy donosić dokumentów. Skuteczny nawet w najtrudniejszych przypadkach. Potrafi w sposób cierpliwy wyjaśnić wszelkie zawiłości w umowach. Bardzo dziękujemy za pomoc.
 
Data wpisu: 15 Luty 2019
Wpisane przez: Monika i Andrzej


Zapisz swoje referencje
(po weryfikacji wpis zostanie opublikowany)
* pozycje obowiązkowe
Nazwa:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Bezpieczny kod:
Przepisz ten kod (wielkość liter ma znaczenie):*
Poniżej podaj treść referencji:*
Zadzwoń695 556 323
506 512 315
Wyślij wiadomość
kontakt@kredyty-zamosc.pl
Odwiedź nas
ul. Partyzantów 59/1, Zamość